Katalog > Domečky pro panenky

Domečky pro panenky

Nalezeno:    41 produktů

Mattel Barbie Dům snů se skluzavkou

AKCE: Dodatečná sleva 10% na tento produkt po zadání kódu KAPR10 (platí od 7.10. do 20.10.2019 nebo do vyprodání zásob)! V domě snů panenky Barbie® najdou rodina i přátelé dveře vždy otevřené. Ve třípatrové vile je 8 místností a dále také venkovní prostory, střešní bazén a skluzavka, funkční výtah a více než 70 doplňků a vychytávek!

Více informací
od 7 999 Kč
Koupit nejlevněji

KIDKRAFT Domeček pro panenky Charlie

Barevný a třípatrový domeček s dostatkem místa a nábytkem na ukládání od výrobce KidKraft je vyroben ze dřeva. barevný design domečku pokrývá celou strukturu postel, kuchyň, židle a pohovka jsou otevřené, aby skryly doplňky a další sběratelské předměty dvě vestavěné knihovny nabízejí ještě více prostoru pro zobrazení cenných sbírek díky 360° úhlu si děti mohou hrát současně z obou stran pro panenky až do výšky 18 cm rozměry: 64 x 30 x 82 cm vhodné pro děti od 3 let

Více informací
od 1 449 Kč
Koupit nejlevněji

KIDKRAFT Domeček pro panenky Charlotte s vybavením

Domeček pro panenky v pastelových barvách s tradičním designem a mnoha autentickými detaily! Domeček pro panenky Poppy s vybavením od KidKraftu je vyroben z kvalitního dřeva. Ve čtyřpatrovém domečku je šest místností a dva balkóny. Domeček má otevřená okna. Balení obsahuje domeček a 14 dílů nábytku a příslušenství. Do domečku se vejdou panenky do velikosti 30 cm (panenky nejsou součástí balení). Balení obsahuje podrobné pokyny pro sestavení domečku. Rozměry domečku: 123 x 83 x 30 cm Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací
od 4 871 Kč
Koupit nejlevněji

Lamps Domeček pro panenky třípatrový

Překrásný domeček pro panenky je vyroben z plastu a jeho provedení je vyřešeno do posledního detailu. Domeček má 3 patra a pokojíčky mají své vybavení. Domeček je přístupný pro hraní ve všech svých patrech.

Více informací
od 2 399 Kč
Koupit nejlevněji

LEGLER Domeček Skládací FLOWERS LEGLER 11737

Domeček pro panenky Romance Úžasná zábava! Láskyplně malovaný dřevěný domeček pro panenky Romance se dá snadno otevřít, aby si s ním děti mohly hrát. K dispozici je 12 roztomilých kusů nábytku a dvě panenky. Kuchyně, obývací pokoj, koupelna a ložnice jsou skvělým místem pro hraní. A jestli je čas jít na výlet, všechno se hravě vejde do domečku. Domeček se snadno přenáší. Dřevěný domeček pro panenky Romance je skvělá hračka, která přináší spousta zábavy na cestách i mimo ni! Rozměry: uzavřeno cca. 31 x 27 x 26 cm, otevřeno cca. 61 x 14 x 26 cm...

Více informací
od 1 579 Kč
Koupit nejlevněji

Bigjigs Toys Dřevěný domeček pro panenky

Krásný domeček pro panenky v růžovo-krémovém provedení. Otevírání domečku včetně odklopení střechy odhalí čtyři plně vybavené pokoje a půdu! Domeček má kompletně funkční otevírací dveře, okna a navíc také zadní posuvné dveře na terasu!

Více informací
od 2 339 Kč
Koupit nejlevněji

ECOTOYS Domeček pro panenky California s vybavením

Dřevěný domeček pro panenky se třemi patry a celkem 5 různými pokoji a zahrádkou. V přízemí je koupelna a kuchyně. V prvním patře najdete prostorný obývací pokoj a ve druhém poschodí pak krásnou ložnici s balkónem. Z prvního patra do druhého vede elegantní točité schodiště. Vedle domu je malá zahrádka s býlím plotem. Přibližná velikost domečku: 124 x 114 x 38 cm. Balení obsahuje domeček, 14 dílů nábytku a příslušenství. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací
od 3 570 Kč
Koupit nejlevněji

ECOTOYS Domeček pro panenky Miami s vybavením

Krásný domeček v růžovo bílém provedení pro panenky typu Barbie. Má celkem tři patra, 4 různé místnosti a malý balkon. V přízemí je koupelna a kuchyně. V prvním patře najdete prostorný obývací pokoj a ve druhém poschodí pak krásnou ložnici s balkónem. Z prvního patra do druhého se dostanete výtahem a z druhého patra do třetího vede moderní schodiště. Přibližná velikost domečku: 116 x 75 x 30 cm. Balení obsahuje domeček, 10 dílů nábytku a příslušenství. Vhodné pro děti od 36 měsíců.

Více informací
od 3 199 Kč
Koupit nejlevněji

Ep Line Bindeez Dolls sada domeček

Je snad něco lepšího pro tvé Bindeez panenky, než tento dům snů? Zařiďte ho za pomoci Bindeez korálků podle své fantazie nebo použijte přiloženou šablonu. Kombinujte různé části, složte je a postříkejte vodou. Vytvořte si cool Bindeez panenky a k nim úžasný Bindeez svět se sadami. Vložte své Bindeez panenky do třpytivé sprchy a vytvořte jim jedinečný blýskavý vzhled. Pozor! Nevyhazujte obal! Jeho rubová strana slouží jako hrací plocha. Obsah balení: 300× Bindeez korálky, 3× panenka, 12× doplňky, sprej, třpytky, třpytková sprcha, dům snů, šablona, návod. Vhodné pro děti od...

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Hape Barevný domeček patrový

Krásný barevný domeček, který vyzývá ke hře! Pojďte do něj nastěhovat svou rodinku spolu s nábytkem a vytvořte jim krásný a útulný domov.

Více informací
od 2 599 Kč
Koupit nejlevněji

Hape Velký rodinný dům s garáží

Tento krásný třípodlažní domeček zajisté potěší všechny holčičky. Díky krásnému vybavení, pohyblivým lampám a zvonku u dveří je bydlení velice realistické. Dům disponuje dvěma terasami, garáží i zahrádkou s bazénem.

Více informací
od 4 081 Kč
Koupit nejlevněji

KIDKRAFT Domeček pro panenky Annabelle

Domeček pro panenky od výrobce KidKraft z kvalitního dřevěného materiálu. Domeček má tři patra a jeho součástí jsou 4 pokoje. Herní sada navíc obsahuje 17 dílků nábytku a vybavení pokojů. Rozměry domečku: 83 x 41 x 121 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací
od 4 653 Kč
Koupit nejlevněji

KIDKRAFT Domeček pro panenky Grand View Mansion s vybavením

Domeček pro panenky Grand View Mansion s vybavením od KidKraftu je vyroben z kvalitního dřeva. Ve čtyřpatrovém domečku je osm místností. V domečku je pohyblivý výtah , otevírací okna a dveře. Domeček je dostatečně velký, aby si s ním mohlo hrát více dětí najednou. Inovativní technologie urychluje a usnadňuje sestavení domečku. Balení obsahuje domeček a 34 dílů nábytku a příslušenství. Do domečku se vejdou panenky do velikosti 30 cm (panenky nejsou součástí balení). Balení obsahuje podrobné pokyny pro sestavení domečku. Rozměry domečku: 127 x 32 x 128 cm Vhodné pro děti od 3 le...

Více informací
od 5 916 Kč
Koupit nejlevněji

KIDKRAFT Domeček pro panenky Hazel

Moderní třípatrový domeček od výrobce KidKraft z kvalitního dřevěného materiálu. 360° umožňuje dětem přístup, aby mohli hrát z více stran domeček má tři patra a jeho součástí jsou 4 pokoje a střešní terasa lze ukládat drobné předměty do postele a sedačky velmi moderní šikmá střecha pro panenky až do výšky 17 cm herní sada navíc obsahuje 11 dílků nábytku a vybavení pokojů nabízí elegantní prostor potřebný k umístění široké škály panenek a předmětů rozměry domečku: 64 x 30 x 76 cm Vhodné pro děti od 3 let....

Více informací
od 1 549 Kč
Koupit nejlevněji

KIDKRAFT Domeček pro panenky My Dream Mansion s vybavením

Domeček pro panenky s pohyblivým výtahem od výrobce KidKraft z kvalitního dřevěného materiálu. Domeček má tři patra a jeho součástí jsou 4 pokoje a balkón. Herní sada navíc obsahuje 12 dílků nábytku a vybavení pokojů. Rozměry domečku: 87 x 34 x 126 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací
od 4 653 Kč
Koupit nejlevněji

KIDKRAFT Domeček pro panenky Princess Castle

Dřevěný princeznin hrad od výrobce KidKraft je dokonalým palácem. Hrad je možné rozevřít a objevovat prostory které nabízí. Uvnitř se skrývají královský balkón, stáje pro koně a obytné pokoje. Hrad je vybaven třemi vysokými věžemi, které je možné oddělit od hradu pro lepší přístup. Hrad obsahuje 14 ks doplňků, včetně koní, trůnu, nábytku a čtyř figurek. Rozměry hračky: 46 x 45 x 54 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací
od 2 432 Kč
Koupit nejlevněji

KIDKRAFT Domeček pro panenky Uptown

Krásný dřevěný domeček od výrobce KidKraft si zamiluje každá holčička. Tento jedinečný prostorný dům je vybavený třemi podlažími, pěti pokoji a pojízdným výtahem. Velkou zábavu při hraní jistě zajistí také venkovní terasa s bazénem. V tomto moderním domě je dostatek místa i pro střešní terasu. Rozměry hračky: 125 x 64 x 118 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací
od 4 799 Kč
Koupit nejlevněji

KIDKRAFT Stáj pro koně

Útulná a barevná stáj pro koně od výrobce Kidkraft. vyrobená ze dřeva sada obsahuje 24 dílků k dispozici jsou 2 stáje pro koně podkroví je ideální místo, kde si můžete odpočinout po celém dni strávené na farmě venku postavte plot spojením kusů plotu dohromady rozměry: 61 x 34 x 62 cm vhodné pro děti od 3 let

Více informací
od 3 999 Kč
Koupit nejlevněji

Mattel Barbie Malibu dům FXG57

Nevíš co podniknout o prázdninách? A co třeba navštívit přenosný dům v Malibu? Tento dvoupodlažní domeček ukrývá celou řadu vychytávek. Dům má 6 pokojů a více než 25 příslušenství.

Více informací
od 2 299 Kč
Koupit nejlevněji

Plan Toys Kreativní domek pro panenky

Staň se architektem a sestav si domek pro panenky podle svých představ. Domek má tři díly, které lze sestavit dle vlastní představy. Vytvořit lze až deset typů domku. Domek je vybaven jedním pohyblivým schodištěm, dvěma články střechy se solárními panely.

Více informací
od 4 089 Kč
Koupit nejlevněji

Smoby Baby nurse domeček pro panenky

Praktický, skládací a díky kolečkům snadno přepravitelný domeček pro panenky obsahuje 3 oddělené prostory – kuchyň, koupelnu a ložnici. Součástí je odnímatelná vana a přebalovací pult, odnímatelná postýlka s kolotočem, fosforeskující lampa, fotorámeček, jídelní pult, umyvadlo s kohoutkem, mikrovlnná trouba a úložné prostory.

Více informací
od 2 170 Kč
Koupit nejlevněji

Wader Domeček na hraní

Krásný pestrobarevný domeček bude ozdobou každého holčičího pokojíčku. Domeček je vyroben z nezávadného plastu. Obsahuje nejen zařízení, ale lze jej snadno složit a díky rukojeti ve střeše přenést.

Více informací
od 589 Kč
Koupit nejlevněji

Woody Vila Anna-Marie

Vila Anne-Marie je precizně provedený výrobek s množstvím designových a funkčních prvků. Má magnetický odnímatelná balkon, variabilní schody a funkční dveře na pantech. Díky otevřeným prostorům je snadno přístupný ve všech místnostech. V balení jsou dvě figurky a doplňky.

Více informací
od 1 089 Kč
Koupit nejlevněji

Alltoys Zámek Sparkle Girlz s panenkou

Překrásný zámek pro princezny Sparkle Girlz. Součástí balení 30 doplňků. Uvedená cena je za 1 kus hračky.

Více informací

Mattel Enchantimals horská chata herní set panenka s doplňky plast

Enchantimals vyráží na hory! Užij si spoustu zábavy s tímto herním setem, v kterém na tebe čekají 4 herní plochy, 11 parádních doplňků, sedačková lanovka a ledová skluzavka. Pojď se vydat na průzkum, co vše se v horské chatce ukrývá. Pořiď si všechny nezbytnosti v lyžařském obchůdku, zajdi si zabruslit na kluziště nebo si odpočiň v útulném salónku. Bevy Zajíčková a Chalet se již nemohou dočkat, až si společně užijete nejrůznější zimní aktivity. Vyvez králíčka Chalet lanovkou a poté jej pošli n...

Více informací

Alltoys Zámek Sparkle Girlz

Překrásný zámek pro princezny Sparkle Girlz. Součástí balení 30 doplňků.

Více informací

KIDKRAFT Domeček pro panenky Penelope s vybavením

Domeček pro panenky s točitým schodištěm od výrobce KidKraft z kvalitního dřevěného materiálu. Domeček má tři patra a jeho součástí jsou 4 pokoje a balkón. Herní sada navíc obsahuje 9 dílků nábytku a vybavení pokojů. Rozměry domečku: 64 x 32 x 111 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

KIDKRAFT Domeček pro panenky Kayla s vybavením

Domeček pro panenky v pastelových barvách i s vybavením. Dřevěný domeček od výrobce KidKraft má více pater a stejně jako v opravdovém domě v něm najdeš několik místností. Dům má přízemí a dvě patra. Je zde obývací pokoj, kuchyně, koupelna a ložnice. V nejvyšším patře je navíc i balkón. Domek je vybavený 10 díly nábytku a doplňků. A velikostně je vhodný pro panenky o výšce cca 30 cm. Rozměr složeného domu: 114 x 73 x 34 cm Vyrobeno z kvalitního dřeva a plastu s krásně malovanými detaily. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

KIDKRAFT Domeček pro panenky Poppy s vybavením

Domeček pro panenky v tradičním designu s mnoha autentickými detaily! Domeček pro panenky Poppy s vybavením od KidKraftu je vyroben z kvalitního dřeva. Ve třípatrovém domečku jsou čtyři místnosti. Vchodové dveře i okenice na domečku lze otevírat a zavírat, do druhého patra domečku vede moderní schodiště. Balení obsahuje domeček a 11 dílů příslušenství. Do domečku se vejdou panenky do velikosti 30 cm (panenky nejsou součástí balení). Balení obsahuje podrobné pokyny pro sestavení domečku. Rozměry domečku: 61 x 34 x 111 cm Vhodné pro děti od 3 let....

Více informací

KIDKRAFT Domeček pro panenky Chelsea s vybavením

Domeček pro panenky od výrobce KidKraft z kvalitního dřevěného materiálu. Domeček má tři patra a jeho součástí je 5 pokojů a balkón. Herní sada navíc obsahuje 16 dílků nábytku a vybavení pokojů. Domeček má otevíratelná okna a dveře. Rozměry domečku: 63 x 33 x 71 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

Hračka Le Toy Van Kočárek Sweet Dreams

Jemně růžový kočárek Sweet Dreams v tradičním designu s motivem krajky a srdíček. Ručně šitá stříška kterou lze sklopit. Součástí kočárku je taška na potřeby pro miminko a měkká matrace. Pogumovaná kola. Pro panenky do velikosti cca 40 cm.

Více informací

Hračka Bigjigs Toys Růžový domek pro panenky

Krásný dřevěný domeček pro panenky v růžovo-krémovém provedení. Otevírací dveře a okna. Odklopení střechy, čtyři plně vybavené pokoje a půda. 6 panenek v balení. Vhodné od 3 let.

Více informací

Hračka Small Foot kočárek „Little Button“

Kočárek pro panenky Small Foot série Little Button. 2v1 – díky odklápěcí stříšce se mohou panenky a plyšáci dívat dopředu nebo dozadu. Praktický úložný prostor pod lehátkem. Pogumovaná kolečka pro tichou a bezpečnou jízdu. Peřinka a povlečení.

Více informací

KIDKRAFT Domeček pro panenky Brooklyn´s loft

Krásný dřevěný domeček od výrobce KidKraft si zamiluje každá holčička. Tento jedinečný prostorný dům je vybavený třemi podlažími, šesti pokoji a dvěma balkóny. V přízemí domečku je kavárna, krejčovství a butik s oblečením. Pokoje ve vyšších patrech jsou pak určeny pro bydlení panenek. Balení obsahuje domeček a 25 dílů nábytku a příslušenství se zvukovými a světelnými efekty. Balení obsahuje podrobné pokyny pro sestavení domečku. Rozměry domečku: 106 x 46 x 106 cm Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

KIDKRAFT Domeček pro panenky Amelia

Domeček pro panenky s pohyblivým výtahem od výrobce KidKraft z kvalitního dřevěného materiálu. Domeček má tři patra a jeho součástí jsou 4 pokoje a balkón. Herní sada navíc obsahuje 15 dílků nábytku a vybavení pokojů. Rozměry domečku: 83 x 41 x 121 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

KIDKRAFT Domeček pro panenky Sparkle s vybavením

Krásný dřevěný domeček od výrobce KidKraft si zamiluje každá holčička. Okouzlující a moderní domeček je vybaven čtyřmi podlažími, pěti pokoji, balkónem a venkovní terasou s bazeném. Přízemí a 1. poschodí je propojeno výtahem, do dalšího patra vede moderní schodiště. Pro zaparkování auta či uschování různého vybavení je k dispozici garáž s fuknčními vraty. Součástí domečku je 30 ks vybavení, které prostorný dům pomůžou zútulnit. Rozměry hračky: 128 x 64 x 135 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

KIDKRAFT Domeček pro panenky Sweet Savannah

Krásný dřevěný domeček od výrobce KidKraft si zamiluje každá holčička. Domeček má tři patra a v každém se nachází krásný prostor pro hraní. Součástí domečku je i terasa a balkón. Dvě patra jsou propojeny zdobeným schodištěm. Malované prostory v každém pokoji se zabydlí pomocí 14 ks vybavení a domácího mazlíčka kočičky, které jsou součástí domečku. Rozměry hračky: 88 x 36 x 112 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

KIDKRAFT Domeček pro panenky Savannah s vybavením

Domeček pro panenky od výrobce KidKraft z kvalitního dřevěného materiálu. Domeček má čtyři patra a jeho součástí jsou 4 pokoje a 2 balkóny. Herní sada navíc obsahuje i nábytek a vybavení pokojů. Rozměry domečku: 85 x 34 x 130 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

Hračka Small Foot Proutěný kočárek pro panenky Vintage

Proutěný kočárek Vintage v retro designu. Součástí kočárku je peřinka pro miminko. Lze použít i jako dekoraci. Kovový rám a gumová kola. Vhodný pro děti od 3 let

Více informací

Hračka Le Toy Van Domeček Blue Bird Cottage

Luxusní dvoupatrový ručně malovaný domeček pro panenky značky Small Foot s 37 ks nábytku. Domeček má funkční otvírací okna, okenice a dveře. Nabízí velký prostor pro hraní a rozvíjení kreativity dětí. Vhodný pro děti od 3 let.

Více informací

Hračka Small Foot Dřevěný domeček pro panenky modrá střecha

Dřevěný domeček pro panenky značky Small Foot. Domeček netradičně stojí na otočném podstavci. Obsahuje 15 ks nábytku do domečku. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

Podobné fráze: