Katalog > Doplňky k fitness > INSPORTLINE Balanční podložka

INSPORTLINE Balanční podložka

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 290 Kč
Dostupnost: Skladem
Popis zboží Balanční podložka inSPORTline. Balanční cvičení přispívá k rozvoji koordinace pohybu a k aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují. Balanční cvičení napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad a kloubů a napomáhá tak zpevňov...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro INSPORTLINE Balanční podložka

Popis INSPORTLINE Balanční podložka

Insportline.cz píše:

Balanční podložka inSPORTline přispívá k rozvoji koordinace pohybu, aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují. Cvičení napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad, kloubů a napomáhá tak zpevňovat postavu. Balanční podložka inSPORTline je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu. Princip cvičení je balancování na točité podstavě.
Technický popis:

vyrobeno z kvalitního tvrzeného PVC
tiché a hladké otáčení na středovém ložisku
protiskluzový povrch se stimulačními body
střední obtížnost cvičení
inSPORTline design
průměr: 36 cm
výška: 5 cm
maximální zatížení: 100 kg
vhodné pro všechny věkové kategorie
vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů

KBsport.cz píše:

Podložka INSPORTLINE je vyrobena z kvalitního tvrzeného PVC a je na povrchu opatřena stimulačními body. Středové ložisko se vyznačuje hladkým a tichým otáčením. Balanční cvičení přispívá k rozvoji koordinace pohybu a k aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují. Cvičení napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad a kloubů a napomáhá tak zpevňovat postavu. Princip cvičení je balancování na točité podstavě.

LYPO.CZ píše:

inSPORTline BC300 nakupujte v sekci Balanční podložky. Další Cvičební pomůcky značky inSPORTline nakupujte výhodně na lypo.cz.
Balanční podložka inSPORTline BC300 je aerobní pomůckou, která příznivě působí proti bolestem zad, má rehabilitační účinky a pomáhá správnému držení těla. Zároveň může balanční polštář inSPORTline BC300 sloužit jako prostředek k procvičování stabilizačních svalů v hlubších vrstvách, které se velmi těžko procvičují, nebo k rozvoji koordinace pohybu. Dvě téměř oddělené části umožňují lépe koordinovat při cvičení každou nohu zvlášť, což ocení zejména začátečníci, kteří mají problém s rovnováhou. V neposlední řadě lze využít balanční polštář inSPORTline BC300 jako efektivní pomůcku k odstraňování svalového a stresového napětí. Balanční polštář je vyroben ze zdravotně nezávadného PVC materiálu a je tak bezpečný a vhodný pro všechny věkové kategorie.


Technický popis:
- vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů
- ...

Patro.cz píše:

Balanční podložka inSPORTline Bumy BC500
přispívá k rozvoji koordinace pohybu, aktivizaci a posílení
stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách,
které se jinak velmi obtížně procvičují. Cvičení napomáhá k
odstranění stresu, svalového

Parametry INSPORTLINE Balanční podložka

Výrobce Insportline

Podobné produkty

Podobné fráze: