Katalog > Dálkové ovladače > Valueline VLR-RC001

Valueline VLR-RC001

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 79 Kč
Dostupnost: Skladem
Předprogramovaný dálkový ovladač 10 v 1 je vhodný pro více než 250 značek včetně většiny hlavních. Kompatibilita: TV/CTV/VCR/DBS/SAT/CBL/HiFi/CD/LD/VCD/DVD. Pokud jsou baterie vyměněny během 20 minut, nemusí být dálkový ovladač znovu programován.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Valueline VLR-RC001

Popis Valueline VLR-RC001

Tipa.eu píše:

Předprogramovaný dálkový ovladač 10v1 je vhodný pro více než 250 značek TV. Pokud jsou baterie vyměněny během 20 minut, nemusí být dálkový ovladač znovu programován.Vlastnosti:- Snadná instalace- Kompatibilita: TV/CTV/VCR/DBS/SAT/CBL/HiFi/CD/LD/VCD/DVD- Technologie Plug and play- Vhodné pro více než 250 značek TV- Napájení: 2x AAA mikrotužkové baterie (nejsou součástí balení)

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! VALUELINE univerzální předprogramovaný dálkový ovladač 10v1/ vhodný pro více než 250 značek od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. 1MG-KABVAL1209 - VALUELINE VLR-RC001 Univerzální dálkový ovladač 10 v 1 pro více než 250 značek. Pokud jsou baterie vyměněny během 20 minut, nemusí být dálkový ovladač znovu programován. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Kompatibilita: TV/CTV/VCR/DBS/SAT/CBL/HiFi/CD/LD/VCD/DVD Napájení: 2 x AAA...

www.penta.cz píše:

Dálkový ovladač je kompatibilní s TV, CTV, VCR, DBS, SAT, CBL, HiFi, CD, LD, VCD a DVD. Napájení probíhá skrze dvě R3 AAA baterie, pokud jsou baterie po vybití vyměněny během 20 minut, nemusí být dálkový ovladač znovu programován.

MADER computer píše:

Předprogramovaný dálkový ovladač 10 v 1 je vhodný pro více než 250 značek včetně většiny hlavních. Kompatibilita: TV/CTV/VCR/DBS/SAT/CBL/HiFi/CD/LD/VCD/DVD.
Pokud jsou baterie vyměněny během 20 minut, nemusí být dálkový ovladač znovu programován.

Electro World s.r.o. píše:

Nabízíme tento univerzální dálkový ovladač BXL-RC001 10v1, který spolehlivě ovládá téměř všechny dostupné značky a typy TV, set-top boxů, digitálních a analogových přijímačů, DTT, DVD přehrávačů a rekordérů, videorekordérů, CD přehrávačů, HiFi systémů atd. Ovládání veškerých často používaných funkcí, jako je video text, teletext či EPG. Jeden ovladač až na 10 zařízení. Extra tlačítka pro menu. Automatické vyhledávání kódu pro spárování.

Parametry Valueline VLR-RC001

Výrobce Valueline

Podobné produkty

Podobné fráze: