AVENT 560

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 999 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 999 Kč
Porovnat 5 obchodů
Digitální dětská chůva Avent SCD560/00 zajišťuje spolehlivé fungování bez nebezpečí rušení, venku až na vzdálenost 330 metrů a uvnitř 50 m. Chůva je obousměrná. Rodič na své jednotce může kontrolovat teplotu vzduchu v pokoji dítěte. Pro větší pocit bezpečí dítěte je chůvička vybavena nočním osvětlením a příjemnými ukolébavkami. Na rodičovské jednotce je umístěna signalizace pro případ přerušení s...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro AVENT 560

Popis AVENT 560

Feedo.cz píše:

Nová elektronická chůva DECT SCD560/00 zaručuje maximální pocit bezpečí. Poskytuje nejspolehlivější spojení s křišťálově čistým zvukem, ovládání teploty, příjemné noční světlo a ukolébavky pro vás a vaše dítě. Technologie DECT technologie DECT zaručuje N32nulové rušení a 100% soukromí dynamický úsporný režim Smart ECO úspora energie ECO max jistota s křišťálově čistým zvukem vyberte si nejvhodnější úroveň hlasitosti dle okolí 3 kontrolky LED signalizují zvuk Naprostá spolehlivost a pohodlí vždy víte, že jste ve spojení dosah až 330 metrů nabíjecí rodičovská jednotka vynikající doba provozu příjemné noční světlo a ukolébavky uklidní vaše ratolesti zůstaňte v dosahu a mluvte na dítě sledujte teplotu v dětském pokoji Přednosti: vysílač – bezdrátově na baterky či na kabel přijímač – bezdrátově na baterky či na kabel elektronická chůva DECT další podpora: upozornění na teplotu 3D kontrolky LED: Kontrolky se aktivují a zobrazí úroveň zvuku v dětském pokoji, i když je rodičovská jednotka ztl...

štěstí-zdraví.cz píše:

Digitální elektronická chůvička Philips Avent SCD 560 s kvalitním oboustranným přenosem zvuku bez přeslechů. Chůvička je vybavena snímačem teploty vzduchu dětského pokoje. Umožňuje také přehrávání přednastavených ukolébavek a zapnutí jemného nočního světla.

Electro World s.r.o. píše:

Dětská chůvička Philips Avent SDC560 / 00 vám poslouží ke sledování vašeho dítěte ve dne i v noci. Výrobek vám zajistí kvalitní a křišťálově čistý oboustranný přenos zvuku bez přeslechů, a to díky technologii DECT. Uslyšíte každé zasmání, nebo máchání vašeho dítěte. Tato elektronická chůvička je ideálním pomocníkem pro dokonalé monitorování vašeho dítěte i pro jeho bezpečný spánek. Pro přenos signálu máte na výběr 120 automaticky laděných kanálů. Baby monitor můžete používat přímo z elektrické sítě nebo z akumulátoru. Přítomný je i indikátor vybití baterie. Signál má dosah až 330 metrů ve venkovním prostředí a do 50 metrů v budově. Pokud se však dostanete mimo dosah, budete upozorněni praktickým výstražným znamením.

4kids píše:

Philips Avent Digitální elektronická chůva 560
Elektronická chůvička s nočním světlem, ukolébavkami a dosahem venku je až 330 m s oboustrannou komunikací. Chůvička s technologií DECT zajišťuje čistý signál bez rušení jiných okolních zařízení, navíc se šifrovanými daty, pro klidný pocit soukromí. Úroveň zvuku je indikována LED diodami, zvuk je čistý. LED kontrolky indikují, zda je jednotka připojena a zda je v dosahu. Úroveň zvuku v dětském pokoji je zobrazována i pokud je rodičovská jednotka ztlumena.
Funkčnost:
vibrační systém
režim klidná noc pro rodiče
indikátor vybité baterie u rodičovské jednotky
snímač vlhkosti a teploty umožňující sledování podmínek v dětském pokoji
rodičovská jednotka funguje skvěle při napájení ze sítě
funkčnost rodičovské jednotky umožňuje pohyb po domě i venku
rodičovká jednotka na jedno nabití nabízí až 18 hodin bezdrátového sledování
kontrolky rodičovské jednotky...

Parametry AVENT 560

Výrobce Avent

Podobné produkty

Podobné fráze: