Approx Billow E2T

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Trendy a zároveň funkční čtečka elektronických knih se 7“ barevným displejem, která vám poslouží jako skvělý společník na cestách v městské dopravě, při dlouhých večerech doma nebo třeba na vaší dovolené. Tento E-book, se velmi snadno stane vaším sofistikovaným módním doplňkem, který jednoduše a nenápadně podtrhne vaši osobnost. Neomezené možnosti Čtečka podporuje celou škálu formátů a funk...

Všechny nabídky pro Approx Billow E2T

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Approx Billow E2T

Trendy a zároveň funkční čtečka elektronických knih se 7“ barevným displejem, která vám poslouží jako skvělý společník na cestách v městské dopravě, při dlouhých večerech doma nebo třeba na vaší dovolené. Tento E-book, se velmi snadno stane vaším sofistikovaným módním doplňkem, který jednoduše a nenápadně podtrhne vaši osobnost.
Neomezené možnosti
Čtečka podporuje celou škálu formátů a funkcí, díky čemuž se využití čtečky rozšiřuje i na poslech hudby nebo sledování filmů. Barevný displej s rozlišením 800 x 480 vám pak tyto činnosti zobrazí v těch nejjasnějších barvách. Užijte si čtení elektronických knih s věrným a živým zobrazením textů i ilustrací jako v tištěné knize.
Jednoduchý design
Čtečka vám nabízí jednoduchý a moderní design se snadno dostupnými ovládacími prvky. Otáčení stránek je řešeno tlačítky, které jsou umístěny na pravé straně čtečky. Pod displejem čtečky je pak umístěno pět dalších tlačítek, která zastávají funkce: hledání, zpět, další kapi...

Parametry Approx Billow E2T

Výrobce Approx
Rozlišení 800 x 480
Typ Displeje LCD-klasický displej jako bývá na mobilech, tabletech. Vhodný i pro přehrávání videí.
E-ink-elektronický inkoust. Speciální technologie, která spotřebovává energii jen při vykreslování nových stránek. Při čtení se oči neunaví tak rychle, jako z LCD.
LCD
Úhlopříčka displeje Parametr udává velikost úhlopříčky displeje v palcích. 1" (palec) = 2.54 cm. 7"
Kapacita baterie 1500mAh
Hmotnost 170g
Vnitřní pamět 4096MB

Podobné produkty

Podobné fráze: