Watch GT08

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 549 Kč
Dostupnost: Skladem
Hodinky jednoduše spárujete s vašim chytrým telefonem se systémem Android nebo iOS prostřednictvím Bluetooth a ihned můžete sledovat všechny důležité informace z vašeho telefonu, aniž byste ho vytáhli z kapsy. GT08+ disponují množstvím funkcí, které mimo jiné pomáhají udržovat zdravý životní styl nebo dosáhnout osobních cílů. Díky podpoře SIM a micro SD karty, se dají využít také samostatně, zcel...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Watch GT08

Popis Watch GT08

Hodinky jednoduše spárujete s vašim chytrým telefonem se systémem Android nebo iOS prostřednictvím Bluetooth a ihned můžete sledovat všechny důležité informace z vašeho telefonu, aniž byste ho vytáhli z kapsy. GT08+ disponují množstvím funkcí, které mimo jiné pomáhají udržovat zdravý životní styl nebo dosáhnout osobních cílů. Díky podpoře SIM a micro SD karty, se dají využít také samostatně, zcela bez mobilního telefonu. Hodinky umožňují psaní SMS, telefonní hovory a zobrazují veškeré notifikace z mobilních aplikací. Mimo jiné se můžou pyšnit velice elegantním designem a dlouhou výdrží baterie.
klíčové funkce
* Kompatibilita - Android verze 4.2 - 6.0 a verze Bluetooth 3.0, iOS (u iOS omezené notifikace a SMS), Windows Phone (omezení SMS a notifikací)
* Jazyky - ČEŠTINA, Angličtina, Němčina, Arabština, Ruština, Polština, Italština, Francouzština, Španělština
* Velice kvalitní zpracování - kvalitní a pevné materiály
* Ostrý, jemný a sytý 1,56" dotykov...

Parametry Watch GT08

Výrobce Smartings

Podobné produkty

Podobné fráze: