Katalog > Camping vařiče > Campingaz CAMP BISTRO

Campingaz CAMP BISTRO

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 598 Kč
Dostupnost: Skladem
výkon: 2300 W zapalování: Automatické piezozapalování hmotnost: 1.5 kg Stolní vařič. Pracuje na kartuše Campingaz CP250. Doba provozu: 1,5 hod. Automatické piezozapalování. Plastový kufřík pro přenášení. Hmotnost 1,5 kg. Balení neobsahuje plynovou kartuši!!!

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Campingaz CAMP BISTRO

Popis Campingaz CAMP BISTRO

Alza.cz píše:

Vařič stolní s příkonem 2300W
Stolní vařič s jednou plotýnkou a jedním hořákem vhodný na kempování v přírodě. Disponuje funkcí piezozapalování, díky které nebudete potřebovat sirky na zapálení hořáku. Hmotnost vařiče je 1,43 kg. Jeden litr vody uvaříte za 5 min. Vařič je dodáván s praktickým plastovým kufříkem pro jeho pohodlnější přenášení. Funguje na kartuši Campingaz CP 250, na které vydrží v provozu 1 h 15 min. Kartuše není součástí balení.  Klíčové vlastnostiJedna plotýnka a jeden hořákPiezozapalováníHmotnost vařiče 1,43 kgJeden litr vody uvařen za 5 minPraktický kufřík pro lepší manipulaci Funguje na kartuši Campingaz CP 250, na ní vydrží v provozu 1 h 15 min

NEJLEVNEJSISPORT.cz píše:

Ať už jste na horách nebo venku kempujete s rodinou, máme pro vás vše potřebné pro přípravu jídla. Užijte si více přípravu jídla díky širokému výběru vařičů Campingaz. Ke všem typům našich grilů a vařičů dodáváme kartuše a plynové lahve, dostupné po celém světě. Kterýkoliv výrobek si koupíte, můžete si být jisti jeho spolehlivostí, bezpečností a praktičností.
Vařič s jednou nebo dvěma plotýnkami? Jednoplotýnkový vařič je lehčí a kompaktnější, ale umožňuje vařit pouze jedno jídlo. Dvouplotýnkový vařič vám dává více možností pro vaření ale je těžší.
Kempingový vařič CAMPINGAZ Camp Bistro
Jednohořákový stolní vařič pro piknik, kempování atd.. Pracuje na kartuši Campingaz CP250. Dodáván v praktickém plastovém kufříku pro přenášení.
Technická data:
- doba provozu: 1 h 15
- příkon: 2300W
- zapalování: automatické piezo
- hmotnost: 1,5 kg...

Tipa.eu píše:

Jednohořákový stolní vařič pro piknik, kempování atd.. Pracuje na kartuši Campingaz CP250. Dodáván v praktickém plastovém kufříku pro přenášení.Vlastnosti:- Doba provozu: 1 h 15- Příkon: 2200W- Zapalování: automatické piezo- Hmotnost: 1,43 kg

I-domacipotreby.cz píše:

- šikovný stolní vařič pro piknik, kempování, chatu, cestování,...
- automatické piezozapalování, aktivace plamene bez použití sirek
- otočný ovladač pro plynulou regulaci plamene
- praktický plastový kufřík pro pohodlné přenášení
- 1 litr vody přivede k varu do pěti minut
- doba provozu na jednu kartuši při maximálním výkonu: 1 h 15 min
- na kartuši CP250 (není součástí výrobku)
- příkon: 2200 W
- nízká hmotnost: 1,43 kg
- značka:
Campingaz

Parametry Campingaz CAMP BISTRO

Výrobce Campingaz
Výkon 2300W

Podobné produkty

Podobné fráze: