Katalog > Chytré hračky > EP Line Robo želva

EP Line Robo želva

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 279 Kč
Dostupnost: Skladem
Představujeme vám unikátní řadu vodních tvorů. Jakmile vhodíte vílu, rybu nebo želvu do vody, začnou díky jedinečnému senzoru sami plavat. Chvíli rychleji, chvíli pomaleji, chvíli doprava, chvíli do leva, chvíli přímo pod hladinou, chvíli u dna. Užijte si spoustu zábavy s touto jedinečnou roboželvou. Jakmile ji vhodíte do vody, začne sama plavat. Umí při plavání změnit rychlost i směr. Pozor. Do...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro EP Line Robo želva

Popis EP Line Robo želva

ElektroCR píše:

Užijte si spoustu zábavy s touto jedinečnou roboželvou. Jakmile ji
vhodíte do vody, začne sama plavat. Umí při plavání změnit rychlost
i směr. Pozor. Dovede se pohybovat i na suchu. Roboželva se pohybuje jako
živá! Po třech minutách ve vodě se sama zastaví. Zaklepejte na akvárko a
ona zase ožije.

Alza.cz píše:

Interaktivní hračka plave a chodí, doporučený věk od 3 let
S robotem Robo Alive Želva si děti užijí spoustu skvělé zábavy nejen při vodních radovánkách. Roboželva umí nejen plavat, ale pohybovat se i na souši. Vypadá dokonale jako živá. Po vhození do vody začne sama plavat, dokáže přitom změnit rychlost i směr. Po třech minutách ve vodě se sama zastaví. Stačí však jen zaklepat na akvárium a želva zase ožije. Roboželvu Robo Alive můžete použít na koupališti, doma na zahradě u bazénu, v akváriu či v jakékoliv nádobě s vodou. Její pohon je zajišťován dvěma bateriemi LR44, které jsou součástí balení. Navíc obdržíte i dvě náhradní baterie. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Doplňující informace:Rozměry balení:20 × 4 × 10 cm

CIPINO.CZ HRAČKY píše:

Robo želva se umí pohybovat jak na suchu tak i ve vodě, jakmile ji
vložíš do vody začne automaticky plavat a mění rychlost i směr, to vše
díky senzorům, které má. Robo želva je dostupná ve 3 barevných
provedeních. V BAMBULI nalezneš také roboryby a další robo
zvířátka.

Proděti.cz píše:

Představujeme vám unikátní řadu vodních tvorů. Jakmile vhodíte vílu, rybu nebo želvu do vody, začnou díky jedinečnému senzoru sami plavat. Chvíli rychleji, chvíli pomaleji, chvíli doprava, chvíli do leva, chvíli přímo pod hladinou, chvíli u dna.
Užijte si spoustu zábavy s touto jedinečnou roboželvou. Jakmile ji vhodíte do vody, začne sama plavat. Umí při plavání změnit rychlost i směr. Pozor. Dovede se pohybovat i na suchu. Roboželva se pohybuje jako živá! Chodí a plave, možno nastavit různé rychlosti plavání.
Oblíbený kamarád do vody i na souš, nasbírejte si svou mořskou rodinku plnou Roboželv a roboryb!

MALL.CZ píše:

Roboželva je opravdu jako živá. Pokud ji vhodíte do vody, začne sama plavat a při tom umí měnit rychlost i směr. Po třech minutách se sama zastaví. Stačí však poklepat za akvárko a želvička opět ožije. Navíc se umí pohybovat i na suchu.

Parametry EP Line Robo želva

Výrobce Ep Line
Věk 3

Podobné produkty

Podobné fráze: