Katalog > Chůvičky a monitory dechu > Babymoov Baby monitor Easy Care

Babymoov Baby monitor Easy Care

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 480 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 480 Kč
Porovnat 5 obchodů
Popis: Babymoov Baby monitor Easy Care Jednocestná dětská vysílačka s 2 kanály pro optimální přenos hlasu, světelnou indikací napájení a akustickým a optickým alarmem. Má možnost nastavení nepřetržitého nebo automatického přenosu hlasu. Napájení: baterie nebo 9V adaptéry. Dosah: až 300m.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Babymoov Baby monitor Easy Care

Popis Babymoov Baby monitor Easy Care

Proděti.cz píše:

Babymoov Baby monitor Easy Care Digital Green
Babymoov Baby monitor Easy care Digital green je digitální dětská chůvička s dosahem až 500m a funkcí VOX(aktivace hlasem či pláčem dítěte).
Snadno použitelná digitální dětská chůvička se dvěma alarmy.
Použitá technologie Digital Green – digitální kvalita zajistí čistý zvuk a minimum rušivých elementů při nízkých hodnotách emisí z elektromagnetických vln (výkon pouze 2,99 mW).
Dosah až 500 metrů, uvnitř budov se s každou překážkou dosah snižuje.
Jednosměrná chůvička.
Automatické ladění propojení jednotek.
VOX funkce – přenos zvuku mezi jednotkami je aktivován hlasem dítěte ( šetří baterie, snižuje elektromagnetické emise ).
2 typy alarmů – optický a akustický.
Nastavení hlasitosti reproduktoru i citlivosti mikrofonu.
LED ukazatel stupně nastavené hlasitosti.
Rodičovská jednotka vybavená klipem k nošení za opaskem.
Výška jednotek: 6 cm.
Používat lze obě jednotky...

Feedo.cz píše:

Pro všechny rodiče, kteří chtějí hlídat dítě a mítzákladní, jednoduchou chůvičku. Easy Care Digital Green2017 je snadno použitelná digitální dětská chůvička se dvěmaalarmy. Baby monitor BABYMOOV Easy Care Digital Green je snadno použitelnáchůvička se dvěma alarmy a dosahem až 500 m. Chůvičkavyužívá technologii Digital Green.0 Jedná se o novou technologii, kterákombinuje nulové rušení s nízkou úrovni elektromagnetických emisík lepší ochraně dítěte! Dětská jednotka je vybavena nočním osvětlením. Vlastnosti: použitá technologie Digital Greendosah až 500 m (uvnitř budovy se dosah každou zdísnižuje)automatické laděníjednosměrnáVOX funkce: přenos mezi jednotkami je aktivován hlasem dítěte2 typy alarmu: optický a akustickýukazatel slabých baterií na obou jednotkáchnastavení hlasitosti reproduktoru i citlivosti mikrofonualarm v případě, kdy jsou jednotky mimo dosahLED ukazatel stupně hlasitostirodičovská jednotka vybavena klipem k nošení zaopaskemvýška jednotek 6 cmvýkon: 2,99 mWfrekvence: 86...

Parametry Babymoov Baby monitor Easy Care

Výrobce Babymoov

Podobné produkty

Podobné fráze: