Katalog > Chytré hodinky a náramky > CUBE1 Smart band DC28 Plus

CUBE1 Smart band DC28 Plus

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 189 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 189 Kč
Porovnat 7 obchodů
Chytrý fitness náramek,disponuje orientačním měřením krevního tlaku, zaznamenává počet ušlých kroků, vzdálenost, počet spálených kalorií, srdeční tep, sledování kvality spánku, notifikace, 0.96" barevný TFT displej, Bluetooth 4.0, krytí IP67, aplikace pro mobilní telefony, upozornění při ztrátě, ovládání hudby a fotoaparátu, baterie 105mAh.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CUBE1 Smart band DC28 Plus

Popis CUBE1 Smart band DC28 Plus

Alza.cz píše:

Fitness náramek - Přímé měření tepové frekvence (zápěstí); Měření vzdálenosti, Krokoměr; Kompatibilní s: iOS, Android; Odolný vůči prachu a zvýšené vlhkosti (déšť)
Velmi elegantní sportovní doplněk v podobě 0,96" TFT displeje v plastovém pouzdře a silikonovém řemínku v několika dostupných barvách představuje značka CUBE1. Model DC28 Plus je využitelný pro takřka každou rekreační sportovní či outdoorovou aktivitu. Disponuje integrovaným měřičem srdečního tepu, je odolný vůči prachu, stříkající vodě i krátkodobému potopení pod vodu do jednoho metru. Komunikuje s operačními systémy Android a iOS, takže s ním můžete ovládat například hudební přehrávač i fotoaparát v telefonu nebo přijímat notifikace na přehledný barevný displej. Klíčové vlastnosti modrého fitness náramku CUBE1 DC28 PlusVýborný pro fitness cvičení i outdoorové aktivityIntegrovaný snímač srdečního tepuVybaven sportovními funkcemiPříjem notifikací ze smartphonuMinimalistický......

Smarty CZ píše:

Zaměřte se na sportovní aktivity s fitness náramkem CUBE1 DC28 Plus a sledujte přehledně ušlou vzdálenost, počet nachozených kroků i rytmus vašeho srdce. Díky certifikaci IP67 s ním můžete bez obav pod vodu.

Vivantis.cz píše:

Cube1 Smart band DC28 Plus Blue.Aplikace WearHealth kompatibilní s fitness náramkem Cube1 ke stažení zde:
Pro Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zjw.wearhealth
Pro iOS: https://itunes.apple.com/us/app/wearhealth/id1265052549?mt=8

KASA.cz píše:

0,96" barevný TFT display, Monitoring srdečního tepu a spánku, měření ušlé vzdálenosti, počtu kroků, upozornění na příchozí hovory a zprávy, krytí IP67, aplikace WearHealth pro iOs a Android

Electro World s.r.o. píše:

Fitness náramek CUBE1 DC28 Plus ve svěží červené barvě a skvělém designu vám nabízí mnoho možností jak zlepšit svůj trénink. Fitness náramek se však kromě designu může pyšnit i skvělými funkcemi a dokonalým zpracováním. Získal certifikaci IP67, která zaručuje jeho odolnost vůči prachu, stříkající vodě, potu či potopení do hloubky 1 metru. V silikonovém řemínku se nachází zabudovaný TFT displej s velikostí 0,96 "palců. Náramek má integrovaný měřič srdečního tepu a dále s ním můžete měřit počet kroků, ujetou vzdálenost, počet spálených kalorií či monitorovat spánku. Další výhodou náramku je možnost přijímání různých oznámení z telefonu nebo jej pomocí náramku ovládat.

F-mobil.cz píše:

CUBE1 představuje další chytrý náramek s názvem DC28 Plus. Tento fitness náramek disponuje barevným TFT displejem o velikosti 0,96", voděodolností s certifikací IP67 a orientačním měřením krevního tlaku. Na inteligentním náramku CUBE1 DC28 Plus samozřejmě ihned uvidíte veškeré notifikace z Vašeho chytrého telefonu a nechybí chytré funkce jako měření spálených kalorií, počet kroků a nebo monitoring Vašeho spánku. Tento náramek využívá vylepšenou aplikaci WearHealth pro iOS a Android. Zatím je ještě v anglčtině, na lokalizaci se pracuje.
Specifikace:
Hmotnost: 22g
Velikost displeje: 0.96 TFT
Rozlišení: 160x80dpi
Funkce: Měření kroků, kalorií, spánku, krevního tlaku.
Procesor: nRF 52832
Baterie: 105mAh
Pohotovostní doba: 15 dní
Pracovní čas: 3-5 dní
Voděodolnost: IP67
Materiál: PC / TPU
Kompabilita: IOS 8.0+ Android 4.4 a vyšší
Barva: Black / Černá...

Okay.cz píše:

Chytrý fitness náramek CUBE1 DC28 Plus Stylový chytrý náramek CUBE1 DC28 Plus je pomocník, který nemůže chybět ve výbavě žádného moderního sportovce. Náramek disponuje mnoha funkcemi, které najdou využití u běhu, posilování nebo jízdy na kole, stupeň krytí IP67 zajišťuje voděodolnost a baterie s kapacitou 105 mAh dlouhou výdrž bez nutnosti dobíjení. Funkce pro všechny sportovce Fitness náramek CUBE1 DC28 Plus nabízí funkce nezbytné pro každého sportovně založeného člověka, který se zaměřuje na zdravý...

Parametry CUBE1 Smart band DC28 Plus

Výrobce Cube1

Podobné produkty

Podobné fráze: