Katalog > Dámské parfémy > Bvlgari Mon Jasmin Noir EdP 75ml W

Bvlgari Mon Jasmin Noir EdP 75ml W

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 164 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 164 Kč
Porovnat 5 obchodů
Mon Jasmin Noir byla uvedena jako nová verze tmavé a tajemné Jasmin Noir. Mon Jasmin Noir jasná a svůdná vůně pro moderní, smyslnou ženu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2011.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Bvlgari Mon Jasmin Noir EdP 75ml W

Popis Bvlgari Mon Jasmin Noir EdP 75ml W

OnlineParfem.cz píše:

Bvlgari Jasmin Noir Mon - mladší sestra temné a tajemné Jasmin Noir od Bvlgari. Je to nový květ značky Bvlgari, který vzkvétá smyslností i mystickou romantikou. Vůně Jasmin Noir Mon je záhadná a přitom rafinovaná. Za rouškou smyslnosti se ukrývá hravá a intuitivní osobnost. Je elegantní a energická zároveň. Jako svůdná šelma, se elegantně přiblíží a pohltí vás do víru nenapodobitelné vůně konvalinky a jasmínu Sambac. Vášnivost a modernost se prolínají s citrusovou svěžestí, se závanem pižma a cedrového dřeva. Sladkost celé vůně doplňuje nugát. Tato neobvyklá kombinace vás nadchne, stane se dokonalou součástí vaší osobnosti. Parfém Jasmin Noir Mon nám opět připomíná nenapodobitelnou hodnotu a rafinovanost ukrytou v srdci značky Bvlgari.

MALL.CZ píše:

Bvlgari představuje Mon Jasmin Noir – dámskou vůni zvoucí k dalšímu z neobyčejných výletů do světa Jasmin Noir. Tato vůně je personifikací nejzářivější stránky esence jasmínových květů, které dodávají celé kolekci Jasmin Noir jemný nádech jiskřivé přirozenosti.

Lékárna.cz píše:

Mon Jasmin Noir jasná a svůdná vůně pro moderní, smyslnou ženu. od výrobce BVLGARI v kategorii Heureka.cz | Kosmetika a zdraví | Parfémy dohledatelný pod kódem 224255 za skvělé ceny na e-shopu Lekarna.cz

Parametry Bvlgari Mon Jasmin Noir EdP 75ml W

Objem 75ml
Výrobce Bvlgari
Typ Parfémy se dělí podle obsahu vonných látek, zbytek tvoří většinou koncentrovaný líh.
Parfém - 15 až 30 %
Parfémovaná voda (Eau de Parfum, EDP) - 8 až 15 %
Toaletní voda (Eau de Toilette, EDT) - 4 až 8 %
Kolínská voda (Eau de Cologne, EDC) - 3 až 5 %
Parfémovaná voda

Podobné produkty

Podobné fráze: