Katalog > Diktafony > Olympus VN-7800

Olympus VN-7800

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Řada diktafonů VN společnosti Olympus je skvělá pro všechny, kdo hledají záznamník se snadnou obsluhou a dlouhou životností baterie. Užijte si snadné ovládání a vysokou kvalitu záznamu s diktafonem Olympus řady VN. Digitální záznamník Olympus VN-7800 je cenově dostupný záznamník s dobrou kvalitou záznamu a schopností uložit až 2 200 hodin záznamu do interní paměti s kapacitou 4GB. Kromě kvalitníh...

Všechny nabídky pro Olympus VN-7800

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Olympus VN-7800

Řada diktafonů VN společnosti Olympus je skvělá pro všechny, kdo hledají záznamník se snadnou obsluhou a dlouhou životností baterie. Užijte si snadné ovládání a vysokou kvalitu záznamu s diktafonem Olympus řady VN.
Digitální záznamník Olympus VN-7800 je cenově dostupný záznamník s dobrou kvalitou záznamu a schopností uložit až 2 200 hodin záznamu do interní paměti s kapacitou 4GB. Kromě kvalitního mikrofonu nabízí za přijatelnou cenu jednoduché ovládání a řadu praktických funkcí.
Z funkcí máte k dispozici např. opakované přehrávání, vynechání mezer a kontinuální přehrávání, funkce časovače pro přednastavení doby nahrávání, 16 indexových značek pro snadné vyhledávání, hlasovou aktivaci, nebo funkci potlačení šumu. Velkou předností záznamníku je také extrémně vysoká životnost provozu na baterie přes 80 hodin.
Technické parametry
Základní parametry
Vestavěná paměť [GB]:
4
Typ baterie:
AAA
Konektor pro sluchátka:
Ano < ...

Parametry Olympus VN-7800

Výrobce Olympus
Kapacita paměti 4GB
Záznamové médium Vnitřní paměť

Podobné produkty

Podobné fráze: