Garmin babyCam

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Garmin video chůvička, která bezdrátově spolupracuje s Vaším GPS přístrojem značky Garmin ( vybrané přístroje) . S tímto řešením získáte  přehled o chování dítěte/dětí na zadních sedadlech v kombinaci s navigačními funkcemi vaší navigace. Přepínání mezi navigačním systémem a režimem chůvičky babyCam je velmi jednoduché, stejně jako montáž na opěrku hlavy.  Dvě tužkové AA baterie ( nebo připoje...

Všechny nabídky pro Garmin babyCam

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Garmin babyCam

Garmin video chůvička, která bezdrátově spolupracuje s Vaším GPS přístrojem značky Garmin ( vybrané přístroje) . S tímto řešením
získáte  přehled o chování dítěte/dětí na zadních sedadlech v kombinaci s navigačními funkcemi vaší navigace. Přepínání mezi navigačním systémem a režimem chůvičky babyCam je velmi jednoduché, stejně jako montáž na opěrku hlavy.
 Dvě tužkové AA baterie ( nebo připojení k el. napájení vašeho vozu)  zajistí jasný obraz nejen ve dne,ale i  za šera či
v noci díky systému nočního vidění. Výhodou je i aktivace obrazu z kamery  hlasem během řízení vašeho vozu či upozornění na "zapomenuté" dítě pokud vozidlo opouštíte.
Rozměry  chůvičky7,9 x 4,3 x 4,3 cm
Hmotnost chůvičky 93,5 g
Široká kompatibilita
První automobilová video chůvička na světě, která spolupracuje s kompatibilními GPS přístroji Garmin (nutno zakoupit samostatně). Kompatibilitu si můžete ověřit na webových stránkách Garmin.com/babyCam.
Snadná instalac...

Parametry Garmin babyCam

Výrobce Garmin

Podobné produkty