Katalog > Chytré hodinky a náramky > Samsung Galaxy Gear S2 Sport

Samsung Galaxy Gear S2 Sport

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Druhá generace chytrých hodinek Gear S přichází v klasickém designu s kruhovým displejem. Samsung Gear S2 jsou dostupné v několika variantách, se sportovnějším designem, v decentním designu verze Classic a a také verze s připojením 3G. Je jen na Vás, který model je ten pravý. Exkluzivní chytré hodinky Samsung Gear S2 přichází se skvělou výbavou, novým operačním systémem Tizen a krásným displejem ...

Všechny nabídky pro Samsung Galaxy Gear S2 Sport

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Samsung Galaxy Gear S2 Sport

Druhá generace chytrých hodinek Gear S přichází v klasickém designu s kruhovým displejem. Samsung Gear S2 jsou dostupné v několika variantách, se sportovnějším designem, v decentním designu verze Classic a a také verze s připojením 3G. Je jen na Vás, který model je ten pravý. Exkluzivní chytré hodinky Samsung Gear S2 přichází se skvělou výbavou, novým operačním systémem Tizen a krásným displejem Super AMOLED. Tyto chytré hodinky se řadí mezi špičková zařízení v oblast nositelné elektroniky, plné nových technologií a výjimečného stylu. Objevte nové možnosti s hodinkami Gear S2, řadou předinstalovaných aplikací, funkcí a možností pro komunikaci a životní styl.
Krásný kruhový Super AMOLED displej
Samsung Gear S2 mají elegantní Super AMOLED displej, který svým kruhovým provedením dodává hodinkám klasický vzhled. Přináší opravdu vynikající obraz s perfektní čitelností na denním světle.
Pokročilá komunikace
Užívejte si nejrůznější komunikační kanály díky širokým mo...

Parametry Samsung Galaxy Gear S2 Sport

Výrobce Samsung
Kompatibilní s Android Ano
Typ Hodinky

Podobné produkty

Podobné fráze: