Katalog > Bateriové gripy

Bateriové gripy

Nalezeno:    135 produktů

SONY AG-R2 grip pro RX100 řadu

SONY AG-R2 – pohodlný grip navržený pro fotoaparáty Cyber-shot™ řady RX. Ergonomicky tvarovaný grip disponuje několika přednostmi, které rozhodně nejsou zanedbatelné. První z nich je lepší držení fotoaparátu, které díky větší jistotě v ruce zamezuje pádu a vede k ostřejším snímkům. Povrch gripu je z elastomeru a dobře odolává mechanickému poškození.

Více informací
od 389 Kč
Koupit nejlevněji

JJC hand grip HG-RX100 pro Sony DSC-RX100 I-VI

Hand grip je vyrobený pro řadu fotoaparátů Sony RX100 a je určený pro pohodlnější držení fotoaparátu. Díky prémiové hliníkové slitině je odolný a robustní. Povrch z mikrovláken zajišťuje příjemné držení. Otevírání na spodní straně vám umožní vyjmout baterii i paměťovou kartu, aniž byste museli sundavat celý grip. Je umožněn také přístup k mikrofonu fotoaparátu. Výklopný displej můžete používat bez omezení a máte také možnost fotoaparát i s gripem připevnit na stativ pomocí 1/4" závitu.

Více informací
od 990 Kč
Koupit nejlevněji

KIWI Thumb up grip TA-X20S pro Fujifilm X10/20/30 stříbrný

Ideální design, skvělé zpracování a ergonomický tvar tohoto výrobku zajišťuje pevnější úchop a větší stabilitu fotoaparátu. S opřeným palcem můžete držet fotoaparát v jakékoliv pozici a úrovni. Vodováha vám zpříjemní rozložení horizontu při položeném fotoaparátu na stativ. Zároveň slouží k ochraně elektronických obvodů sáněk blesku a zamezí vniknutí prachu a nečistot do sáněk blesku. Navíc ochrání fotoaparát před nárazem. Skvělé zpracování pomocí CNC strojů.

Více informací
od 100 Kč
Koupit nejlevněji

MEIKE MK-A7II Pro (VG-C2EM) pro Sony A7II/A7RII

Kvalitní neoriginální bateriový grip pro fotoaparáty Sony A7 II/A7R II. Usnadňuje vertikální fotografování. Rozšiřuje, duplikuje ovládací prvky.

Více informací
od 2 390 Kč
Koupit nejlevněji

MEIKE MK-D5500 pro Nikon D5500/5600

Meike MK-D5500 je bateriová grip určený pro fotoaparáty Nikon D5600 a Nikon D5500. Zlepšuje držení fotoaparátu a dvojnásobně prodlužuje životnost čas fotografování. Umožňuje napájení buď jednou či dvěma bateriemi EN-EL14. Pro pohodlné a bezpečné držení je úchyt potažen protiskluzovým materiálem.

Více informací
od 1 790 Kč
Koupit nejlevněji

PANASONIC DMW-HGR1 Grip pro GM1

Přídavný grip pro Panasonic GM1 zlepšující ergonomii a jistotu držení fotoaparátu.

Více informací
od 1 690 Kč
Koupit nejlevněji

Canon BG-E11

Canon bateriový grip BG-E11 Bateriový grip pro Canon EOS 5D Mark III

Více informací
od 6 040 Kč
Koupit nejlevněji

Canon BG-E13

Ergonomický bateriový grip BG-E13 je určen pro každého, kdo chce prodloužit dobu fotografování s EOS 6D. Dvě přídavné LP-E6 baterie zdvojnásobují životnost baterie. Je možné také použít AA baterie jako záložní zdroj pro větší flexibilitu. CANON BG-E13 Pro plnohodnotné vertikální focení, například při sportu nebo portrétní fotografii, jsou k dispozici speciální ovládací prvky AF, výběru bodu ostření a blokování AE a navíc je zdvojen multiovladač a ovládací kolečko.

Více informací
od 2 990 Kč
Koupit nejlevněji

CANON BG-E14 pro EOS 70D/80D/90D

Bateriový grip pro DSLR fotoaparát CANON EOS 70D, vybavený duplicitními ovládacími prvky (spouští závěrky, blokování AE/FE, výběr bodu ostření...), pro snadné a pohodlné fotografování ve vertikálním záběru.

Více informací
od 5 190 Kč
Koupit nejlevněji

CANON BG-E16 pro EOS 7D MARK II

Bateriový grip pro CANON EOS 7D Mark II umožňuje použití dvou kusů akumulátorů LP-E6 nebo šesti baterií velikosti AA. Grip je vybaven tlačítkem spouště, tlačítkem nastavení, AE / FE lock a AF pro komfortní fotografování ve svislé poloze fotoaparátu.

Více informací
od 6 663 Kč
Koupit nejlevněji

CANON BG-E22 pro EOS R

Bateriový držák CANON BG-E22 s robustním tělem z hořčíkové slitiny, pro pevné a pohodlné držení, vybavený duplicitními ovládacími prvky (spouští závěrky, blokování AE/FE, výběr bodu ostření, AF-ON), pro jednoduché ovládání fotoaparátu ve vertikální pozici.

Více informací
od 6 952 Kč
Koupit nejlevněji

CANON WFT-E6B bezdrátový přenos souborů EOS C300

CANON WFT-E6B bezdrátový přenos souborů pro EOS C300. Díky tomuto zařízení můžete bezdrátově ovládat profesionální videokameru EOS C300 pomocí běžných zařízení, jako jsou chytré telefony nebo tablety. Vnitřní anténa má dosah až 150 metrů.

Více informací
od 14 990 Kč
Koupit nejlevněji

CANON WFT-R10B bezdrátový přenos souborů EOS R5

CANON WFT-R10B je kombinací bezdrátového souborový vysílače a baterry gripu. Je tak zdroemj energie a zároveň síťovým pracovním prostředkem pro bezzrcadlovku Canon EOS R5. Tato kombinace vysílač / grip umožňuje přenos obrazových souborů pomocí kabelového nebo bezdrátového připojení LAN s podporou FTP, FTPS a SFTP pro bezpečné sdílení.

Více informací
od 31 490 Kč
Koupit nejlevněji

FUJIFILM Hand grip MHG-XPRO3 pro X-Pro3

Hand grip MHG-XPRO3 usnadňuje držení plochého těla fotoaparátu Fuji X-Pro3. Dává lepší pocit držení v případě manipulace s většími a delšími objektivy. Ve spodní straně disponuje otvorem pro výměnu Aku a SD karty.

Více informací
od 3 890 Kč
Koupit nejlevněji

FUJIFILM Hand grip MHG-XT10 pro X-T10/20/30

Rukojeť Fujifilm MHG-XT10 je tvořena základovou deskou vyfrézovanou z hliníkového bloku a rukojeti, která je navržena tak, aby dokonale ladila s tělem fotoaparátu.

Více informací
od 2 990 Kč
Koupit nejlevněji

FUJIFILM Hand grip pro X-M1/A1

Rukojeť Fujifilm HG-XM1 usnadňuje držení a manipulaci s digitálními fotoaparáty Fujifilm X-M1 / A1. Rukojeť nabízí nejen pohodlí pro vaše ruce, ale také robustní a stabilnější držení fotoaparátu při fotografování s delšími expozičními časy. HG-XE1 má kovovou základní desku a velký gumový kryt madla. Aretační šroub se upevní k fotoaparátu bez nutnosti použití nářadí, a protože je zapuštěný, nikterak nevyčnívá ze spodní části rukojeti. Rukojeť tak plní i vizuálně estetickou roli, díky čemuž budí mezi pozorovateli respekt. Design rukojeti bere v úvahu celkovou stabilitu fotoaparátu s nasazenými ...

Více informací
od 300 Kč
Koupit nejlevněji

FUJIFILM VG-XT4 pro X-T4

FUJIFILM bateriový je grip určený pro X-T4 XT4. Umožňuje výhody natáčení ve svislé orientaci a přijímá dvě NP-W235 dobíjecí lithium-iontové baterie pro zvýšení kapacity na přibližně 1450 snímků. Promítá tlačítko horizontálního ovládání - pro uvolnění sekundární závěrky a zaostřovací páku, tlačítko AE-L, tlačítko AF-ON, přední a zadní příkazové voliče, tlačítko Q a tlačítko Fn.

Více informací
od 8 990 Kč
Koupit nejlevněji

HASSELBLAD Control Grip pro 907X

HASSELBLAD Control Grip pro 907X doplňuje digitální záda a tělo fotoaparátu HASSELBLAD 907X poskytuje intuitivnější ovládání a úchop systému. Toto madlo obsahuje tlačítko spouště, umožňuje rychlé nastavení clony a rychlosti závěrky pomocí ovládacího kolečka a umožňuje výběr bodu AF pomocí integrovaného joysticku. Ostatní tlačítka poskytují klasický přístup a jsou přizpůsobitelná. Rukojeť se připevňuje na kombinaci zad a těla pomocí 1/4 "- 20 stativového uchycení a je výhodná pro práci na úrovni očí nebo v úrovni pasu a funguje také jako ideální alternativa k zádům....

Více informací
od 19 990 Kč
Koupit nejlevněji

JJC hand grip HG-RX100VII pro Sony DSC-RX100 VII

Ruční rukojeť JJC HG-RX100VII je speciálně navržena pro fotoaparáty Sony RX100VII. Je vyrobena z prvotřídní hliníkové slitiny, která je robustní a odolná. Tato kovová konstrukce dokonale přilne k tělu fotoaparátu. Rukojeť je protiskluzová a poskytuje příjemný pocit z ruky díky kůži z mikrovlákna na jejím povrchu.

Více informací
od 990 Kč
Koupit nejlevněji

JJC hand grip HG-ZV1 pro Sony ZV-1

Hand grip je vyrobený pro fotoaparáty Sony ZV-1 a je určený pro pohodlnější držení fotoaparátu. Díky prémiové hliníkové slitině je odolný a robustní. Povrch z kůže z mikrovláken zajišťuje příjemné držení. Otevírání na spodní straně Vám umožní vyjmout baterii i paměťovou kartu, aniž byste museli sundávat celý grip. Také máte možnost připevnit fotoaparát s nasazeným gripem na stativ pomocí 1/4" závitu, nebo jej připevnit přímo na stativy Arca Swiss System.

Více informací
od 1 190 Kč
Koupit nejlevněji

JJC Thumb up grip TA-GR3 pro Ricoh GR III

Grip JJC TA-GR3 Thumbs Up Grip je speciálně navržen pro fotoaparát Ricoh GR III. Poskytuje bezpečné držení během fotografování a zvyšuje pohodlí při držení fotoaparátu. Vyrobeno z eloxované hliníkové slitiny, rukojeť je robustní a odolná. Kůže z mikrovlákna v horní části rukojeti zlepšuje strukturu fotoaparátu. Jednoduše zasuňte tuto rukojeť do sáněk fotoaparátu, užijete si výhody této rukojeti.

Více informací
od 590 Kč
Koupit nejlevněji

JJC Thumb up grip TA-X100V stříbrný pro Fujifilm X100F/100V a X-E3

Grip JJC TA-X100V3 Thumbs Up Grip je speciálně navržen pro fotoaparát Fujifilm X100F/100V a X-E3. Poskytuje bezpečné držení během fotografování a zvyšuje pohodlí při držení fotoaparátu. Vyrobeno z eloxované hliníkové slitiny, rukojeť je robustní a odolná. Kůže z mikrovlákna v horní části rukojeti zlepšuje strukturu fotoaparátu. Jednoduše zasuňte tuto rukojeť do sáněk fotoaparátu, užijete si výhody této rukojeti.

Více informací
od 690 Kč
Koupit nejlevněji

JJC Thumb up grip TA-XT4 pro Fujifilm X-T3/T4

Grip JJC TA-XT4 Thumbs Up Grip je speciálně navržen pro fotoaparát Fujifilm X-T4. Poskytuje bezpečné držení během fotografování a zvyšuje pohodlí při držení fotoaparátu. Vyrobeno z eloxované hliníkové slitiny, rukojeť je robustní a odolná. Kůže z mikrovlákna v horní části rukojeti zlepšuje strukturu fotoaparátu. Jednoduše zasuňte tuto rukojeť do sáněk fotoaparátu, užijete si výhody této rukojeti.

Více informací
od 790 Kč
Koupit nejlevněji

KIWI Thumb up grip TA-XM1(B) pro Fujifilm X-M1 a X-A1

Ideální design, skvělé zpracování a ergonomický tvar tohoto výrobku zajišťuje pevnější úchop a větší stabilitu fotoaparátu. S opřeným palcem můžete držet fotoaparát v jakékoliv pozici a úrovni. Vodováha vám zpříjemní rozložení horizontu při položeném fotoaparátu na stativ. Zároveň slouží k ochraně elektronických obvodů sáněk blesku a zamezí vniknutí prachu a nečistot do sáněk blesku. Navíc ochrání fotoaparát před nárazem. Skvělé zpracování pomocí CNC strojů.

Více informací
od 100 Kč
Koupit nejlevněji

MEIKE Hand grip MK-X100FG pro Fujifilm X100F

MEIKE Hand grip MK-X100FG vylepšuje manipulaci s FUJIFILM X100F . Základna je kompatibilní s typem arca a připevňuje se ke spodní části fotoaparátu pomocí závitu 1/4 "-20. Základna zvyšuje hmotnost kamery a minimalizuje otřesy při montáži na hlavu stativu. Rukojeť má umělý, kožený a hmatový profil. Prostor pro baterie je přístupný.

Více informací
od 1 590 Kč
Koupit nejlevněji

MEIKE Hand grip MK-X100V pro Fujifilm X100V

Speciálně tvarovaný grip pro Fujifilm X100V zlepšuje ergonomické vlastnosti fotoaparátu.

Více informací
od 1 890 Kč
Koupit nejlevněji

MEIKE Hand grip MK-X1EM pro Sony A7/A9

Grip Meike pomáhá v lepším úchopu fotoaparátu a minimalizuje riziko třesu fotoaparátu, především při použití větších a těžších objektivů. Lze ho také použít jako destičku pro kompatibilní stativy. Grip je kompatibilní s fotoaparáty Sony A9, A7 II, A7 III, A7R II, A7R III a A7S II.

Více informací
od 1 790 Kč
Koupit nejlevněji

MEIKE Hand grip MK-XT20G pro Fujifilm X-T20/30

Ergonomický grip zlepšující držení fotoaparátu Fujifilm X-T20. Připevnění pomocí stativového šroubu. Zachována přístupný stativový závit i přístup k baterii a SD kartě. Kompatibilní se systémem Arca Swiss.

Více informací
od 1 690 Kč
Koupit nejlevněji

MEIKE Hand grip MK-XT4G pro Fujifilm X-T4

Speciálně navržený grip z leteckého hliníku s Arca Swiss paticí pro stativ. Zlepšuje ergonomické vlastnosti fotoaparátu.

Více informací
od 1 890 Kč
Koupit nejlevněji

MEIKE MK-750D (BG-E18) pro Canon EOS 750/760D

Bateriový grip Meike pro zrcadlovku Canon EOS 750D, EOS 760D. Kvalitní náhrada za originál grip Canon BG-E18. Možno použít 1 nebo 2 baterie typu LP-E17.

Více informací
od 1 690 Kč
Koupit nejlevněji

MEIKE MK-A6600 Pro pro Sony A6600

Bateriový grip pro Sony A6600. S vertikální spouští, které je ideální pro focení portrétů. Grip pojme dvě baterie NP-FZ100. Grip je osazen zásobníkem na dvě baterie fotoaparátu (nejsou součástí balení). 2x AAA baterie se používají také do ovladače. Odpálení dálkové spouště až 100 metrů.

Více informací
od 3 190 Kč
Koupit nejlevněji

MEIKE MK-A9 Pro (VG-C3EM) pro Sony A9/A7III/A7RIII

Kvalitní neoriginální bateriový grip pro fotoaparáty Sony A9/A7R III. Usnadňuje vertikální fotografování. Rozšiřuje, duplikuje ovládací prvky.

Více informací
od 3 990 Kč
Koupit nejlevněji

MEIKE MK-D800 (MB-D12) pro Nikon D800/D810

Phottix BG-D800M je bateriová rukojeť určená pro fotoaparáty Nikon D800E a Nikon D800. Použití magnéziových slitin vytváří grip, který je lehký a zároveň velmi odolný. Zvyšuje nejvyšší snímací frekvenci fotoaparátu na 6 snímků/s při použití osmi tužkových baterií AA. Zlepšuje držení fotoaparátu a prodlužuje životnost napájení. Umožňuje napájení buď jednou či dvěma bateriemi EN-EL15 (jednou založenou ve fotoaparátu a druhou v gripu). Pomocí přiloženého adaptéru můžete do držadla umístit také osm standardních tužkových baterií AA. Ovládací prvky jsou totožné s těmi na gripu Nikon MBD12. Pro poh...

Více informací
od 1 990 Kč
Koupit nejlevněji

MEIKE MKBL-3 bateriový adaptér pro Nikon

Meike adaptér MKBL-3 - pro uchycení akumulátoru EN-EL4 a EN-EL4a

Více informací
od 160 Kč
Koupit nejlevněji

Nikon GR-N1000

Nikon grip GR-N1000 bílý Nikon grip GR-N1000 bílý Grip pro fotoaparát Nikon 1 V1. Upevňuje se ke stativovému závitu na fotoaparátu. Část gripu, která se drží v ruce, je pokryta gumou pro zajištění bezpečného držení při fotografování.

Více informací
od 1 189 Kč
Koupit nejlevněji

Nikon MB-D12

Nikon bateriový grip MB-D12 Multifunkční bateriový zdroj pro Nikon D800, D800E.

Více informací
od 11 490 Kč
Koupit nejlevněji

Nikon MB-D14

Bateriový grip pro D600 může být napájen buď pomocí šesti baterií AA (alkalické, Ni-MH nebo lithiové), nebo pomocí akumulátoru EN-EL 15.

Více informací
od 7 990 Kč
Koupit nejlevněji

Nikon MB-D15

Multifunkční bateriový zdroj pro Nikon D7100.

Více informací
od 7 890 Kč
Koupit nejlevněji

NIKON MB-D17 pro D500

Originální bateriový grip pro model Nikon D500. Grip MB-D17 může pobrat ještě jednu baterii En-EL15 nebo dokonce akumulátor EN-EL18a s výdrží na 2510 snímků, případně lze v gripu použít 8 AA článků pro vyfocení 1260 fotografií po dokoupení MS-D12 AA bateriového držáku do gripu.

Více informací
od 12 990 Kč
Koupit nejlevněji

NIKON MB-N10 multifunkční bateriový zdroj pro Z7/Z6

NIKON MB-N10 multifunkční bateriový zdroj je určen pro fotoaparáty Nikon Z 7 a Z 6, nabízí při práci delší provoz. Pracuje až se dvěma kusy lithium-iontové baterie EN-EL15b. Disponuje samostatnými sloty pro každou z nich. Výdrž baterie fotoaparátu narůstá přibližně o 180%. Konstrukce dvojitého slotu pro baterie umožňuje hot-swap baterií, když je fotoaparát v provozu. Je také odolný vůči prachu a vlhkosti, aby odpovídal designu fotoaparátu. Podporuje nabíjení síťovým adapterem EH-7P.

Více informací
od 5 990 Kč
Koupit nejlevněji

OLYMPUS ECG-2 Přídavný grip pro E-M5 Mark II Arca-Swiss

Odnímatelný grip umožňuje lepší uchopení fotoaparátu a větší jistotu a stabilitu při fotografování. Při výměně baterie není třeba grip sundavat. Funkce Quick Shoe Rail umožňuje okamžité připevnění ke stativům a dalším zařízením.

Více informací
od 3 990 Kč
Koupit nejlevněji

OLYMPUS ECG-5 Přídavný grip pro OM-D E-M5 III

Připevněním nového gripu Olympus ECG?5 docílíte ještě stabilnějšího držení E?M5 Mark III. Tento masivní grip, konstruovaný speciálně pro použití s velkými teleobjektivy, takže si můžete svůj objekt přitáhnout ještě blíže, bez klouzání v ruce a kolíbání. Výsledek: ostřejší detaily snímků s dlouhým ohniskem.

Více informací
od 4 790 Kč
Koupit nejlevněji

OLYMPUS HLD-8G grip k E-M5 MARK II

Praktický vodě, prachu a mrazu odolný grip pro systémový fotoaparát Olympus OM-D Mark II, který zlepšuje celkovou stabilitu fotoaparátu v ruce při fotografování na šířku, zejména při použití dlouhých teleobjektivů. Grip je vybaven sluchátkovým konektorem, který umožňuje monitorovat zvuk při nahrávání videa i odolnou konstrukcí zaručující plnou funkčnost v prašném i vysoce chladném prostředí a nevadí mu ani vydatný déšť. I v takto nepříznivém prostředí vám dokáže grip HLD-8G zaručit pohodlné fotografování.

Více informací
od 3 990 Kč
Koupit nejlevněji

PANASONIC DMW-BGG9E pro DC-G9

Originální bateriový grip pro fotoaparát DMC-G9 do bateriového gripu vložíte extra DMW-BLF19 baterii a prodloužíte tak provoz fotoaparátu na 780, v úsporném režimu až 1500 snímků. Grip obsahuje klasické ovládací prvky pro vertikální fotku, vypínání, tlačítko spouště, joystick, AF/AE uzamčení, tlačítko vyvážení bílé, ISO, kompenzace expozice, přední a zadní ovládací kolečka. Oproti gripu GH5 je grip trochu rozměrnější, lépe se drží a stativový závit je srovnaný s optikou fotoaparátu pro pohodlnější manipulaci na stativu.

Více informací
od 9 490 Kč
Koupit nejlevněji

Panasonic DMW-BGGH3E

Bateriový grip pro Panasonic Lumix GH3, baterie není součástí.

Více informací
od 2 649 Kč
Koupit nejlevněji

PANASONIC DMW-BGGH5E pro DMC-GH5

Bateriový grip pro Panasonic DMW-GH5. Pojme další baterii DMW-BLF19. Duplikuje ovládací prvky fotoaparátu a umožňuje pohodlnější fotografování na výšku. Odolné provedení proti vlhkosti, prachu a mrazu.

Více informací
od 7 096 Kč
Koupit nejlevněji

PANASONIC DMW-BGS1 pro DC-S1

Bateriový grip pro Panasonic DC-S1/R. Pojme další baterii DMW-BLJ31. Duplikuje ovládací prvky fotoaparátu a umožňuje pohodlnější fotografování na výšku. Odolné provedení proti vlhkosti, prachu a mrazu.

Více informací
od 9 590 Kč
Koupit nejlevněji

PANASONIC DMW-BGS5 pro DC-S5

PANASONIC DMW-BGS5 bateriový grip je originální bateriový grip, Který usnadňuje úchop při vertikálním focení a manipulaci s CVC Panasonic DC-S5. Grip přenáší ovládací prvky z těla, promítá závit na stativ a rozšiřuje zásobu zdroje energie o další akumulátor.

Více informací
od 9 590 Kč
Koupit nejlevněji

SIGMA Hand grip HG-11 pro fp

Grip pro fotoaparát Sigma FP, který dále rozšiřuje jeho možnost lepšího uchopení v ruce.

Více informací
od 1 890 Kč
Koupit nejlevněji

SONY GP-VPT2 rozšiřující grip s bezdrátovým dálkovým ovladačem

SONY GP-VPT2 kopmbinuje bezdrátové dálkové ovládání, grip, madlo pro selfie a stativ. Disponuje technologií BLUETOOTH® a flexibilním náklonem v mnoha směrech. Nachází vužití jako stativ pro dlouhé expozice a videozáznamy, nebo jako pohodlný grip při selfie a vlogování.

Více informací
od 5 290 Kč
Koupit nejlevněji

SONY GP-X1 rozšiřující grip

Sony rozšiřující grip GP-X1EM je vhodný pro použití s Sony Alpha A9, A7 II, A7R II a A7S II. Připojuje se na závit fotoaparátu.

Více informací
od 3 990 Kč
Koupit nejlevněji

SONY VG-C3EM pro A9/A7R III/A7 III

Originální Sony grip k full frame fotoaparátu A9. Umožňuje pohodlné fotografování na výšku. Nabízí přídavná tlačítka, respektive duplikované prvky, tak aby fotograf nebyl ani při nejmenším omezován. 2x větší výdrž na baterie, pojme dvě baterie NP-FZ100.

Více informací
od 10 990 Kč
Koupit nejlevněji

SONY VG-C4EM pro A7R IV/A9II/A1/A7S3

Bateriový grip je určený pro fotoaparát Sony Alpha A7R IV a A9 II. Díky němu nejen déle vydrží baterie, ale také můžete fotoaparát uchopit komfortnějším způsobem, jestliže fotíte na výšku. Baterie mohou být nabíjené přímo v gripu přes USB port. Nachází se na něm tlačítko spouště a Multi Selector. Je vyrobený z hořčíkové slitiny a je odolný vůči vniknutí prachu a vlhkosti.

Více informací
od 11 990 Kč
Koupit nejlevněji

SONY VG-C99AM pro SLT-A99

Zlepšuje držení fotoaparátu a prodlužuje životnost napájení. Umožňuje napájení buď jednou, dvěma či třemi bateriemi NP-FM500H.

Více informací
od 5 990 Kč
Koupit nejlevněji

Mini Charger + 2 AA 2100 mAh 57646101451

Nabíječka baterií pro 2 AA/AAA baterie, součástí jsou 2 nabíjecí AA baterie o kapacitě 2100 mAh

Více informací

Pocket Charger + 4AA 2100mAh 57642101451

Nabíječka baterií pro 2 nebo 4 AA/AAA, součástí jsou 4 nabíjecí AA baterie o kapacitě 2100 mAh

Více informací

Síťová nabíječka FIXED 2xUSB černá FIXC-2U-BK

Síťová nabíječka FIXED pro rychlé a bezpečné nabíjení moderního smartphonu, tabletu, notebooků nebo další elektroniky. Díky USB-C portu s podporou Power Delivery dokáže doplnit energii pro kompatibilní zařízení výkonem až 45W.

Více informací

Emos UNI6A nabíječka baterií B9169

univerzální nabíječka • na baterie: AA, AAA, C, D a 9V NiMH • kontrolka nabíjení

Více informací

Pocket Charger + 4AA 2600mAh 57642101471

Nabíječka baterií pro 2 nebo 4 AA/AAA, součástí jsou 4 nabíjecí AA baterie o kapacitě 2600 mAh

Více informací

GP PB19 nabíječka AA/AAA/C/D/9V, 6-17hod, inteligentní

druh nabíječky: klasická, provedení nabíječky: oddělený síťový kabel, velikosti nabíjených článků: AAA, AA, C, D, 9 V, napájení: 100–240 V AC, typ nabíjených baterií: NiMH, počet nabíjecích kanálů: 2, počet nabíjených baterií současně: 2 nebo 4, nabíjecí proud pro jednotlivé kanály AA: 260 mA, nabíjecí proud pro jednotlivé kanály AAA: 120 mA, nabíjecí proud pro 1 kanál C: 440 mA, nabíjecí proud pro 1 kanál D: 560 mA, nabíjecí proud pro 1 kanál 9 V: 14 mA, udržovací dobíjení, ochrana proti přepólování, detek

Více informací

AVACOM TWMO-GP32-20M Ni-MH 7,5V 2000mAh - neoriginální - Baterie Motorola GP320/340/360, HT750/1250..- WARIS Ni-MH 7,5V 2000mAh

Baterie pro radiostanice Motorola HNN9008A, HNN9008AR, HNN9011BR, HNN9011_R, HNN9012BR, HNN9012_R, WPNN4045AR, WPNN4045_R, HNN4001, HNN4002

Více informací

ENERGIZER E300321400 nabíječka MAXI 6385

nabíječka až pro 4ks baterií, pro dobíjecí baterie typu AA, AAA, indikace nabíjení

Více informací

ENERGIZER 628290 Photo EL123AP

Kvalitní ENERGIZER 628290 Photo EL123AP za 119.0000 Kč.

Více informací

GP B00501 PB50 + 4AA RECYKO

nabíjí 1 až 4 baterie NiMH o velikosti AA nebo AAA • nabíjecí proud pro 2 x AA: 1150mA; pro 3 x AA: 766mA; pro 4 x AA: 575mA • nabíjecí proud pro 2 x AAA: 475mA; pro 3 x AAA: 317mA; pro 4 x AAA: 238mA • doba nabití přiložených baterií: 1,75 hodiny pro 2 x AA; 3 hodiny pro 3 x AA; 4 hodiny pro 4 x AAA • přiložené baterie: 4 x AA(HR6) ReCyko • napájení: 100 - 240 V AC; 50 / 60 Hz • LED indikátor • provozní teplota: 5 °C až 45 °C blistr

Více informací

GP B00411 NABÍJEČKA PB410+2AAA850

AAA, AA, napájení: 230 V AC, typ nabíjených baterií: NiMH, počet článků uvnitř balení: 2, ReCyko AAA 850 mAh, počet nabíjecích kanálů: 2

Více informací

GP B08272U RECYKO PRO HR6 2PB+USB

typové označení: HR6 (tužka, AA), chemické složení: NiMH, kategorie/řada: ReCyko+ Pro, napětí: 1,2 V, možnost nabíjení: ano, minimální kapacita: 2 000 mAh, počet nabíjecích cyklů: více než 1 500, rozměr: 14,5 × 50,5 mm, cena za množství: cena za 1 ks, prodejní obal: 2 ks, plastová krabička

Více informací

Motorola GP900, HT1000, MTX838 - patice pro nabíječ radiostanic AV-TW

Patice pro nabíječ radiostanic AV-TW - Motorola GP900/HT1000/MTX838 - patice pro nabíječ radiostanic AV-TW

Více informací

GP B0041 PB410 + 2x AA GP1300NiMH

nabíjí 1 nebo 2 baterie NiMH o velikosti AAA nebo AA • nabíjecí proud pro AA: 180mA, AAA: 180mA • doba nabití přiložených baterií: 8 hodin

Více informací

GP B0055 PB550 + 4x AA RECYKO 2100

nabíjí 2 nebo 4 baterie NiMH o velikosti AAA nebo AA • nabíjecí proud pro 2 x AA: 1050mA; pro 4 x AA: 525mA • nabíjecí proud pro 2 x AAA: 525mA; pro 4 x AAA: 265mA • doba nabití přiložených baterií: 2 hodiny pro 2 x AA; 4,5 hodiny pro 4 x AA •

Více informací

GP B08182U RECYKO PRO HR03 2PB+USB

typové označení: HR03 (mikrotužka, AAA), chemické složení: NiMH, kategorie/řada: ReCyko+ Pro, napětí: 1,2 V, možnost nabíjení: ano, minimální kapacita: 800 mAh, počet nabíjecích cyklů: více než 1 500, rozměr: 10,5 × 44,5 mm, cena za množství: cena za 1 ks, prodejní obal: 2 ks, plastová krabička

Více informací

GP B08274U RECYKO PRO HR6 4PB+USB

typové označení: HR6 (tužka, AA), chemické složení: NiMH, kategorie/řada: ReCyko+ Pro, napětí: 1,2 V, možnost nabíjení: ano, minimální kapacita: 2 000 mAh, počet nabíjecích cyklů: více než 1 500, rozměr: 14,5 × 50,5 mm, cena za množství: cena za 1 ks, prodejní obal: 4 ks, plastová krabička

Více informací

Nabíječka pro Li-Ion akumulátor Fujifilm NP-W126 - ACM832 - AVACOM NADI-ACM-832 - neoriginální

Kvalitní Nabíječka pro Li-Ion akumulátor Fujifilm NP-W126 - ACM832 - AVACOM NADI-ACM-832 - neoriginální za 380.0000 Kč.

Více informací

Nabíjecí čtyřkanálová souprava ACFRB pro nabíjení Li-Fe baterií CR123 - AVACOM NADI-ACFB4K-R123 - neoriginální

Kvalitní Nabíjecí čtyřkanálová souprava ACFRB pro nabíjení Li-Fe baterií CR123 - AVACOM NADI-ACFB4K-R123 - neoriginální za 379.0000 Kč.

Více informací

Redukce s elektronikou pro Canon LP-E6 k nabíječce AV-MP, AV-MP-BLN - AVP836E - AVACOM AVP836E - neoriginální

Redukce s elektronikou pro Canon LP-E6 k nabíječce AV-MP, AV-MP-BLN - AVP836E CANON: LC-E6, LC-E6E, 3348B001, CBC-E6, 3350B001, 3349B001AA CANON: LP-E6, LP-E6N

Více informací

GP Eco E211 + 2× AA ReCyko 2000

druh nabíječky: inteligentní, připojení nabíječky: USB, velikosti nabíjených článků: AAA, AA, typ nabíjených baterií: NiMH, počet článků uvnitř balení: 2, typ článků uvnitř balení: AA ReCyko 2 100, počet nabíjecích kanálů: 1, počet nabíjených baterií současně: 2, ochrana proti přepólování

Více informací

GP Eco E211 + 2× AAA ReCyko 800

druh nabíječky: inteligentní, připojení nabíječky: USB, velikosti nabíjených článků: AAA, AA, typ nabíjených baterií: NiMH, počet článků uvnitř balení: 2, typ článků uvnitř balení: AAA ReCyko 800, počet nabíjecích kanálů: 1, počet nabíjených baterií současně: 2, ochrana proti přepólování

Více informací

GP Eco E411 + 4× AA ReCyko 2000

druh nabíječky: inteligentní, připojení nabíječky: USB, velikosti nabíjených článků: AAA, AA, typ nabíjených baterií: NiMH, počet článků uvnitř balení: 4, typ článků uvnitř balení: AA ReCyko 2 100, počet nabíjecích kanálů: 2, počet nabíjených baterií současně: 2 nebo 4, ochrana proti přepólování

Více informací

GP Speed M451

druh nabíječky: inteligentní, připojení nabíječky: USB, velikosti nabíjených článků: AAA, AA, typ nabíjených baterií: NiMH, počet nabíjecích kanálů: 4, počet nabíjených baterií současně: 1 až 4, ochrana proti přepólování, detekce alkalických baterií, detekce poškozených baterií

Více informací

GP Speed M451 + 4× AA ReCyko Pro

druh nabíječky: inteligentní, připojení nabíječky: USB, velikosti nabíjených článků: AAA, AA, typ nabíjených baterií: NiMH, počet článků uvnitř balení: 4, typ článků uvnitř balení: AA ReCyko Pro, počet nabíjecích kanálů: 4, počet nabíjených baterií současně: 1 až 4, ochrana proti přepólování

Více informací

GP Everyday B421 + 4× AA ReCyko 2700 + USB

druh nabíječky: inteligentní, připojení nabíječky: USB, velikosti nabíjených článků: AAA, AA, typ nabíjených baterií: NiMH, počet článků uvnitř balení: 4, typ článků uvnitř balení: AA ReCyko 2 700, počet nabíjecích kanálů: 2, počet nabíjených baterií současně: 2 nebo 4, ochrana proti přepólování

Více informací

GP Speed M451 + 4× AA ReCyko 2700

druh nabíječky: inteligentní, připojení nabíječky: USB, velikosti nabíjených článků: AAA, AA, typ nabíjených baterií: NiMH, počet článků uvnitř balení: 4, typ článků uvnitř balení: AA ReCyko 2 700, počet nabíjecích kanálů: 4, počet nabíjených baterií současně: 1 až 4, ochrana proti přepólování

Více informací

Redukce pro Canon BP-511 k nabíječce AV-MP, AV-MP-BLN - AVP511 - AVACOM AVP511 - neoriginální

Redukce pro Canon BP-511 k nabíječce AV-MP, AV-MP-BLN - AVP511 CANON: CA-PS400, CB-5L, CG-560, CG-570E, CG-580, CR-560 CANON: BP-508, BP-511, BP-511A, BP-512, BP-514, BP-522, BP-535, 3174A021AA, 6741A003AA, 6741A004AA, 6741A007AA

Více informací

Redukce pro Canon LP-E5 k nabíječce AV-MP, AV-MP-BLN - AVP315 - AVACOM AVP315 - neoriginální

Redukce pro Canon LP-E5 k nabíječce AV-MP, AV-MP-BLN - AVP315 CANON: LC-E5, LC-E5E, 3048B001AA

Více informací

Redukce pro Canon NB-2L, BP-2L12 k nabíječce AV-MP, AV-MP-BLN - AVP234 - AVACOM AVP234 - neoriginální

Redukce pro Canon NB-2L, BP-2L12 k nabíječce AV-MP, AV-MP-BLN - AVP234 CANON: CB-2LE, CB-2LT, CB-2LT, CB-2LTE, CB-2LW, CBC-NB2, CBC-NB2

Více informací

AVACOM TWMO-CP14-15M Ni-MH 7.4V 1500mAh - neoriginální - Baterie Motorola CP040, CP140, CP150, CP250 Ni-MH 7.4V 1500mAh

Baterie pro radiostanice Motorola NTN4496, NTN4851, NNTN4970, NNTN4497, NNTN4851A, M359H3-D, NNTN4851, PMNN 4251, PMNN4251

Více informací

Hama univerzální nabíječka Delta Multi

- univerzální nabíječka pro Li-Ion/Li-Pol akumulátory (3,6V/3,7V/7,2V/7,4V) a NiMH akumulátory (AA/AAA)- umožňuje nabíjet většinu lithiových akumulátorů pro fotoaparáty, videokamery, mobilní telefony- nabíjí také 1-2 NiMH akumulátory velikosti AA/AAA- USB konektor pro přímé nabíjení zařízení bez nut

Více informací