JYC SR-N3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 290 Kč
Dostupnost: Skladem
od 290 Kč
Kabelová spoušť JYC SR-N3 - Nikon Kabelová spoušť JYC SR-N3/3M (Nikon) je určena pro vybrané digitální zrcadlovky Nikon. Kabelovou spoušť oceníte při fotografování ze stativu, když je důležité “nerozhýbat“ fotoaparát stiskem tlačítka. Využijete ji při produktové, makro nebo při pořizování fotografií za tmy (fotografie noční oblohy, …). Kabelovou spoušť oceníte také v režimu „BULB“ a to díky ...

Všechny nabídky pro JYC SR-N3

Popis JYC SR-N3

Kabelová spoušť JYC SR-N3 - Nikon
Kabelová spoušť JYC SR-N3/3M (Nikon) je určena pro vybrané digitální zrcadlovky Nikon. Kabelovou spoušť oceníte při fotografování ze stativu, když je důležité “nerozhýbat“ fotoaparát stiskem tlačítka. Využijete ji při produktové, makro nebo při pořizování fotografií za tmy (fotografie noční oblohy, …).
Kabelovou spoušť oceníte také v režimu „BULB“ a to díky možnosti aretování tlačítka v sepnuté pozici. Tuto vlastnost oceníte třeba i při sériovém snímání.
Tlačítko umožňuje dvoustupňový stisk, namáčknutí pro zaostření autofokusem a úplné stisknutí pro expozici snímku. Dále je možné tlačítko aretovat ve stisknutém stavu pro dlouhé expozice a kontinuální snímání. Délka kabelu je 90cm.

Kompatibilní s modely:
Nikon D7100 D7000 D5200 D5100 D5000 D3200 D3100 D600 D90

* Rozměry: 95 x 30 x 20 (d x š x v) mm
* Barva: černá
* Délka kabelu (m): 0,9...

Parametry JYC SR-N3

Výrobce JYC

Podobné produkty