Katalog > Chytré hodinky a náramky > Nokia Steel HR 40mm

Nokia Steel HR 40mm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 4 251 Kč
Dostupnost: Skladem
od 4 251 Kč
Porovnat 5 obchodů
Nokia Steel HR Chytré hodinky, které v sobě kombinující estetiku, design a řadu pokročilých funkcí s naprosto dokonale jednoduchým ovládáním, které vás osloví. Dopřejte si pohodlí a mějte přehled o veškerých aktivitách 24 hodin, 7 dní v týdnu! Hodinky velkou mírou přispějí ke zlepšení vašeho zdraví a fyzické kondice! Minimalistický design Hodinky disponují ocelovým pouzdrem 316L, chromov...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Nokia Steel HR 40mm

Popis Nokia Steel HR 40mm

MADER computer píše:

Steel HR je první sledovač aktivit s měřením tepové frekvence, který nabízí dlouhou životnost baterie až 25 dní, vše v klasickém stylu. Hodinky se skvělé hodí pro přechod z posilovny do kanceláře nebo na večírek. Navíc budete mít přehled o oznameních vašého smartphonu, která se zobrazují přímo na obrazovce hodinek.
Barva: Černá
Konektivita: Bluetooth Low Energy (Bluetooth Smart Ready)
Kompatibilita OS:
- iOS 8.0 a vyšší
- Android 6.0 a vyšší
Hmotnost [g]: 49
Záruka: 24 měsíců

MALL.CZ píše:

Chytré hodinky, které v sobě kombinující estetiku, design a řadu pokročilých funkcí s naprosto dokonale jednoduchým ovládáním, které vás osloví. Dopřejte si pohodlí a mějte přehled o veškerých aktivitách 24 hodin, 7 dní v týdnu! Hodinky velkou mírou přispějí ke zlepšení vašeho zdraví a fyzické kondice!

KASA.cz píše:

HR Steel je první tracker se sledováním tepové frekvence jenž nabízejí dlouhou životnost baterie až 25 dnů, všechno je osezeno v klasickém stylu, které běžne použijete v tělocvičně, do kanceláře na noc ven. Plus vaše notifiakce jsou zobrazeny stále na displeji.
Monitoring tepové frekvence - Průběžně sledovaní tepové frekvence v režimu tréninku a sledovat denní a noční srdeční frekvence je pro zlepšení zdraví v průběhu času.
Sledování činnosti - automaticky sledovaní chůze, běh, plavání, vzdálenost a spálené kalorie a 10+ aktivity, které mohou být sledovány
Smartphone upozorní - Oznámení textové zprávy, hovory události na obrazovce hodinek
Monitoring spánku - analýzy cyklu spánku plus tichý vibrační alarm s inteligentním buzením ™ takže se probudíte v nejlepším okamžiku svého spánkového cyklu
Dlouhá životnost baterie - až 25 dní životnosti baterie, plus dalších 20 dnů na módu rezerva výkonu (času a sledování aktivity pouze)
V aplikaci koučování - Au...

Smarty CZ píše:

Stylové hodinky Nokia Steel HR s high-end povrchovou úpravou, které sledují vaši každodenní aktivitu (kroky, běh, plavání, vzdálenost a spálené kalorie), přehledně analyzují váš spánek i srdeční tep. Díky baterii s výdrží až 25 dní a synchronizaci s mobilní aplikací Healt Mate získáte neustálý přehled v podobě přehledných grafů.

Parametry Nokia Steel HR 40mm

Výrobce Nokia

Podobné produkty

Podobné fráze: