Katalog > Diktafony > Philips DVT2500

Philips DVT2500

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Diktafon pro každého Digitální diktafon Philips DVT2500 v černém provedení je ideální pomocník nejen pro všechny studenty, ale pro každého, kdo si potřebuje nahrát přednášku nebo pořídit záznam z důležité porady či pracovní schůzky. Stereo nahrávání Diktafon Philips DVT2500 je vybaven dvěma zabudovanými stereo reproduktory. Ty se starají o to, aby šum v pozadí byl minimalizován a naopak ...

Všechny nabídky pro Philips DVT2500

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Philips DVT2500

Diktafon pro každého
Digitální diktafon Philips DVT2500 v černém provedení je ideální pomocník nejen pro všechny studenty, ale pro každého, kdo si potřebuje nahrát přednášku nebo pořídit záznam z důležité porady či pracovní schůzky.
Stereo nahrávání
Diktafon Philips DVT2500 je vybaven dvěma zabudovanými stereo reproduktory. Ty se starají o to, aby šum v pozadí byl minimalizován a naopak maximálně vynikl jasný záznam hlasu. I v hlučném prostředí tak můžete nahrát čistý zvuk. Diktafon vám poskytne vysoce kvalitní nahrávání a následné jasné přehrávání a dokonalé rozpoznávání řeči.
Jeden dotyk
Už nikdy vám uniknou důležité momenty. Stačí pouze stisknout a podržet tlačítko záznamu, tím se diktafon zapne a okamžitě začne nahrávat. Vy se tak můžete dále soustředit na daný moment a nemusíte řešit žádné složité nastavování nahrávání.
Velký a barevný displej
Digitální diktafon Philips DVT2500 je vybaven velkým barevným LCD displejem. Ten velmi us...

Parametry Philips DVT2500

Výrobce Philips

Podobné produkty