Katalog > Chytré hračky > Interaktivní robot Zigy IR

Interaktivní robot Zigy IR

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 999 Kč
Dostupnost: Skladem
Popis produktu Interaktivní robot Zigy, který rozumí hlasovým příkazům. Robot Zigy dokáže rozpoznat až 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci Umí měřit teplotu Dokáže nahrávat zvuky a opět je přehrát Zigy rozpoznává český hlas Řekněte jeden ze 17-ti příkazů, Zigy ho rozpozná a patřičně zareaguje. Odpovídá různými větami, takže nu...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Interaktivní robot Zigy IR

Popis Interaktivní robot Zigy IR

MALL.CZ píše:

Novinka letošních Vánoc! Interaktivní Zigybot je robot s tajnou misí. Nemusíte se ale bát. Přichází v míru. Zigy dokáže rozpoznat 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci. Zigy vám také změří teplotu okolí, zazpívá a zaručeně vždy dobře pobaví.

Saruman CZ píše:

Robot Zigy je interaktivní robot s tajnou misí, který dokáže rozpoznat 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci.Seznam příkazů, kterým Zigy rozumí: Zigy!, Odkud jsi?, Co umíš?, Jaká je tvá mise?, Kupředu, Zpět, Vlevo, Vpravo, Vystřel, Zatancuj, Umíš zpívat?, Vyprávěj, Pozor, připrav se, Jaká je teplota?, Jaký je plán?, Opakuj po mě, Ahoj.
Zigy měří okolní teplotu
Zeptej se Zigyho jaká je teplota? Zigy teplotu změří a řekne ti výsledek.
Tip: Zigy umí měřit teplotu od –10°C do 40°C. Přesto ho trochu šetři. Máme vyzkoušeno, že chladničku Zigy snese (viz video), ale extrémnější teploty by mohly vadit jeho plastovým částem.
Zigy umí nahrát a zpětně přehrát hlas
Tuto funkci, podobně jako i mnoho jiných, můžeš aktivovat buď dálkovým ovladačem nebo slovním příkazem.
Jakmile funkci zapneš, Zigy bude po dobu asi 10 sekund zaznamenávat hlas, kterým na něj budeš mluvit.
Nahraný hlas pak zopak...

Parametry Interaktivní robot Zigy IR

Výrobce OEM
Věk 3

Podobné produkty

Podobné fráze: