Katalog > Chůvičky a monitory dechu > BEURER BY 33 Chůvička

BEURER BY 33 Chůvička

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 079 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 079 Kč
Porovnat 7 obchodů
BEURER BY 33 Chůvička Popis: Dětská chůvička Beurer BY 33 Vám pohlídá Vaše děťátko pokud zrovna spinká a Vy s ním tak nemusíte být v jedné místnosti. Chůvička má dosah až 300 m. Má vynikající kvalitu zvuku díky digitální bezdrátové technologii. Vlastnosti výrobku: * dětská chůvička (baby monitor) * jednosměrná komunikace * digitální bezdrátová technologie pro vynikající kvalit...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BEURER BY 33 Chůvička

Popis BEURER BY 33 Chůvička

Electro World s.r.o. píše:

Digitální dětská chůvička Beurer BY 33 pro klidné hodiny a bezpečné noci poskytne klid Vaší mysli v době, kdy nemůžete být při svých ratolestech. Skládá se z mateřské a dětské jednotky, přičemž digitální bezdrátová technologie zajistí přenos signálu a zvuku ve vysoké kvalitě až do vzdálenosti 300 metrů. Frekvence přenosu je 1800 MHz a může probíhat až v 120 různých kanálech. Cennými funkcemi jsou sledování a vizuální signalizaci hladiny zvuku pomocí kontrolek, ovládání hlasitosti přes mateřskou jednotku, alarmová signalizace ztráty dosahu signálu a ohlášení stavu, kdy je nutné vyměnit baterie. Využívá připojení přes adaptér a v mateřské jednotce i dobíjecí Ni-MH baterie. Pro energeticky efektivní přenos poslouží i funkce EcoMode, která sníží spotřebu energie a sníží hladinu elektroemisií v prostředí.

TimKutil píše:

* chůvičky
* jednosměrná komunikace
* digitální bezdrátová technologie pro vynikající kvalitu zvuku
* ECO MODE - energeticky efektivní přenos
* 5 stupňů hlasitosti
* vizuální sledování hladiny šumu - blikající LED
* 120 různých kanálů
* přenosová frekvence 1,8 GhZ
* dosah až 300 m
* ovládání hlasitosti

Nakupka.cz píše:

Produkt Dětská chůvička BEURER BY 33 zařazený v: Baby > Dětské chůvičky, Objednací kód: HI-30598, výrobce: Beurer, dosah ve volném prostoru: 300 m, počet kanálů: 120, napájení rodičovské jednotky: bateriové, napájení dětské jednotky: bateriové, přenos zvuků: od dítěte, přenos obrazu: ne

Okay.cz píše:

Dětská chůvička BEURER BY 33 s digitální bezdrátovou technologií pro vynikající kvalitu zvuku, vám zajistí, že budete mít své miminko vždy bezpečně pod kontrolou. Přístroj využívá systém jednosměrné komunikace a ECO MODE, který vám zaručuje energeticky efektivní přenos. Chůvička BEURER BY 33 disponuje vizuálním sledováním hladiny šumu pomocí blikající LED kontrolky. Přenosová frekvence je 1,8 GhZ a přenos je možný přes 120 různých kanálů. Model má dosah 300 m a samozřejmostí je možnost ovládání hlasitosti.

Proděti.cz píše:

Tato chůvička Vám umožňuje být kdykoliv v kontaktu s Vaším dítětem, zatímco vykonáváte činnosti v jiných pokojích nebo na zahradě. Technologie DECT zaručuje spojení s minimální možností odposlechu. Dosah přístroje 300m ve volném prostoru. Chůvička Beurer BY 33 digitální technologie: jednosměrná komunikace, ECO režim, kontrolka LED.

Parametry BEURER BY 33 Chůvička

Výrobce Beurer

Podobné produkty

Podobné fráze: