Katalog > Dámské parfémy > Giorgio Armani Sky di Gioia - EDP 50 ml

Giorgio Armani Sky di Gioia - EDP 50 ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 749 Kč
Dostupnost: Skladem
Sky di Gioia je parfém inspirovaný přírodní krásou východu slunce nad mořem. Vůně uvedená Giorgiem Armanim je květinově-ovocná. Vystihuje pozitivum a naději nového dne. Voní po svěžím ranním vzduchu, který ještě není obtěžkán horkým odpoledním sluncem.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Giorgio Armani Sky di Gioia - EDP 50 ml

Popis Giorgio Armani Sky di Gioia - EDP 50 ml

OnlineParfem.cz píše:

Giorgio Armani Sky Di Gioia je uhrančivý zážitok stvárnený predstavou krásy, ktoré upokojujú a prinášajú pocit šťastia. Je to kúzlo východu slnka, ktorý sfarbí hladinu mora do ružova.

EUROPARFÉMY.cz píše:

Giorgio Armani Sky di Gioia parfémovaná voda 50 ml Tester pro ženy.
**Dámská vůně Giorgio Armani Sky di Gioia** symbolizuje ženskou krásů a půvab. Jemná vůně Sky di Gioia přináší pocit štěstí a radosti. Šťavnatá kompozice se otevírá výbuchem exotického liči a sladké hrušky. Sametové srdce překypuje

Parfemy.cz píše:

Sky di Gioia je parfém inspirovaný přírodní krásou východu slunce nad mořem. Vůně uvedená Giorgiem Armanim je květinově-ovocná. Vystihuje pozitivum a naději nového dne. Voní po svěžím ranním vzduchu, který ještě není obtěžkán horkým odpoledním sluncem. Můžete se těšit na Litchi, hrušku, pivoňku s růží a taky na cedr, pižmo a ostružinu. Navoňte se čerstvostí a nadějí vůně, která vyšla nad moře v roce 2016.

Ageo.cz píše:

Popis


Svěží, ovocná, květinová, růžová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Složení
Hlava - liči, hruška
Srdce - růžová pivoňka, růže
Základ - cedr, bílé pižmo, ostružina

Eparfem.cz píše:

**Dámská vůně Giorgio Armani Sky di Gioia** symbolizuje ženskou krásů a půvab. Jemná vůně Sky di Gioia přináší pocit štěstí a radosti. Šťavnatá kompozice se otevírá výbuchem exotického liči a sladké hrušky. Sametové srdce překypuje tóny opojné růže a jemné pivoňky. Motiv růže je doplněn vůní hřejivého dřeva a černého rybízu. Výsledná kompozice Vás uchvátí propracovaností do posledního detailu. Světle růžová barva flakonu *Sky di Gioia* ještě více umocňuje pocit radosti a štěstí. Vychutnejte si naplno každý den a radujte se z maličkostí s dámskou vůní Giorgio Armani Sky di Gioia.

FAnn píše:

Sky di Gioia je uhrančivý zážitek ztvárněný představou krásy, které uklidňují a přinášejí pocit štěstí. Je to kouzlo východu slunce, který zbarví hladinu moře do růžova. Sky di Gioia využívá jemných odstínů
Obsahuje svěží motiv růže stolisté, který je samotných srdcem vůně. Růži dále překrývá sametový luxus pivoněk a stopy z černého rybízu a listů ostružiny.

Parametry Giorgio Armani Sky di Gioia - EDP 50 ml

Výrobce Giorgio Armani

Podobné produkty

Podobné fráze: