Abardeen KT01S

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 399 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 399 Kč
Porovnat 4 obchody
Zůstaňte v kontaktu s dítětem s dětským náramekem s funkcí volání na 3 nastavená čísla. Abardeen KT01S je dětský náramek s displejem, který chrání vaše dítě a udržuje vás v kontaktu. Díky chytrým hodinkám s GPS získáte dokonalý přehled o tom, zda vaše dítě neopustilo bezpečnou zónu a dorazilo v pořádku do školy či zájmového kroužku. Navíc mu můžete kdykoliv zatelefonovat nebo zaslat hlasovou ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Abardeen KT01S

Popis Abardeen KT01S

Zůstaňte v kontaktu s dítětem s dětským náramekem s funkcí volání na 3 nastavená čísla.
Abardeen KT01S je dětský náramek s displejem, který chrání vaše dítě a udržuje vás v kontaktu. Díky chytrým hodinkám s GPS získáte dokonalý přehled o tom, zda vaše dítě neopustilo bezpečnou zónu a dorazilo v pořádku do školy či zájmového kroužku. Navíc mu můžete kdykoliv zatelefonovat nebo zaslat hlasovou zprávu. Hovor lze přijmout pouhým tlačítkem a nebo je možné poslat hlasovou zprávu o délce až 15 sekund. Hodinky také umějí volat na 3 přednastavené telefonní čísla.
Tyto dětské hodinky mají v sobě zabudovanou SIM kartu, díky které je možné skrze hodinky volat nebo posílat hlasové zprávy. Další funkce hodinek jsou také velmi praktické. Pomocí ultrazvukového signálu odpuziké hmyz. Jsou vybaveny detektorem pádu, detektorem sundání hodinek a krokoměrem.
Vlastnosti:
- Nastavení 3 rodinných kontaktů, které lze vytočit pouhým stisknutím tlačítka
- Zasílání hlasových...

Parametry Abardeen KT01S

Výrobce Abardeen
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Hodinky
Pohotovostní doba Výdrž zařízení na jedno nabití. 3dní

Podobné produkty

Podobné fráze: