Katalog > Automatiky

Automatiky

Nalezeno:    8 produktů

AQUALUNG LEGEND ACD SUPREME

Automatika řady Legend Supreme se vyznačuje patentovaným převáženým prvním stupněm s membránou doplněným o vysoce výkonný vyvážený druhý stupeň.

Více informací
od 9 220 Kč
Koupit nejlevněji

AqualungTITAN

Plicní automatiky řady Titan jsou charakteristické vyváženým membránovým prvním stupněm, který je vybaven jedinečným systémem "Air Turbo System".

Více informací
od 2 119 Kč
Koupit nejlevněji

MARES oktopus ABYSS

Doporučuje se jako alternativní zdroj vzduchu k automatice ABYSS.

Více informací
od 4 746 Kč
Koupit nejlevněji

Octopus AQUALUNG Micron

Octopus Aqualung s malými rozměry určený k regulátoru Micron, součástí je hadice Aquaflex.

Více informací

AQUALUNG Legend octopus

Pneumaticky vyvážený záložní druhý stupeň určený pro řadu Legend zajišťuje trvale pohodlné dýchání při jakémkoli tlaku uvnitř lahve. Nadměrně veliká páčka systému Venturi je během ponoru snadno dosažitelná a lze ji jednoduše použít. Tato páčka je však umístěná tak, aby se náhodně nezapletla.

Více informací

Octopus MARES Prestige

Středně velký octopus se stylovým designem ve spojení s tradičními technologiemi poskytuje stabilní a přirozené dýchání. Měkký kryt vzduchové sprchy se snadno ovládá i v rukavicích. Dodává se s superflexovou hadicí.

Více informací

Automat MARES Prestige 12S

MARES Prestige 12S ocení všichni potápěči, které často cestují letadlem a od automatiky požadují spolehlivý výkon, nízkou hmotnost, kompaktní rozměry a rozumnou cenu. Hlavní změnou vyváženého membránového prvního stupně MR12ST je vylepšené řešení čtyř středotlakých a dvou vysokotlakých výstupů, které umožňuje optimální umístění nových měkčích a lehčích hadic. Druhý stupeň Prestige je zhotovený z vysokopevnostího technopolymeru a je opatřený patentovaným systémem VAD.

Více informací

AQUALUNG Micron

Plicní automatika Mikron je malá velikostí, ale velká výkonem, proto je ideální pro všechny potápěče. Hmotnost pouhých 740g (ve verzi din) a 880g (ve verzi yoke) nastavuje laťku designu plicních automatik zase o něco výše. Výkon překvapivě nepokulhává na úkor mimořádně malých rozměrů plicní automatiky. Její vyvážený první a druhý stupeň poskytují výjimečný dechový výkon.

Více informací