Katalog > Chytré hračky > Zapf Baby Born Cvičené štěňátko

Zapf Baby Born Cvičené štěňátko

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 124 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 124 Kč
Porovnat 6 obchodů
Od 3 let. Krásný přátelský pejsek se jmenuje Andy a určitě si brzy najde místo v srdci všech malých maminek. Má nádherná důvěřivá očka a krásně měkkou srst. Dovede ale také hlasitě štěkat, rád chodí na procházky, rád jí svou růžovou kostičku a dokonce ji umí i vykakat! Vše pomocí malého cvakacího ovládání. Umí také roztomile prosit. Někdy když se snaží upoutat pozornost, začne prosebně kňourat....

Všechny nabídky pro Zapf Baby Born Cvičené štěňátko

Popis Zapf Baby Born Cvičené štěňátko

Multitoys.cz píše:

Krásný přátelský pejsek se jmenuje Andy a určitě si brzy najde místo v srdci všech malých maminek. Má nádherná důvěřivá očka a krásně měkkou srst. Dovede ale také hlasitě štěkat, rád chodí na procházky, rád jí svou růžovou kostičku a dokonce ji umí i vykakat! Vše pomocí malého cvakacího ovládání. Umí také roztomile prosit. Někdy když se snaží upoutat pozornost, začne prosebně kňourat. Když se moc rozdovádí, stačí ho pohladit po zádech – to je pro něj povel „sedni!“ a hned přestane. Andy nosí krásný obojek s třpytivým přívěskem a do nového domova si přinese svůj nejoblíbenější pamlsek. Rozměry kusového balení 24 × 25 × 23 cm Skvělá nabídka! Super cena!!!

Kimazu.cz píše:

Krásný přátelský pejsek se jmenuje Andy a určitě si brzy najde místo v srdci všech malých maminek. Má nádherná důvěřivá očka a krásně měkkou srst. Dovede ale také hlasitě štěkat, rád chodí na procházky, rád jí svou růžovou kostičku a dokonce ji umí i vykakat!

Parametry Zapf Baby Born Cvičené štěňátko

Výrobce Zapf
Věk 2

Podobné produkty

Podobné fráze: