Carneo Smart U7+

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 773 Kč
Dostupnost: Do 10 dnů
od 1 773 Kč
Porovnat 2 obchody
CARNEO U7+ Smart náramek s měřením krevního tlaku Všestranný fitnes náramek Carneo U7 + s barevným LCD monitoruje Vaši denní aktivitu, ale lze jej spárovat s mobilním telefonem a upozorní Vás tak na příchozí hovor, SMS nebo zprávu z online aplikací. Proč koupit Carneo U7 + fitness náramek? * dokáže přesně sledovat vaše pohybové aktivity. Počítá spálené kalorie, počet ujetých kroků ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Carneo Smart U7+

Popis Carneo Smart U7+

CARNEO U7+
Smart náramek s měřením krevního tlaku
Všestranný fitnes náramek Carneo U7 + s barevným LCD monitoruje Vaši denní aktivitu, ale lze jej spárovat s mobilním telefonem a upozorní Vás tak na příchozí hovor, SMS nebo zprávu z online aplikací.
Proč koupit Carneo U7 + fitness náramek?
* dokáže přesně sledovat vaše pohybové aktivity. Počítá spálené kalorie, počet ujetých kroků a mnoho dalších parametrů
* jeho specialitou je pak již zmíněné měření krevního tlaku a také tep
* sleduje i spánek a přináší zajímavou funkcionalitu v podobě identifikace volajícího, takže nebudete muset sahat pro mobil do kapsy, abyste věděli, kdo vám volá
* všechny důležité informace se zobrazují na OLED displeji, ale i Ve Vašem smartphonu (náramek je kompatibilní se systémy Android a iOS)
* OLED technologie rozsvítí jen ty body, které opravdu něco zobrazují, takže je energeticky velmi šetrný. Výsledkem je až 5 denní výdrž na jedno nabití.
...

Parametry Carneo Smart U7+

Výrobce Carneo

Podobné produkty

Podobné fráze: