Katalog > Běžky > SPORTEN Perun Pro

SPORTEN Perun Pro

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Běžky pro všechny sportovce, kteří dělají vše pro udržení a zlepšení kondice během zimní sezóny. Díky svému krojení ovladatelnější a stabilnější. Kvalita a konstrukce je přitom stále věrná ideálům SPORTEN běžek, pohyb na lyži je přirozený. Stabilizované dřevěné jádro složené z mnoha lamel výběrového dřeva. Lyže vhodná na upravené tratě. Kvalitní sintrovaná skluznice pro lepší skluz doplněna tulen...

Všechny nabídky pro SPORTEN Perun Pro

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis SPORTEN Perun Pro

Běžky pro všechny sportovce, kteří dělají vše pro udržení a zlepšení kondice během zimní sezóny. Díky svému krojení ovladatelnější a stabilnější. Kvalita a konstrukce je přitom stále věrná ideálům SPORTEN běžek, pohyb na lyži je přirozený. Stabilizované dřevěné jádro složené z mnoha lamel výběrového dřeva. Lyže vhodná na upravené tratě. Kvalitní sintrovaná skluznice pro lepší skluz doplněna tulením pásem v oblasti, kde se běžně maže stoupací vosk. Takto upravená lyže je vhodná na trénink nebo závod bez dlouhých příprav s mazáním a můžete ji použít jak na novém prašanu i ve zmrzlé stopě.
Parametry
profil v mm: 51-46-48
délka: 166 cm (lyžař 55-70 kg) ,174 cm (lyžař 70-85 kg) ,182 cm (lyžař 80-95 kg) ,190 cm (lyžař 90-105 kg) ,198 cm (lyžař 100-115 kg)

Parametry SPORTEN Perun Pro

Výrobce Sporten

Podobné produkty

Podobné fráze: