Katalog > Běžecké pásy > Insportline Mystral

Insportline Mystral

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 34 990 Kč
Dostupnost: Skladem
od 34 990 Kč
Porovnat 6 obchodů
Běžecký pás inSPORTline Mystral je kvalitní běžecký pás určený pro klubové či domácí využití. Jeho bohatá funkční výbava nabízí silný motor o výkonu 3,5 HP, odpruženou běžeckou plochu, rychlost až 20 km/h nebo nastavení sklonu 0-15%. Robustní konstrukce s velkou běžeckou plochou (150 x 51 cm) a nosností 130 kg zaručuje maximální komfort během cvičení. Computer s 10" displejem nabízí řadu přednast...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Insportline Mystral

Popis Insportline Mystral

Insportline.cz píše:

Běžecký pás inSPORTline Mystral je kvalitní běžecký pás určený pro klubové využití. Jeho bohatá funkční výbava nabízí silný motor o maximálním výkonu 5 HP, odpruženou běžeckou plochu, rychlost až 20 km/h nebo 15 poloh nastavení sklonu. Robustní konstrukce s velkou běžeckou plochou (150 x 51 cm) a nosností 150 kg zaručuje maximální komfort během cvičení. Computer s 10" displejem nabízí řadu přednastavených programů, HRC program, uživatelské programy či manuální program, který si nastavíte dle vlastních potřeb. Computer dále zobrazuje nejpotřebnější informace jako je rychlost, uběhnutá vzdálenost, tepová frekvence nebo spálené kalorie. Pás Mystral disponuje funkcí Pauza, díky které lze pozastavit trénink a později se k němu vrátit, aniž by se musel začínat trénink odznova.
Mezi další přednosti běžeckého pásu inSPORTline Mystral patří snímač tepu v rukojetích, transportní kolečka pro snadnou manipulaci stroje, MP3 audio vstup pro sluchátka či vestavěné reproduktory. V neposlední ř...

LYPO.CZ píše:

inSPORTline Mystral nakupujte v sekci Běžecké trenažéry. Další Rotopedy a trenažéry značky inSPORTline nakupujte výhodně na lypo.cz.
Běžecký pás inSPORTline Mystral je kvalitní běžecký pás určený pro klubové či domácí využití. Pevná konstrukce s velkou běžeckou plochou (150 x51 cm) poskytuje ten nejvyšší komfort během celého cvičení.

Computer nabízí 24 přednastavených cvičebních programů,3 uživatelské a jeden manuální, který si nastavíte podle vašich potřeb. Deseti palcový displej zobrazuje nejdůležitější informace jako například : rychlost, uběhnutá vzdálenost, tepová frekvence nebo spálené kalorie. Mezi další přednosti tohoto modelu lze zařadit snímač tepu na rukojetích, MP3 audio vstup pro sluchátka nebo vestavěné reproduktory. V neposlední řadě disponuje běžecký pás inSPORTline Mystral bezpečnostním klíčem, který zajistí okamžité vypnutí pásu při ztrátě stability.


Motor o výkonu 3.5 HP

Maximální pohodlí při cvičení < b...

Patro.cz píše:

Běžecký pás inSPORTline Mystral je kvalitní
běžecký pás určený pro klubové či domácí využití. Pevná
konstrukce s velkou běžeckou plochou (150 x51 cm)
poskytuje ten nejvyšší komfort během celého cvičení.;
;
Computer nabízí 24 přednastavených cvičebních

Parametry Insportline Mystral

Výrobce Insportline
Výkon motoru Udává se v koňských silách(HP) 3.5HP
Rozpětí rychlosti Udává rozpětí rychlosti jaké je schopen pás dosáhnout v Km/h. 1 - 20Km/h
Nosnost pásu 130Kg
Druh Motorový

Podobné produkty