NUK ECO Control +

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 499 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 390 Kč
Porovnat 10 obchodů
NUK Chůvička ECO Control zajišťuje přenos signálu pomocí technologie DECT. Tato technologie Vám umožňuje 100% bezporuchový a bezpečný přenos signálu, bez narušení signálem jiných chůviček. Dosah signálu v otevřeném prostoru je až 300 metrů a v uzavřeném prostoru až 50 metrů. Chůvička si vybírá vlastní signál a navíc umožňuje přenos Vašeho hlasu přímo k miminku, takže můžete na dítě mluvit a ono V...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro NUK ECO Control +

Popis NUK ECO Control +

Feedo.cz píše:

NUK Eco Control Audio 500, digitální chůvička s režimem Eco-Mode a FullEco-Control. Výhody Digitální chůvička v moderním designu s provozní dobou až18 hodinRežim Eco-mode: 100% bez vysokofrekvenčního záření běhemspánku dítěteFunkce Full-Eco-Control: upozorní rodiče, pokud je signál mimo dosah neboje spojení přerušeno a to i v režimu Eco-modeBezdrátová přenosná rodičovská jednotka s dobíjecími bateriemi LiPoa upozornění, pokud je baterie nízkáFunkce Intercom (zpětné mluvení k miminku), spolehlivý digitálnípřenos signálu technologií FHSS, nastavitelná citlivost hladiny zvuku,optický ukazatel hladiny hlukuDigitální dětská chůvička s režimem Full Eco-Control: bezpečnémonitorování vašeho dítěte. Samozřejmě, že klid a pohoda vašeho malého miláčka musí být vždy naprvním místě. S novou digitální dětskou chůvičkou NUK budete perfektněvybaveni pro první fáze vývoje novorozence – zejména pokud jdeo monitorování fáze spánku vašeho malého pokladu. NUK Eco Control Audio500 vám vždy poskytuje bezpeč...

Znackydetem.cz píše:

Digitální chůvička NUK ECO CONTROL AUDIO 500. Chůvička je praktickým pomocníkem v péči o miminko. Zajišťuje spolehlivé fungování bez nebezpečí rušení, venku až na vzdálenost 250 metrů a uvnitř 50 m. Chůvička je obousměrná, díky čemuž můžete svým hlasem dítě na dálku uklidnit. Charakteristika:
- moderní a plochý design
- spolehlivý přenos signálu čistě a bez poruch díky digitálni technologii FHSS
- 100% bez vysokofrekvenčního záření v režimu Eco-mode
- vysoce zajištěný a bezpečný přenos
- až 12 vlastních bezpečných kanálů chráněných před odposlechem s
automatickým vyhledáváním
- výjimečně čistý a kvalitní zvuk
- nastavitelná citlivost zvuku
- bezdrátový provoz díky dobíjecím akumulátorům LiPo
- výstraha v případě slabých baterií a při překročení dosahu také v režimu
Eco-Mode
- možnost nepřetržitého provozu mimo režim Eco-Mode
- příjem signálu zajištěn uvnitř i venku
- spolehlivý dosah: - až do 250 metr...

Alza.cz píše:

Dětská chůvička v moderním designu s provozní dobou až 18 hodin, 100% bez vysokofrekvenčního záření během spánku dítěte, upozorní rodiče pokud je signál mimo dosah
S dětskou chůvičkou dohlédnete na své dítě i na dálkuDětská chůvička NUK Eco Control Audio 500 nabízí pohodlí při sledování vašeho dítěte v době vaší nepřítomnosti. Tato chůvička zaručuje spolehlivý přenos signálu bez nežádoucího rušení jinými přístroji díky digitální technologii FHSS s dosahem až 250 metrů. Umožňuje jasnou funkci interkomu (zpětného mluvení) pro něžné uklidnění vašeho dítěte. Praktické funkce vás zbaví zbytečných starostíSamozřejmostí je nastavení citlivosti i vizuální ukazatel hladiny hluku. Výstraha upozorní na slabé baterie nebo překročení dosahu. ECO-MODE pak zajistí vysílání signálu jen tehdy, když zachytí hluk, takže chůvička Nuk......

Proděti.cz píše:

NUK Eco Control Audio Display 530D+, digitální chůvička v moderním designu umožňuje obousměrnou komunikaci. Navíc oceníte Eco-mode, který snižuje míru vyzařované energie v místnosti. Flexibilnost pak zajistí mobilní rodičovská jednotka s možností bezdrátového provozu. Chůvička navíc nabízí noční světlo, ukolébavky, zvuky přírody nebo kontrolu pokojové teploty.

Digitální dětská chůvička s displejem, provozní doba 18 hodin (maximálně), přenosná rodičovská jednotka, upozornění na vybité baterie.
Eco-mode režim: 100% bez vysokofrekvenčního vyzařování během spánku dítěte.
Funkce Full-Eco-Control: upozorní rodiče, když je přístroj mimo dosah nebo se přeruší spojení, také i v režimu Eco-mode.
Funkce Intercom, spolehlivý digitální FHSS přenos signálu, nastavitelná citlivost hladiny zvuku, optický ukazatel hladiny hluku.
Kontrola pokojové teploty, zobrazení času, svítilna, vibrační alarm, noční světlo, ukolébavky, zvuky přírody, funkce hledání.
< b...

MALL.CZ píše:

Chůvička s displejem s ukazatelem pokojové teploty využívá DECT technologii, která zaručuje nerušený přenost do vzdálenosti až 300m. Díky obousměrné komunikaci uklidníte dítě na dálku. Na výběr 5 ukolébavek. ECO mode pro úsporný režim.

Trendy baby píše:

Chůvička ECO Control
Chůvička s DECT technologií zaručuje nerušený přenost do vzdálenosti
až 300m. Díky obousměrné komunikaci uklidníte dítě na dálku. ECO mode
pro úsporný režim. Společnost NUK již více než 50 let vyrábí výrobky
pro maminky a děti. Při výrobě produktů spolupracuje s týmem odborníků
v oblasti pediatrie, stomatologie a výživy, proto jsou jejich výrobky
jednoduché, bezpečné a funkční. >DECT technologie zaručuje čistý zvuk
bez rušení jinými přístroji >ECO mode – chůvička vysílá pouze
tehdy, pokud zachytí zvuk – funguje bez vyzařování zbytečných
rádiových vln >Dosah až 300m >Možnost obousměrné komunikace
>Nastavitelná hlasitost a citlivost >Optický ukazatel hladiny hluku
>Indikátor stavu baterie >Varování při opuštění dosahu druhé
jednotky

Pilulka.cz píše:

NUK Eco Control Video Display 550VD, digitální dětská chůvička s režimem Eco-Mode, video funkcí a funkcí Full Eco-Control. Umožní přenos obrazu a zvuku nebo jen zvuku, až 4 kamery včetně možnosti režimu Patrol mode.

KASA.cz píše:

NUK Chůvička VIDEO ECO Control
100% bez vysoko-frekvenčního vysílání v klidovém režimu díky FULL ECO módu
100% bez rušení a vysoká bezpečnost přenosu díky digitální FHSS technologii (frequent hopping spread spectrum / skákavá digitální frekvence )
výběr vlastního kanálu pro zajištění soukromí
vynikající, čistá kvalita zvuku
dosah až 300 metrů v otevřeném prostoru a 50 metrů uvnitř budovy
velký, jasný LCD monitor
flexibilní pohled kamery
monitoring teploty v dětském pokoji
funkce zpětného mluvení k dítěti
funkce nočního vidění
výběr z několika ukolébavek
vibrační upozornění

Parametry NUK ECO Control +

Výrobce NUK

Podobné produkty

Podobné fráze: