Katalog > Desky, boxy, složky

Desky, boxy, složky

Nalezeno:    81 produktů

Podložka na stůl 60 × 40 cm

Plastová psací podložka na stůl.. psací podložka na stůl materiál: plast rozměry: 60 x 40 cm

Více informací
od 90 Kč
Koupit nejlevněji

CAESAR OFFICE Spisové desky s tkanicí A4 RainbowLine prešpán

Barevné desky na spisy formátu A4 s navlečenými tkanicemi.. Deska spisová A4 RainbowLine s tkanicí Kvalitní - tuhé, oboustranně knihařsky potažené desky (spisové) na dokumenty a spisy formátu A4 z řady RainbowLine s navlečenými tkanicemi. Vnější potah: prešpán. Vnitřní výlep: vzor světlý mramor. Ekologický produkt. Výrobe je nositelem značky "Práce postižených". Vyrábí se v 6-ti barevných odstínech.

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

Karton PP Desky s drukem A4 Opaline

Plastové psaníčko s drukem.. Průhledné plastové obálky A4 s klopou a drukem. Rozměr A4 - 330 x 225 mm. Pro snadné, rychlé a přehledné uložení dokumentů. Barva - modrá.

Více informací
od 20 Kč
Koupit nejlevněji

CAESAR OFFICE Podložka psací s klipem A4 RainbowLine prešpán

jednodeska (původně CZECH OFFICE). Podložka A4 RainbowLine psací s klipem Kvalitní - tuhé, oboustranně knihařsky potažené desky opatřené kovovou rychlosvorkou (klipem). Desky z řady RainbowLine (potahový materiál prešpán). Podložka na dokumenty a spisy formátu A4. Ekologický produkt. Výrobek je označen značkou "Práce postižených". Vyrábí se v 6-ti barevných odstínech.

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Donau Plastová obálka se zipem A5

K přenášení věcí a dokumentů do formátu A4, barevný zip.. Kapsa s plastovým zipem, PVC Pevná kapsa z odolného PVC 170 mic. Plastový zip v mixu barev. Otevírání z delší strany. Transparentní. Formát A5. Rozměr: 180x240 mm.

Více informací
od 12 Kč
Koupit nejlevněji

Esselte Závěsné desky Classic

Velmi pevné závěsné desky formátu A4 v jasných barvách.. Závěsné desky Esselte Pendaflex® Standard Inovovaná řada závěsných desek formátu A4 v jasných barvách, které jsou nyní ještě pevnější než dříve. Desky jsou pevnější a odolnější díky pásce, která zpevňuje dno desek a okolí závěsné lišty Vyrobeno z ekologického 100% recyklovaného kartonu 210 g/m2 Součástí každých desek je transparentní rozlišovač s vyměnitelným štítkem pro popis obsahu Rozlišovač je možné umístit v 9 různých pozicích Uvnitř desek jsou výřezy pro upevnění rychlovazacích spon (nejsou součástí)...

Více informací
od 25 Kč
Koupit nejlevněji

Fujifilm Album Instax Mini

Mentolově zelené album pro fotografie z fotoaparátu Fujifilm Instax mini nebo Polaroid 300. Album je určeno pro 64 fotografií + lze 1 fotografii vložit na čelní stranu alba.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Karton PP Desky s gumou 3 klopy A4

Plastové tříchlopňové desky.. tříklopá složka s gumou • formát A4 • vyrobeno z polypropylenu • 3 klopy

Více informací
od 45 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO stolní box 4 se zásuvkou červený

Úložný box s víkem, objem 3 l, 15,8×11,3×15,8 cm, plast Úložný box LEGO poslouží jako stylový box pro ukládání lego kostek, ale i jiných hraček a stavebnic a neztratí se ani v kanceláři nebo na pracovním stole dospělého fanouška LEGO světa. Úložný box LEGO 4 v červené barvě má výsuvnou zásuvku a lze jej kombinovat s úložnými boxy LEGO jiných barev a velikostí. Poskládáte je jednoduše na sebe stejně jako opravdové LEGO kostičky. Úložný box neobsahuje BPA ani ftaláty.Klíčové vlastnosti úložného boxu LEGO 4 v červené barvěÚložný box v podobě LEGO kostkyPro uložení lego kostek, ale i jiných ...

Více informací
od 419 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Úložný box 250x250x180 mm

Lego Storage úložný box má rozměry 25 × 25 × 18 cm. Perfektní úložiště pro dětské pokoje, box ve tvaru lego kostky je velmi praktický. Boxy jsou vyrobeny tak, aby stejně jako malé kousky lega, se daly spojit do sebe. Užijte si více zábavy s legem.

Více informací
od 409 Kč
Koupit nejlevněji

Nástěnný organizér Crystal, A4 maxi, PP, 6 kapes

6 rozlišovacích kapes ve výrazných barvách pro třídění a ukládání dokumentů.. Nástěnný organizér Crystal je vyroben z kvalitního polypropylenu. Výborný pomocník do každé kanceláře. Má zasouvací plastový háček. Variabilní a praktické využití - lze zavěsit na stěnu, organizér se roztáhne směrem dolů po jednotlivých oddílech nebo ho lze přenášet ve složeném stavu. V transparentních deskách je vloženo 6 vyjímatelných rozlišovacích kapes ve výrazných barvách. Jednotlivé kapsy lze označit štítky, které jsou součástí balení. Ideální na třídění a ukládání dokumentů A4+ na šířku. ...

Více informací
od 409 Kč
Koupit nejlevněji

OEM A4 Portfolio s kalkulátorem

Portfolio formátu A4 se zipem a vestavěným solárním kalkulátorem, imitace kùže. 4kroužková mechanika, prùměr kroužkù 34 mm. Dodáváno bez obsahu. Rozměr 285 x 360 x 55 mm.

Více informací
od 649 Kč
Koupit nejlevněji

Aktovka na spisy Esselte Colour'Ice A4, 6 přihrádek

Kvalitní aktovka na dokumenty s průhlednými PP deskami ve svěžích barvách a s moderním embosingem řady Colour'Ice. 6 rozšiřitelných přihrádek. Vysoká kapacita. Ideální pro organizaci a přenos poznámek, projektů a dokumentů. Získejte svěží vzhled na váš stůl. Lze kombinovat s ostatními výrobky z řady Esselte Colour'Ice. Stylové a ergonomické uzavírání na gumičku pro bezpečný přenos. Zajímavý povrch s novým embosovaným vzorem. 5 popisovatelných záložek / 6 přihrádek. Materiál Embosované PP, Polypropylene. Rozměry 330 x 260 x 25 mm....

Více informací
od 185 Kč
Koupit nejlevněji

CAESAR OFFICE IMPERATOR Desky s boxem A4 3 cm

Box na sešity a spisy s gumou formátu A4. Desky s boxem A4/30 PP Box na sešity nebo dokumenty formátu A4 a šíří hřbetu 3 cm. Strojní lepenka potažená polypropylenovou fólií s gumičkou pro zajištění obsahu. Vnitřní výlep: mramor světlý. Výrobek je označen značkou "Práce postižených". Vyrábí se v 15-ti barevných odstínech.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

CAESAR OFFICE Spisové desky s tkanicí EcoLine A4

Desky s tkanící (původně CZECH OFFICE). Spisové desky A4 s tkanící Pevné papírové desky s designem Mramoru Řada EcoLine - řada ekologických výrobků Vhodné k ukládání a přenášení velkého množství dokumentů Vyrobeno v chráněné dílně Dodávané v barvách: černá, červená, modrá, žlutá, zelená

Více informací
od 19 Kč
Koupit nejlevněji

Desky LINARTS A4 s rychlosvorkou u hřbetu

Plastové desky, formát A4, uzaviratelné, uvnitř s rychlosvorkou u hřbetu

Více informací
od 90 Kč
Koupit nejlevněji

Desky s gumou A4 3 klopy neprůhledný PP

Složka na spisy A4 3klopá s gumou Složky s gumou vhodné pro archivaci dokumentů formátu A4. Vyrobené z polypropylenu o síle 400 mic. Vysoce odolný - chrání obsah před poškozením. Guma je přes rohy, čímž zajišťuje obsah desek před vypadnutím. 3 klopy. Rozměry: 247 x 320 x 5 mm. Nový moderní a atraktivní design. Dodáváme v barvách: azur, magenta, lime, antracit. V naší nabídce široký sortiment kancelářských a školních potřeb.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Donau Box na spisy s gumou A4, 3 cm, PP

Polotransparentní barevné desky na sešity a dokumety formátu A4, šířka hřbetu 30 mm.. Box na spisy s gumičkou, A4/30 mm, PP Polypropylenový box na dokumenty formátu A4. Materiál: polotransparentní, pružný a odolný polypropylen (700 μm). Dvě gumičky přes rohy bezpečně fixují obsah. Šířka hřbetu: 30 mm. Kapacita: cca. 300 listů. Box je individuálně balen v plastové fólii. Díky skládacím bočnicím mohou být desky úsporně složeny. Rozměry: 250 × 327 × 32 mm.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Donau Desky s drukem A4

Plastová obálka s drukem.. Donau obálka s drukem průhledná, A4, PP Praktické transparentní pouzdro z ekologicky šetrného polypropylenu (180 μm). Vhodné k archivaci a třídění dokumentů. Praktická pomůcka do školy i kanceláře. Klopa je opatřena odolným drukem. Hrany obálky jsou svařované. Výřez na okraji pro snadnější manipulaci s vloženými dokumenty. Formát: A4 - rozměr: 330 × 235 mm.

Více informací
od 12 Kč
Koupit nejlevněji

Donau Desky s drukem A5

Plastová obálka s drukem. Donau obálka s drukem průhledná, C5, PP Praktické transparentní pouzdro z ekologicky šetrného polypropylenu (180 μm). Vhodné k archivaci a třídění dokumentů. Praktická pomůcka do školy i kanceláře. Klopa je opatřena odolným drukem. Hrany obálky jsou svařované. Výřez na okraji pro snadnější manipulaci s vloženými dokumenty. Formát: C5 - rozměr: 240 × 186 mm.

Více informací
od 9 Kč
Koupit nejlevněji

Donau Desky s drukem A6

Plastová obálka s drukem.. Donau obálka s drukem průhledná, A6, PP Praktické transparentní pouzdro z ekologicky šetrného polypropylenu (180 μm). Vhodné k archivaci a třídění dokumentů. Praktická pomůcka do školy i kanceláře. Klopa je opatřena odolným drukem. Hrany obálky jsou svařované. Výřez na okraji pro snadnější manipulaci s vloženými dokumenty. Formát: A6 - rozměr: 150 × 115 mm.

Více informací
od 7 Kč
Koupit nejlevněji

Donau Desky s drukem A7

Plastová obálka s drukem.. Donau obálka s drukem průhledná, A7, PP Praktické transparentní pouzdro z ekologicky šetrného polypropylenu (180 μm). Vhodné k archivaci a třídění dokumentů. Praktická pomůcka do školy i kanceláře. Klopa je opatřena odolným drukem. Hrany obálky jsou svařované. Výřez na okraji pro snadnější manipulaci s vloženými dokumenty. Formát: A7 - rozměr: 115 × 80 mm.

Více informací
od 5 Kč
Koupit nejlevněji

Donau Desky s drukem DL

Plastová obálka s drukem.. Donau Obálka s drukem průhledná, DL, PP Praktické transparentní pouzdro z ekologicky šetrného polypropylenu (180 μm). Vhodné k archivaci a třídění dokumentů. Praktická pomůcka do školy i kanceláře. Klopa je opatřena odolným drukem. Hrany obálky jsou svařované. Výřez na okraji pro snadnější manipulaci s vloženými dokumenty. Formát: DL - rozměr: 220 × 110 mm.

Více informací
od 8 Kč
Koupit nejlevněji

Donau Rychlovazač plastový A4 PP, 1 ks

Přední transparentní strana 120 μm, barevná zadní strana 180 μm.. Rychlovazač, A4, PP, 120/180 μm Rychlovazač na dokumenty formátu A4. Vyroben z ekologicky šetrného polypropylenu. Přední strana transparentní (120 μm), měkká zadní strana barevná (180 μm). Kapacita: 2 cm (cca. 200 listů). Oboustranný popisovatelný štítek. Rozměry: 222 x 307 mm.

Více informací
od 5 Kč
Koupit nejlevněji

Donau Rychlovazačová pérka 25 ks

Rychlovazač. Rychlovazací pérko s děrováním Pro vázání děrovaných dokumentů Jednoduchý rychlovazač pro zakládání svazků dokumentů do pořadače Základový proužek z ekologicky šetrného polypropylenu Hliníková upevňovací pérka Celková délka: 150mm Šířka: 34mm V balení 25 ks

Více informací
od 35 Kč
Koupit nejlevněji

Donau Uzavíratelné desky s klipem A4 PP

Hřbet s přehyby pro větší kapacitu (cca 80 listů).. Uzavíratelné desky s klipem, PP, A4 Desky z 1,2 mm silného polypropylenu ve formátu A4. Desky obsahují trojúhelníkovou kapsičku z čiré plastové fólie. Vnitřní poutko na tužku. Čtyři přehyby hřbetu pro větší kapacitu. Kovový klip s plastovými rohy. Vysouvací poutko na zavěšení. Kapacita: cca 80 listů. V nabídce v pěti barvách.

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

Donau Závěsné desky s bočnicemi

Závěsné desky A4, lepenka Závěsné desky z lepenky Gramáž: 230 g/m2 Bočnice z odolného plátna Rychlovazací spona Pohyblivé plastové jezdce s výměnným štítkem Odolná kovová lišta pro dlouhou životnost výrobku V nabídce v 6 barvách

Více informací
od 490 Kč
Koupit nejlevněji

Esselte Náhradní rozlišovač+štítek pro desky Pendaflex

Náhradní štítky pro závesné desky Pendaflex. Náhradní štítky Esselte Pendaflex Náhradní plastové rozlišovače s papírovými štítky pro všechny závěsné desky Esselte Pendaflex. 5 cm dlouhé.

Více informací
od 115 Kč
Koupit nejlevněji

HAMA Album samolepící SINGO

- album s polstrovanou vazbou - tvrdé desky - bok alba chráněný integrovanou pružinou - možnost popisu stránek - bílé vnitřní listy - pro 60 fotografií formátu 10x15 cm nebo 11x15 cm - plocha pro vložení fotografie: 23,5x30 cm - formát alba: 28x31cm - 20 stran - balení 24 ks

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

HAMA SINGO 10x15/100

- pro zasouvání fotografií - desky z polaminovaného papíru - pro 100 fotografií formátu 10x15 cm - šetří místo, ideální na cesty - veselé barvy s přírodním motivem - 100 stran - formát alba: 13 x 16,5 cm - balení 12 ks

Více informací
od 60 Kč
Koupit nejlevněji

HAMA SINGO 10x15/200

- pro zasouvání fotografií - desky z polaminovaného papíru - pro 200 fotografií formátu 10x15 cm - pevná vazba - popisové pole vedle fotografie - kapsa pro úschovu CD - 100 stran - formát alba: 22 x 22 cm - balení 12 ks

Více informací
od 164 Kč
Koupit nejlevněji

HAMA SINGO 10x15/36

- pro zasouvání fotografií - měkké desky - pro 36 fotografií formátu 10 x 15 cm - formát alba: 12 x 16,5 cm - 4 barevné kombinace ( oranžová, zelená, modrá, růžová ) - 36 stran - balení 48 ks, cena za 1 kus - možno odebírat celé balení nebo po jednom kuse ale bez možnosti výběru barvy

Více informací
od 45 Kč
Koupit nejlevněji

HAMA SINGO 13x18/24

- pro zasouvání fotografií - měkké desky - pro 24 fotografií formátu 13 x 18 cm - formát alba: 16 x 20 cm - 4 barevné kombinace ( oranžová, zelená, modrá, růžová ) - 24 stran - balení 48 ks, cena za 1 kus - možno odebírat celé balení nebo po jednom kuse ale bez možnosti výběru barvy

Více informací
od 45 Kč
Koupit nejlevněji

HAMA SUMMERDAY 10x15/200

- pro zasouvání fotografií - desky z polaminovaného papíru - pro 200 fotografií formátu 10x15 cm - pevná vazba - popisové pole vedle fotografie - kapsa pro úschovu CD - 100 stran - formát alba: 22 x 22 cm - balení 12 ks

Více informací
od 160 Kč
Koupit nejlevněji

HAMA TREBLY 10x15/12

- leporelové album, pro lepení fotografiií - desky z polaminovaného papíru - 3 různé motivy - motiv 'Kruhy'- bílé vnitřní listy, bílá stužka na uzavření - motiv 'Kamenná srdce' - rámeček pro vlastní foto, bílé vnitřní listy, bílá stužka na uzavření - motiv 'Květiny' - černé vnitřní listy, krémová gumička na uzavření - pro 12 fotografií formátu 10x15 cm - formát alba: 12,5x17 cm - balení 24 ks, cena za 1 kus - možno odebírat celé balení nebo po jednom kuse, ale bez možnosti výběru motivu

Více informací
od 88 Kč
Koupit nejlevněji

Herlitz Desky s drukem a euroděrováním A4

Plastová obálka s drukem vhodná k archivaci a třídění dokumentů.. Euro spisové desky easy orga. Zavírání jedním drukem. Formát: A4. Materiál: polypropylen. Kapacita: 200 listů. Průhledné - modré.

Více informací
od 39 Kč
Koupit nejlevněji

Herlitz Desky s drukem a euroděrováním A5

Plastová obálka s drukem vhodná k archivaci a třídění dokumentů.. Euro spisové desky easy orga. Zavírání jedním drukem. Formát: A5. Materiál: polypropylen. Kapacita: 200 listů. Průhledné - čiré.

Více informací
od 33 Kč
Koupit nejlevněji

Herlitz Desky s gumou A4 3 klopy Frozen Glam

3klopé desky k archivaci dokumentů formátu A4.. desky na dokumenty formátu A4 3 vnitřní chlopně zavírání na gumičku materiál: karton v designu Frozen Glam

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Herlitz Desky s gumou A4 3 klopy Ladylike

3klopé desky k archivaci dokumentů formátu A4.. desky na dokumenty formátu A4 3 vnitřní chlopně zavírání gumičkou na plastový kroužek materiál: polypropylen výška plnění 3 cm kapacita: 300 listů motiv: Ladylike ptáčci

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Herlitz Desky s gumou A4 3 klopy Pure Glam

3klopé desky k archivaci dokumentů formátu A4.. desky na dokumenty formátu A4 3 vnitřní chlopně zavírání na gumičku materiál: karton v designu Pure Glam

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Herlitz Spisové desky A4 PP organizační, 12 přihrádek Ladylike ptáčci

Desky na dokumenty formátu A4 s 12dílným organizérem.. Aktovka na dokumenty z polypropylenu. Pro dokumenty do formátu A4. 12 plastových přihrádek s rozlišovači (12 štítků A-Z, 12 štítků January-December). Uvnitř kapsička vizitkového formátu. Kapacita až 300 listů (80 g/m2). Uzavírání gumičkou na plastový kroužek. Kolekce Ladylika, motiv ptáčci.

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

HIT Rychlovazač RZC A4 Classic

Rychlovazač závěsný celý, eko karton, potištěný. Rychlovazač RCZ Classic Rychlovazač závěsný celý. K ukládání dokumentů A4. Materiál: eko karton CLASSIC 240g. Ekologicky šetrný výrobek. Potištěná přední strana k nadepsání rychlovazače. V naší nabídce v 10 barvách.

Více informací
od 10 Kč
Koupit nejlevněji

HIT Rychlovazač RZC A4 prešpán

Rychlovazač závěsný celý, barevný karton prešpán. Rychlovazač RCZ prešpán Rychlovazač závěsný celý. K ukládání dokumentů A4. Materiál: barevný karton PREŠPÁN 350 g/m2. V nabídce v 10 barvách.

Více informací
od 22 Kč
Koupit nejlevněji

HIT Rychlovazač RZP A4 Classic

rychlovazač závěsný půlený A4, eko karton, potištěný. Rychlovazač RZP A4 Classic Rychlovazač závěsný půlený. K archivaci a třídění dokumentů A4. Prakticky a rychle dokumenty uchytíte a uschováte, je vhodný pro použití jak v kanceláři tak i ve škole. Materiál: eko karton CLASSIC 240 g/m2. Ekologicky šetrný výrobek. Potištěná přední strana k nadepsání rychlovazače. V nabídce v 10 barvách.

Více informací
od 9 Kč
Koupit nejlevněji

Karton PP Black & White Desky s drukem A4

Desky s drukem A4. Plastová obálka s drukem. Vyrobené ze silného polypropylenu 220 mic. Desky vhodné k ukládání a přenosu dokumentů. Lze ji použít i jako desky na sešity nebo výkresy pro školy. Plastová obálka je lehčí a úspornější než klasické desky na sešity. Nový moderní a atraktivní design. Dodáváme v barvách: bílá, černá.

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

Karton PP Black & White Psací podložka A4 s klipem

Psací podložka s klipem. Psací podložka "jednodeska" s klipem. Snadné a rychlé uchycení dokumentů. Vyrobeno ze silné lepenky 2,5 mm.. Speciální matná lamino fólie s velmi odolnou povrchovou úpravou proti poškrábání. Vhodné pro dokumenty A4. Pevný a kvalitní kovový klip. Nový moderní a atraktivní design. Dodáváme v barvách: bílá, černá.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Karton PP eCollection Desky s drukem A4

Plastové psaníčko s drukem na dokumenty formátu A4.. Plastová obálka s drukem. Vyrobené ze silného polypropylenu 220 mic. Desky vhodné k ukládání a přenosu dokumentů. Lze ji použít i jako desky na sešity nebo výkresy pro školy. Plastová obálka je lehčí a úspornější než klasické desky na sešity. Dodáváme v barvách: růžová, modrá, zelená, čirá.

Více informací
od 13 Kč
Koupit nejlevněji

Karton PP eCollection Desky s drukem A5

Plastové psaníčko s drukem na dokumenty formátu A5.. Plastová obálka s drukem. Vyrobené ze silného polypropylenu 220 mic. Desky vhodné k ukládání a přenosu dokumentů. Lze ji použít i jako desky na sešity nebo výkresy pro školy. Plastová obálka je lehčí a úspornější než klasické desky na sešity. Dodáváme v barvách: růžová, modrá, zelená, čirá.

Více informací
od 10 Kč
Koupit nejlevněji

Karton PP eCollection Desky s drukem DL

Plastové psaníčko s drukem.. Plastová obálka s drukem. Vyrobené ze silného polypropylenu 220 mic. Desky vhodné k ukládání a přenosu dokumentů. Lze ji použít i jako desky na sešity nebo výkresy pro školy. Plastová obálka je lehčí a úspornější než klasické desky na sešity. Dodáváme v barvách: růžová, modrá, zelená, čirá.

Více informací
od 9 Kč
Koupit nejlevněji

Karton PP eCollection Desky s gumou A4, PP, 3 klopy

Plastové tříchlopňové desky s gumou.. Vyrobené ze silného polypropylenu. Vhodné pro archivaci dokumentů. Guma je přes rohy, čímž zajišťuje obsah desek před vypadnutím. Nový moderní a atraktivní design Rozměry: 33 × 24 × 3 cm.. Dodáváme v barvách: růžová, modrá, zelená, bílá.

Více informací
od 32 Kč
Koupit nejlevněji

Karton PP Metallic Psací podložka A4 s klipem uzavíratelná

dvojdeska A4 PVC v metalické barvě. psací podložka rozevírací s kovovým klipem v trendy metalické barvě materiál: plast (PVC) formát: A4 rozměry: 220 × 323 mm

Více informací
od 125 Kč
Koupit nejlevněji

Karton PP PASTELINi Desky s drukem A4 PP

Plastové psaníčko na dokumenty A4, v trendy pastelové barvě.. psaníčko v moderních pastelových barvách slouží k ukládání dokumentů formátu A4 uzavírání na druk

Více informací
od 30 Kč
Koupit nejlevněji

Karton PP PASTELINi Desky s drukem A5 PP

Plastové psaníčko na dokumenty A5, v trendy pastelové barvě.. psaníčko v moderních pastelových barvách slouží k ukládání dokumentů formátu A5 uzavírání na druk

Více informací
od 25 Kč
Koupit nejlevněji

Karton PP PASTELINi Desky s gumou A4 3 klopy, lamino

3clopňové desky s gumičkou na sešity a dokumenty formátu A4..

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Karton PP PASTELINi Krabice s gumou A4 PP

K archivaci dokumetů A4, v trendy pastelové barvě.. Archivační krabice v moderních pastelových barvách. Pro dokumenty formátu A4. Se zajišťovací gumičkou. Vyrobeno ze silného polypropylenu. Hřbet 30 mm.

Více informací
od 100 Kč
Koupit nejlevněji

Karton PP PASTELINi Obálka se zipem síťovaná A5

plastová obálka v trendy pastelové barvě. Praktická plastová kapsa v jemných pastelových barvách. Díky uzavírání na zip jsou dokumenty bezpečně chráněny před prachem, vlhkostí apod. Formát: A5. Rozměry: 230 × 170 mm.

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

Karton PP PASTELINi Obálka se zipem síťovaná DL

plastová obálka v trendy pastelové barvě. Praktická plastová kapsa v jemných pastelových barvách. Díky uzavírání na zip jsou dokumenty bezpečně chráněny před prachem, vlhkostí apod. Formát: DL. Rozměry: 220 × 110 mm.

Více informací
od 50 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

durable slozky  •  kancelarske slozky  •  kartonove slozky  •  konferencni slozky  •  magneticke slozky  •  ozdobne slozky  •  retro slozky  •  slozky kone  •  slozky papirove  •  slozky pocitace  •  durable slozky  •  kancelarske slozky  •  kartonove slozky  •  konferencni slozky  •  magneticke slozky  •  ozdobne slozky  •  retro slozky  •  slozky kone  •  slozky papirove  •  slozky pocitace  •