Katalog > Dárkové sady > LANVIN PARIS Eclat D´Arpege - dárková sada EdP 50 ml

LANVIN PARIS Eclat D´Arpege - dárková sada EdP 50 ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 610 Kč
Dostupnost: Skladem
LANVIN PARIS Eclat D´Arpege - parfémová voda s rozprašovačem 50 ml + tělové mléko 100 ml

Doporučujeme

Všechny nabídky pro LANVIN PARIS Eclat D´Arpege - dárková sada EdP 50 ml

Popis LANVIN PARIS Eclat D´Arpege - dárková sada EdP 50 ml

EUROPARFÉMY.cz píše:

Lanvin Éclat D´Arpege sada parfémovaná voda 50 ml + tělové mléko 100 ml pro ženy.
**Lanvin Eclat D´Arpege** je jemná květinová vůně vytvořená v roce 2002. Hlavními esencemi této sofistikované květinové _vůně Eclat D´Arpege_ jsou lístky sicilského citronu, zeleného šeříku, lístky zeleného čaje, kvítk

Megaparfemy.cz píše:

Eclat D´Arpege Dárková sada obsahuje
- Eclat D´Arpege EDP 50 ml
- velké osvěžující tělové mléko Eclat D´Arpege 100 ml,
v dárkovém balení LANVIN.
Eclat Eclat D´Arpege je vůní ženskosti. Ženskost j

ProdejParfemu.cz píše:

Eclat D´Arpege Dárková sada obsahuje
- parfémovou vodu Eclat D´Arpege EDP 50 ml
- tělové mléko Eclat D´Arpege 100 ml,
vše v dárkovém balení Lanvin.
Eclat Eclat D´Arpege je vůní ženskosti. Ženskost je vyjádřením lásky a vášně. Ženskost je podpisem značky Lanvin. Eclat je jako melodie. Svěží, čistá a plná radosti. Jeho svěží vibrace tančí, probouzejí emoce otvírající kouzelnou bránu do světa štěstí, pakliže samo štěstí není klíčem k jejich vyvolání. Od prvního setkání přetrvává dojem dál, je delikátní a radostný. Od prvního nadechnutí vyvolává Eclat D'Arpege dojem plný jemné záře a radostí, který přetrvává. Pojí v sobě svěžest šeříku a výrazný tón lístků sicilského citrónu. Během okamžiku podléháte emocím. LANVIN pohání mýtus Arpege do věčnosti, dodává mu nový vzhled beze změn a zrady na slavném kulovitém flakónu.
Složení
Hlava - lístky sicilského citrónu, šeřík
Srdce - wistérie, lístky zeleného čaje, květy broskví, červená pivoňka, čínský...

Vůně-parfémů.cz píše:

Eclat de Fleurs Dárková sada obsahuje - parfémovanou vodu Eclat de Fleurs EDP 50 ml - tělové mléko Eclat de Fleurs 100 ml, vše v dárkovém balení Lanvin. Růžová, pižmová, dřevitá vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení Hlava - hruška Srdce - jasmín, frézie, růže Základ - pižmo, s

OnlineParfem.cz píše:

Lanvin Eclat D´Arpege je kouzelná vůně určená výhradně pro ženy. Nádherný design flakónku vystihuje vůni samotnou. Opojná, sladká, radostná. Buďte taková i vy s parfémem Eclat D´Arpege. Opravdu kouzelné esence šeříku s květy broskví v kombinaci se svěžími vůněmi zeleného čaje a červené pivoňky. To je čirá radost ze života. Nechte se okouzlit i vy lehkými květinovými tóny jara. Takový je Lanvin Eclat D´Arpege, parfém vytvořený pro výjimečnou ženu. Vstupte do zahrady opojných vůní. Zamilujte se do radosti z prostého bytí a nechte si navodit chvíle radosti z vlastní čistoty a krásy. Parfémy vybrané francouzské značky Lanvin jsou známé a vysoce oblíbené po celém světě již od roku 1924. Vyzkoušejte si pocit štěstí a krásy s famózní vůní Lanvin Eclat D´Arpege.

Pilulka.cz píše:

Parfémy Lanvin Eclat patří k nejprodávanějším dámským vůním. Rozbušku odpálí jiskry frézií, v hlavě vůně se mísí jejich svěží a ovocné tóny s jemnou šťavnatostí hrušek. Zelený záblesk fialkových lístků zdvihne barevnou nektarinku do divokého víru. V sadě Eclat de Fleurs EdP 50 ml + tělové mléko 100 ml.

Parametry LANVIN PARIS Eclat D´Arpege - dárková sada EdP 50 ml

Výrobce Lanvin
určení Dámské

Podobné produkty

Podobné fráze: