Katalog > Cigaretové potřeby

Cigaretové potřeby

Nalezeno:    102 produktů

Solo Zápalky bezpečnostní malé Solo

Výrobce: Solo matches & flames, a.s. Další informace: Klasické české zápalky české firmy Solo. Zápalky (též sirky) jsou podlouhlé kousky dřeva, např. osikového, smrkového či topolového, méně často z lepenky se zápalnou látkou na jednom z jeho konců, které slouží k rozdělávání ohně. Dřívka jsou dále částečně nebo zcela nasycena látkou usnadňující hoření. Zápalná látka na konci dřívka, tzv. hlavička, chytá v důsledku tření. Hlavička zápalek se nyní skládá zejména z chlorečnanu draselného, sulfidu antimonitého, síry, barviva a mletého skla, které dává hlavičce drsnost, aby se zvýšilo tření. Dří...

Více informací
od 15 Kč
Koupit nejlevněji

RONSON Plyn do Zapalovačů Ronson 250+50ml

Typ: univerzální plyn do zapalovačů Výrobce: Ronson Množství: 250+50ml Další informace: Univerzální plyn pro plnění zapalovačů od anglické značky RONSON. Do zapalovačů je vhodné používat doporučené náplně, prodloužíte tím životnost a délku používání zapalovače. Současně tak budou dodrženy nároky na čistotu, aby nedocházelo k ucpávání trysek. Výrobky značky RONSON jsou velmi kvalitní produkty s historií již od roku 1896 a pro svou kvalitu a spolehlivost jsou celosvětově oblíbené. Dovážíme přímo od výrobce. Pozor: extrémně hořlavý plyn, extrémně hořlavý aerosol. Nepoužívejte jiným způsobem. ...

Více informací
od 43 Kč
Koupit nejlevněji

Zippo Benzín do Zapalovačů Fluid 125ml

Množství: 125ml Další informace: Originální benzín do zapalovačů Zippo. Synteticky vyráběná, vysoce kvalitní náplň do Zippo zapalovačů, bez rakovinotvorného benzenu, nezapáchá. S touto originální náplní je zaručena deklarovaná větruodolnost zapalovačů. Používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace na obalu výrobku. Upozornění: Klasifikace látky nebo směsi podle nařízení ES 1272/2008: Směs je klasifikována jako nebezpečná. Flam. Liq. 2 - H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry. Asp. Tox. 1 - H304 Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Ski...

Více informací
od 63 Kč
Koupit nejlevněji

Dover Dutinky 450ks+50ks

Výrobce: Czech tobacco corp. Množství: 450+50ks

Více informací
od 50 Kč
Koupit nejlevněji

Roll4You Tabatěrka Vážka

Výrobce: Roll4You, s.r.o. Další informace: Kožená tabatěrka Vážka je vhodný pomocník pro každého baliče cigaret. Tato praktická kapsa obsahuje 2x uzavíratelný prostor zipem a prostor pro papírky. Vyrobeno z kvalitní kůže. Stylový doplněk k papírkům a filtrům Vážka! Rozměry: 168 x 95 x 15 mm.

Více informací
od 180 Kč
Koupit nejlevněji

TTI Tabák Red Bull A-type 40g

Typ: Tabák Red Bull A-type 40g SO Výrobce: dýmkový tabák Množství: TTI, s.r.o. g Obsah nikotinu: 40 Upozornění: Red Bull A-type je dýmkový tabák oblíbený zejména díky své vynikající lehce vanilkovo-kořeněné příchuti.

Více informací
od 216 Kč
Koupit nejlevněji

Clipper Filtr cigaretový Extra Slim 5,5mm 165ks

Další informace: Průměr 5,5 mm, délka 15 mm 165 ks filtrů v krabičce Extra slabý průměr filtru pro užší cigaretu. Výhodný způsob balení pro jednodušší použití.

Více informací
od 19 Kč
Koupit nejlevněji

Clipper Filtr cigaretový Slim 6mm 120ks 34/BAL

Další informace: Průměr 6 mm, délka 15 mm 120 ks filtrů v sáčku Filtry mají stejnou délku jako cigarety s vyráběným s filtrem a střední tloušťku.

Více informací
od 19 Kč
Koupit nejlevněji

Clipper Papírky Black Ultra Thin KS Slim

Množství: 50 ks Další informace: 33 papírků v knížečce Papírky 110x44 mm Gramáž 13 g/m2 Ultra slabý hořící papír. Široká plocha na balení s maximálním komfortem.

Více informací
od 795 Kč
Koupit nejlevněji

Clipper Zapalovač Minitube

Zapalovač Clipper Minitube Leaves 10

Více informací
od 675 Kč
Koupit nejlevněji

Friend Holder Špička Pocketa Mini

Výrobce: Terasaki - Japonsko Další informace: Cigaretové špičky v elegantním provedení s vyměnitelnými filtry. Originálně vyráběné v Japonsku.

Více informací
od 93 Kč
Koupit nejlevněji

MOSTEX Tabák Mac Baren Classic 50g

Typ: Tabák Mac Baren Classic 50g SO Výrobce: dýmkový tabák Množství: Mac Baren g Obsah nikotinu: 50 Další informace: slabý tabák, střední aromatizovaný Upozornění: Tabák Mac Baren Classic dříve Vanilla Cream je směs vybraných druhů světlé Virginie a sametově černého Cavendishe. Tabák je ochucen vanilkovým aroma, které je velice příjemné pro okolí kuřáka dýmky. Řez: Loose Cut (kyprý řez) Provonění místnosti: středně výrazné

Více informací
od 314 Kč
Koupit nejlevněji

MOSTEX Tabák Moassel Two Colors 50g

Typ: T Moassel Two Colors 50g SO Výrobce: tabák do vodní dýmky Obsah nikotinu: 50 Upozornění: Jemný indický tabák do vodní dýmky s příchutí jablka.

Více informací
od 265 Kč
Koupit nejlevněji

Raw nebělené papírky velikosti 1 ?

Nebělené klasické rolovací papírky velikosti 1¼. Vyrobeno ze surových rostlin a z přírodní stromové mízy. 50 papírků v balení.

Více informací
od 691 Kč
Koupit nejlevněji

Roll4You Papírky Vážka Nová 100ks

Výrobce: Roll4You, s.r.o. Množství: 100ks

Více informací
od 690 Kč
Koupit nejlevněji

SHANTI Šlukovka Skleněnka cigaretový náústek

Výrobce: ATC distribution s. r. o. Další informace: Nejrozšířenější a nejprodávanější tenkostěnná čirá skleněnka s krátkým náustkem a rozšířeným kotlíkem.typ skleněnka 8 cm o6 mm. Takto různě je nazývána jedna a tatáž kuřácká potřeba. V klasické podobě se jedná většinou o průhledný, nebo různě  zbarvený dutý kousek ze skla, který je dlouhý asi 9 cm a délkou se podobá standardní cigaretě. Trubička má průměr kolem 4 mm u rozšíření má kolem 8-9 mm. Konec trubičky je mírně zúžen. Toto rozšíření je původním účelem pro vsazení cigarety, která se potom přes skleněnku kouří, aby nesmrděly ruce od ci...

Více informací
od 990 Kč
Koupit nejlevněji

Sunray Zapalovač 10-20 MINI STA

Výrobce: SUNRAY TRADING, S.L. Typ: Plynový Další informace: Plastový plnitelný zapalovač, který můžete opakovaně plnit libovolnými druhy plynů do zapalovačů. Bezpečnostní varování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před sluncem, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení.

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

TTI Tabák Tilbury No.2 40g

Typ: Tabák Tilbury No.2 40g SO Výrobce: dýmkový tabák Množství: TTI, s.r.o. g Obsah nikotinu: 40 Upozornění: Tilbury No.2 je ochucený dýmkový tabák, s příchutí třešní. Dřívejší název Tilbury Cherry Cream.

Více informací
od 255 Kč
Koupit nejlevněji

Velta Plnička Dutinek Aska

Výrobce: Velta Plus EU s.r.o. Další informace: Ruční plnička vhodná na přípravu klasických cigaret v pohodlí domova. Vyrobena z tvrzených plastů.

Více informací
od 90 Kč
Koupit nejlevněji

Zippo Kamínky do Zapalovačů Flint

Výrobce: ATC distribution Množství: 6ks Další informace: Originální kamínky do benzínových zapalovačů Zippo. V zásobníku je 6 ks kamínků.

Více informací
od 33 Kč
Koupit nejlevněji

ATC Bong plast Remo MIX 20cm 67009

Typ: Plastová Výrobce: ATC distribution s. r. o. Další informace: Akrylový bong z tvrzeného plastu. Malý akrylový bong o celkové výšce 20 cm. Acrylové bongy jsou často k dostání v každé nabídce obchodů s kuřáckým zbožím. Jsou oblíbené pro značně velkou odolnost materiálu proti nárazům a pádům, dobře snáší cestování, jsou skladné, lehké, velmi dobře se dají čistit. Tělem acrylového bongu je nejčastěji různě dlouhý plastový válec v jehož spodní části bývá různě upraven - například do podoby baňky. Do těla bongu se vkládá vklad s kotlíkem. Bong jsou svým způsobem jednoduchá vodní dýmka bez šla...

Více informací
od 190 Kč
Koupit nejlevněji

ATC Zapalovač jednorázový s pojistkou

Výrobce: ATC distribution s. r. o. Typ: jednorázový, 50 ks Barva: mix barev Další informace: Klasický plastový zapalovač bez možnosti opětovného plnění. Zapalovač je naplněn plynem s dostatečnou výdrží. Pro zažehnutí plamene se používá otočné kolečko s křesacím kaménkem. S dětskou pojistkou.Horní část zapalovače je stříbrná s černým plastem. Zapalovač je vybaven regulátorem plamene.(+;-) Zapalovače jsou dodávány v různém barevném provedení. Bezpečnostní varování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před slunečními paprsky, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení....

Více informací
od 496 Kč
Koupit nejlevněji

Clipper Filtr cigaretový Extra Slim Menthol 5,5mm 120ks

Další informace: Průměr 5,5 mm, délka 15 mm 120 ks filtrů v krabičce Filtry s mentolovou příchutí Extra slabý průměr filtru pro užší cigaretu.Výhodný způsob balení pro jednodušší použití.

Více informací
od 22 Kč
Koupit nejlevněji

Clipper Filtr cigaretový Regular 8mm 100ks 30/BAL

Další informace: Průměr 8 mm, délka 15 mm Filtry mají stejnou délku a průměr jako cigarety s vyráběným filtrem.

Více informací
od 17 Kč
Koupit nejlevněji

Clipper Papírky Blue Ultra Thin Regular

Množství: 50 ks Další informace: 50 papírků v knížečce Papírky 70x37 mm Gramáž 17,5 g/m2 Tenký papírek, pomalé hoření. Tento pomalu hořící papírek je ideální kombinací ultra slabého a silného papírku.

Více informací
od 395 Kč
Koupit nejlevněji

Clipper Zapalovač CMP11R

Zapalovač Clipper CMP11R Gold+Silver+Giftbox

Více informací
od 1 799 Kč
Koupit nejlevněji

Clipper Zapalovač CP11RH

Zapalovač Clipper CP11RH Cool ABC

Více informací
od 3 826 Kč
Koupit nejlevněji

Clipper Zapalovač CP22RH

Zapalovač Clipper CP22RH Animal Print 2

Více informací
od 413 Kč
Koupit nejlevněji

Clipper Zapalovač FCP22RH

Zapalovač Clipper FCP22RH Metal Cover Wild Jamaica

Více informací
od 1 362 Kč
Koupit nejlevněji

COLIBRI Zapalovač Belmont LI200C8 Blue+Matt Black

Výrobce: Colibri Typ: doutníkový Rozměry: 5,7 cm, 3 cm, 1,4 cm Další informace: Elegantní zapalovač COLIBRI BELMONT: snadné jednočinné zapalování plamen stabilní i na větru Zapalovače COLIBRI zaručují vysokou kvalitu, moderní design a inovativní materiály.

Více informací
od 595 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Tabák Alsbo Black 40g

Typ: Tabák Alsbo Black 40g SO Výrobce: dýmkový tabák Obsah nikotinu: 40 Upozornění: Alsbo Black je vyvážený dýmkový tabák, podobný tabákům Skandinavik Mixture nebo Mc Baren Mixture.

Více informací
od 278 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Tabák Borkum Riff Bronze 40g

Typ: Tabák Borkum Riff Bronze 40g SO Výrobce: dýmkový tabák Obsah nikotinu: 40 Další informace: středně slabý tabák, středně aromatizovaný Upozornění: Tabák Borkum Riff Bronze (dříve Whiskey) je směs Virginie a Burley, která je ochucena o aroma výborné osmileté Kentucky Bourbon Whiskey. Tento tabák má jedinečnou chuť. Řez: Loose Cut (kyprý řez) Provonění místnosti: středně výrazné

Více informací
od 278 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Tabák Borkum Riff Ruby 40g

Typ: Tabák Borkum Riff Ruby 40g SO Výrobce: dýmkový tabák Obsah nikotinu: 40 Další informace: středně slabý tabák, středně aromatizovaný Upozornění: Tabák Borkum Riff Ruby (dříve Cherry) je kombinací tmavých tabáků Kentucky a Burley s lehkým tabákem Bright Virginia. Tento Cherry Cavendish má aroma třešní a vanilky. Jedná se o velice oblíbený tabák. Řez: Loose Cut (kyprý řez) Provonění místnosti: středně výrazné

Více informací
od 278 Kč
Koupit nejlevněji

DANCZEK Tabák Skandinavik Mixture 40g

Typ: Tabák Skandinavik Mixture 40g SO Výrobce: dýmkový tabák Množství: Orlik g Obsah nikotinu: 40 Další informace: slabý tabák, lehce aromatizovaný Upozornění: Směs má základ v hebkém černém tabáku Black Cavendish. K němu je přimíchaná kontrastně světlá Virginie a trocha jemného Burley. Směs zaujme kombinací barev už na pohled, co teprve jemnou chutí? Dokonalý zážitek je umocněný lehkou karamelovou příchutí a stopou mandlí. Kouř provází jemné nevtíravé aroma, které kouř provází. Řez: Loose Cut (kyprý řez) Provonění místnosti: středně výrazné Tabáky ve směsi: Burley Virginia Black Caven...

Více informací
od 278 Kč
Koupit nejlevněji

Dover Dutinky 250ks+25ks

Další informace: Cigaretové dutinky určené k výrobě cigaret.

Více informací
od 24 Kč
Koupit nejlevněji

FORTIS Dusátko - Nacpávač Dýmek

Výrobce: Fortis - DB, s.r.o. Další informace: Kovový Dýmkový nacpávač třídílný, napomáhá k udusání tabáku do dýmky.

Více informací
od 22 Kč
Koupit nejlevněji

FORTIS Filtr Cigaretový OCB Regular 100ks

Výrobce: Fortis - DB, s.r.o. Množství: 100ks Další informace: Jsou klasické cigaretové vatové filtry, tloušťky filtrů je jako tloušťka běžných cigaret 8mm, balené v sáčku.

Více informací
od 24 Kč
Koupit nejlevněji

FORTIS Filtr Cigaretový OCB Slim 120ks

Výrobce: Fortis - DB, s.r.o. Množství: 100ks Další informace: Cigaretové filtry OCB Long Slim. Long filtry jsou o 5mm delší (20mm) oproti 15mm délky klasického slim filtru. Průměr 6 mm vatového filtru. Díky jejich délce ušetříte při balení svých cigaret a více si vychutnáte příjemný pocit při kouření.

Více informací
od 24 Kč
Koupit nejlevněji

FORTIS Papírky OCB Premium

Výrobce: Fortys-DB, s.r.o. Množství: 32ks Další informace: Papírky O.C.B., barva černá, balení 32 listů, King Size, 45 mm x 110 mm, materiál použitý na papírky: lněná vlákna, lepidlo z přírodní arabské gumy (akácie) Materiál: rýže, len Množství papírků v bookletu: 32 ks Rozměry - d x š [mm]: 110 x 45 Velikost: king.

Více informací
od 248 Kč
Koupit nejlevněji

FORTIS Papírky OCB Rolls 24ks

Výrobce: Fortys-DB, s.r.o. Množství: 24ks Další informace: Revoluce na trhu s cigaretovými papírky. Nejtenčí, nejlehčí a nejprůhlednější papírky na světě. Užijte si hmotnost pouze 10g/m2. Délka 4m, šířka 44mm. Materiál len.

Více informací
od 814 Kč
Koupit nejlevněji

FORTIS Papírky OCB Rolls Mini 24ks

Výrobce: Fortys-DB, s.r.o. Množství: 24ks Další informace: Rolovací papírky OCB Rolls Mini - velmi tenký papír, délka 4m, šířka 36mm.

Více informací
od 814 Kč
Koupit nejlevněji

FORTIS Papírky OCB Slim Premium

Výrobce: Fortys-DB, s.r.o. Množství: 50ks Další informace: OCB Slim Premium KS jsou nejprodávanější dlouhé papírky na našem trhu. Jsou rýžové, ultra tenké, lepící část je z přírodní arabské gumy.

Více informací
od 1 195 Kč
Koupit nejlevněji

FORTIS Rolovačka OCB Kovová

Výrobce: Fortys-DB, s.r.o. Další informace: OCB Balička je kovová nastavitelná balička na krátké papírky.

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

FORTIS Rolovačka OCB Plastová

Výrobce: Fortys-DB, s.r.o. Další informace: OCB Balička plastová je klasická balička na krátké papírky vyrobena z kvalitního tvrzeného plastu.

Více informací
od 56 Kč
Koupit nejlevněji

GECO Filtr Cigaretový Gizeh 100ks

Výrobce: Geco Množství: 100ks Další informace: Cigaretové filtry určené k výrobě vlastních cigaret, cigaretové Filtry 8 mm Gizeh.

Více informací
od 26 Kč
Koupit nejlevněji

IT Dutinky P&S Black 100ks 5/BAL

Výrobce: IMPERIAL TOBACCO CR, s.r.o. Množství: 100ks Další informace: Dutinky P&S 100ks jsou klasické dutinky na plnění vlastních cigaret. Doplňují řadu stejnojmenných cigaretových tabáků.

Více informací
od 21 Kč
Koupit nejlevněji

IT Dutinky P&S Black 250ks 4/BAL

Výrobce: IMPERIAL TOBACCO CR, s.r.o. Množství: 250ks Další informace: Dutinky P&S 250ks jsou klasické dutinky na plnění vlastních cigaret. Doplňují řadu stejnojmenných cigaretových tabáků.

Více informací
od 41 Kč
Koupit nejlevněji

MOSTEX Filtr Dýmkový Stanwell 10ks

Výrobce: Mostex import-export s.r.o. Množství: 10ks Další informace: Celokeramické filtry do dýmky, 9mm. Uhlíkový filtr do dýmky je vyroben z nechlorovaného filtrového papíru a je naplněn aktivním uhlím. Dýmkové filtry Stanwell mají velmi dobré absorpční schopnosti, výborně zachycují dehet z kondezátu a další škodliviny z tabáku. Tyto filtry do dýmky vám dopřejí suché a chladné kouření.

Více informací
od 36 Kč
Koupit nejlevněji

MOSTEX Filtr Dýmkový Vauen 10ks

Výrobce: Mostex import-export s.r.o. Množství: 10ks Další informace: Uhlíkový filtr je vyroben z bílého nechlorovaného, savého, filtrového papíru, který je naplněn aktivním uhlím, které nemá žádnou nežádoucí vůni ani příchuť. Tento filtr Vám proto zaručí chladné a suché kouření. Má výborné absorpční schopnosti, zachycuje dehet z kondenzátu a další škodliviny z tabáku a současně také pohlcuje určité procento nikotinu při kouření. Filtr se zasouvá vždy keramikou směrem k hlavičce a modrou plastovou zátkou do náustku. Filtry jsou vhodné např. do dýmky 9 mm Vauen....

Více informací
od 26 Kč
Koupit nejlevněji

MOSTEX Filtr Dýmkový Vauen 40ks

Výrobce: Mostex import-export s.r.o. Množství: 40ks Další informace: Uhlíkový filtr je vyroben z bílého nechlorovaného, savého, filtrového papíru, který je naplněn aktivním uhlím, které nemá žádnou nežádoucí vůni ani příchuť. Tento filtr Vám proto zaručí chladné a suché kouření. Má výborné absorpční schopnosti, zachycuje dehet z kondenzátu a další škodliviny z tabáku a současně také pohlcuje určité procento nikotinu při kouření. Filtr se zasouvá vždy keramikou směrem k hlavičce a modrou plastovou zátkou do náustku.Filtry jsou vhodné např. do dýmky 9 mm Vauen....

Více informací
od 80 Kč
Koupit nejlevněji