Katalog > Doplňky k fitness > Insportline Froggy 366 cm

Insportline Froggy 366 cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 290 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 290 Kč
Porovnat 5 obchodů
Nadstandartně vybavený vysoce funkční trampolínový set inSPORTline model Froggy 366 cm přináší dětem bezpečné sportovní vyžití. Trampolínové sety jsou vyvinuty v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy. Špičková kvalita materiálu zaručí vysokou užitnou hodnotu; nekorodující galvanizované pružiny s technologií Super-High, odolná konstrukce Heavy-Duty a ch tyčí upevněných ke konstrukci tra...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Insportline Froggy 366 cm

Popis Insportline Froggy 366 cm

Insportline.cz píše:

Ochranná síť pro trampolínu inSPORTline Froggy PRO 366 cm je náhradní samostatná síť vhodná v případech, kdy dojde k poškození či protržení původní ochranné sítě. Díky tomu nemusíte kupovat celou síť včetně stojné konstrukce, ale můžete pořídit pouze tuto samostatnou síť. Tu snadno nasadíte na původní konstrukci a tím i nadále zajistíte maximální bezpečnost při užívání trampolíny.

Ochranná síť pro trampolínu inSPORTline Froggy PRO o průměru 366 cm je odolná síť zabraňující pádům mimo akční odrazovou plochu trampolíny a chrání uživatele před možným úrazem. Díky propracovanému technickému provedení a vysoce kvalitním materiálům, splňuje bezpečnostní síť normy EN-71 německé zkušebny TÜV NORD a ASTM Internacional. Síť je odolná proti vlhkosti a UV záření a proto je vhodná pro exteriérové využití. Vstupní otvor sítě je opatřen zipem, který umožní úplné uzavření akčního prostoru trampolíny.Technický popis:
extrémně pevná a odolná ochranná síť
odolná proti vlhko...

Patro.cz píše:

Ochranná síť pro trampolínu inSPORTline Froggy PRO 366
cm je náhradní samostatná síť vhodná v případech, kdy
dojde k poškození či protržení původní ochranné sítě, díky které
nemusíte kupovat celou síť včetně stojné konstrukce, ale můžete
pořídit pouze

Parametry Insportline Froggy 366 cm

Výrobce Insportline

Podobné produkty

Podobné fráze: