Katalog > Chytré hračky > EP Line Robo želva

EP Line Robo želva

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 269 Kč
Dostupnost: Skladem
Představujeme vám unikátní řadu vodních tvorů. Jakmile vhodíte vílu, rybu nebo želvu do vody, začnou díky jedinečnému senzoru sami plavat. Chvíli rychleji, chvíli pomaleji, chvíli doprava, chvíli do leva, chvíli přímo pod hladinou, chvíli u dna. Užijte si spoustu zábavy s touto jedinečnou roboželvou. Jakmile ji vhodíte do vody, začne sama plavat. Umí při plavání změnit rychlost i směr. Pozor. Do...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro EP Line Robo želva

Popis EP Line Robo želva

4kids píše:

Zuru Robo Želva - Hnědá 
Robotická želva, která díky speciálním senzorům plave ve vodě a pohybuje se i na suchu.
Želva umí změnit během plavání směr i rychlost. Skvěle se i pohybuje na suchu. Polož ji na okraj umyvadla a sama ti do vody skočí, ponoří a začne plavat nad i pod hladinou. Želvička má velice realistické pohyby, má různé rychlosti plavání a režim úspory energie.
Pro provoz potřebujete 2x baterie typu LR44, které jsou součástí a jako bonus v balení najdete další 2 baterie typu LR44. Robo želvička má rozměry cca 7 x 9 x 1,5 cm.
Vhodné pro děti od 3 let.

MALL.CZ píše:

Roboželva je opravdu jako živá. Pokud ji vhodíte do vody, začne sama plavat a při tom umí měnit rychlost i směr. Po třech minutách se sama zastaví. Stačí však poklepat za akvárko a želvička opět ožije. Navíc se umí pohybovat i na suchu.

Proděti.cz píše:

Roboželva je opravdu jako živá. Pokud ji vhodíte do vody, začne sama plavat a při tom umí měnit rychlost i směr. Po třech minutách se sama zastaví. Stačí však poklepat za akvárko a želvička opět ožije. Navíc se umí pohybovat i na suchu. Specifikace: • Hadi jsou součástí řady robotických hraček Robo Alive. • Zvířátka z této řady jsou skutečně jako živá. • Ve vodě želva plave a mění při tom směr i rychlost pohybu. • Po třech minutách plavání se zastaví, pokud zaklepete na akvárium, tak opět ožije. • Umí se pohybovat rovněž po souši. • Funguje na 2× LR44 baterie, které jsou součástí balení. • Balení obsahuje také dvě náhradní baterie. • Vhodně pro děti od 3 let.

Patro.cz - Hračky, škola, péče o dítě píše:

Užijte si spoustu zábavy s touto jedinečnou roboželvou. Jakmile ji
vhodíte do vody, začne sama plavat. Umí při plavání změnit rychlost
i směr. Pozor. Dovede se pohybovat i na suchu. Roboželva se pohybuje jako
živá! Po třech minutách ve vodě se sama zastaví. Zaklepejte na akvárko a
ona zase ožije.

Alza.cz píše:

Interaktivní hračka pro kluky i holky, doporučený věk od 3 let, výška 70 mm
S robotem Robo Alive Želva si děti užijí spoustu skvělé zábavy nejen při vodních radovánkách. Roboželva umí nejen plavat, ale pohybovat se i na souši. Vypadá dokonale jako živá. Po vhození do vody začne sama plavat, dokáže přitom změnit rychlost i směr. Po třech minutách ve vodě se sama zastaví. Stačí však jen zaklepat na akvárium a želva zase ožije. Roboželvu Robo Alive můžete použít na koupališti, doma na zahradě u bazénu, v akváriu či v jakékoliv nádobě s vodou. Její pohon je zajišťován dvěma bateriemi LR44, které jsou součástí balení. Navíc obdržíte i dvě náhradní baterie. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Doplňující informace:Rozměry balení:20 × 4 × 10 cm

Nejbaby.cz píše:

Robo želva se umí pohybovat jak na suchu tak i ve vodě, jakmile ji vložíš do vody začne automaticky plavat a mění rychlost i směr, to vše díky senzorům, které má. Robo želva se umí pohybovat jak na suchu tak i ve vodě, jakmile ji vložíš do vody začne automaticky plavat a mění rychlost i směr, to vše díky senzorům, které má.
Robo želva je dostupná ve 3 barevných provedeních.
Rozměry: cca 10 x 7 x 10cm
Vhodné pro děti od 3 let.

Parametry EP Line Robo želva

Výrobce Ep Line
Věk 3

Podobné produkty

Podobné fráze: