Katalog > Dárkové sady > Giorgio Armani Acqua di Gioia EdP W - Edp 100ml + 75ml tělové mléko

Giorgio Armani Acqua di Gioia EdP W - Edp 100ml + 75ml tělové mléko

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 634 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 634 Kč
Porovnat 6 obchodů
Svůdné, mořské aroma bylo první inspirací stvořitele této vůně. Kompozice parfému srovnává silnou, důstojnou, duchaplnou ženu s perfektní harmonií přírody. Flakón je též přírodního tvaru, představuje vodní kapky, které jsou čisté, vzdušné, průzračné.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Giorgio Armani Acqua di Gioia EdP W - Edp 100ml + 75ml tělové mléko

Popis Giorgio Armani Acqua di Gioia EdP W - Edp 100ml + 75ml tělové mléko

EUROPARFÉMY.cz píše:

Giorgio Armani Acqua di Gioia sada parfémovaná voda 100 ml + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml pro ženy.
Svůdné, mořské aroma bylo první inspirací stvořitele této vůně. Kompozice parfému **Giorgio Armani Acqua di Gioia** srovnává silnou, důstojnou, duchaplnou ženu s perfektní harmonií přírody.

OnlineParfem.cz píše:

Giorgio Armani Acqua di Gioia je sladká, ale osvěžující, nevtíravá, přitom výrazná, uklidňující, ale vyzývavá. Parfém se hodí nejvíce na léto, kdy vám spolu s vánkem hladícím vaši tvář připomene teplé letní noci a procházky kolem pobřeží. Oslňte své okolí vůní tohoto luxusního parfému a dopřejte si únik do neposkvrněné přírody kdykoliv vás napadne. Flakon v barvě moře inspirovaný oblostí kapky vody v sobě skrývá vůni volnosti, přírody a netušených možností. Taková je Acqua di Gioa vonící po moři, limetce a mátě, vytvářející pocit dokonalé harmonie mezi člověkem a přírodou. Dopřejte svým smyslům během rušného dne vzpomínku na prázdniny. Parfémy Armani jako symbol ženskosti, svůdnosti a přitažlivosti.

ONLINESHOP.cz píše:

Svůdné, mořské aroma bylo první inspirací stvořitele této vůně. Kompozice parfému Giorgio Armani Acqua di Gioia srovnává silnou, důstojnou, duchaplnou ženu s perfektní harmonií přírody. Flakón je též přírodního tvaru, představuje vodní kapky, které jsou čisté, vzdušné, průzračné.

Parametry Giorgio Armani Acqua di Gioia EdP W - Edp 100ml + 75ml tělové mléko

Výrobce Giorgio Armani
s parfémovanou vodou Ano
určení Dámské
s tělovým mlékem Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: