Katalog > Běžecké pásy > INSPORTLINE InCondi T60i

INSPORTLINE InCondi T60i

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 24 690 Kč
Dostupnost: Skladem
od 24 690 Kč
inSPORTLine inCondi T60i je kvalitní běžecký pás, určen pro domácí využití. Pás je vybaven bohatou funkční a bezpečnostní výbavou, mezi kterou patří propracovaný computer s podsvíceným LCD displejem, motor o výkonu 2,5 HP nebo nastavení sklonu 0-20%. Stroj disponuje možností propojení s tabletem či iPadem skrze technologii Bluetooth a aplikaci iRunning+. Díky ní je možné si mimo jiné virtuáln...

Všechny nabídky pro INSPORTLINE InCondi T60i

Popis INSPORTLINE InCondi T60i

inSPORTLine inCondi T60i je kvalitní běžecký pás, určen pro domácí využití. Pás je vybaven bohatou funkční a bezpečnostní výbavou, mezi kterou patří propracovaný computer s podsvíceným LCD displejem, motor o výkonu 2,5 HP nebo nastavení sklonu 0-20%.
Stroj disponuje možností propojení s tabletem či iPadem skrze technologii Bluetooth a aplikaci iRunning+. Díky ní je možné si mimo jiné virtuálně zaběhat například v Alpách, světových metropolích a dalších zajímavých místech. Průběh trasy lze sledovat díky Google Maps a Street View přímo na displeji. Aplikace samozřejmě nabízí i nastavování funkcí stroje přímo z Vašeho tabletového zařízení.
Podsvícený LCD displej zobrazuje řadu užitečných informací, mezi které patří rychlost, čas, vzdálenost, tepová frekvence nebo počet spálených kalorií. Mezi další přednosti běžeckého pásu inSPORTLine inCondi T60i patří tichý chod motoru, snímač tepu v rukojetích, maximální rychlost 20 km/h či kolečka pro snadný transport.
Robustní...

Parametry INSPORTLINE InCondi T60i

Výrobce Insportline
Nosnost pásu 150Kg
Rozpětí rychlosti Udává rozpětí rychlosti jaké je schopen pás dosáhnout v Km/h. 1 - 20Km/h
Výkon motoru Udává se v koňských silách(HP) 2.5HP
Druh Motorový

Podobné produkty

Podobné fráze: