Polar A360 Small

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 3 513 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 3 513 Kč
Porovnat 7 obchodů
Polar přichází s něčím zcela novým. Tento fitness sporttester a monitor denní aktivity v jednom umí měřit tep přímo ze zápěstí. K tomu se používá optický snímač. Díky němu můžete získat přesnější informace o některých denních aktivitách, které by jinak běžný pohybový senzor nezaznamenal správně. Běžné trackery, tedy monitory denní aktivity neumí měřit některé pohybové aktivity správně. Například ...

Všechny nabídky pro Polar A360 Small

Popis Polar A360 Small

Hodinky.cz píše:

Polar Polar A360 bílý - S - SLEVA.Program Polar Personal Trainer (PPT) bude trvale ukončen k 25.5.2018Po tomto datu již nebude možné tuto službu používat, stejně tak nebude možné nahrávat tréninky, zobrazovat je a exportovat.Společně s tím bude ukončena podpora softwaru WebSync a Weblink. Tyto služby nebude možné dále používat. K ukončení programu PPT dochází s ohledem na směrnici EU o ochraně osobních údajů (EU GDPR), kterou program PPT nesplňuje. Směrnice vstupuje v platnost právě k 25.5.2018.
Všechny produkty Polar spolupracující se službou PPT (FT, RC, RCX, apod.) je možné nadále používat, ale od konce května 2018 již nebude možné údaje synchronizovat do služby PPT.- Uživatelům programu PPT doporučujeme přesunout veškeré aktivity do služby Polar Flow. Pro přihlášení do Polar Flow je možné použít stejné přihlašovací údaje jako do PPT. Pro přenos dat z PPT do Flow je nutné se do této služby přihlásit a data přesunout do 25.5.2018. Poté již toto možné nebude.
Po 25.5.2018...

Parametry Polar A360 Small

Výrobce Polar
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Náramek
Hmotnost 32g
Displej Ano
Monitorování spánku Ano
Bluetooth Ano
Krokoměr Ano
Snímač okolního osvětlení Ano
Akcelerometr Ano
Snímač tepové frekvence Ano
Dotyková obrazovka Ano
Pohotovostní doba 14dní
Kompatibilní s Windows phone Ano
Kompatibilní s Android Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: