Katalog > Aminokyseliny > Extrifit BCAA Liquid FreeForm 1000ml

Extrifit BCAA Liquid FreeForm 1000ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 299 Kč
Dostupnost: Do 10 dnů
Extrifit BCAA Liquid FreeForm 1000ml   Větvené aminokyseliny (BCAA) patří v kulturistice k tradičním doplňkům výživy a o jejich účincích není sporu. Jsou vhodné jak do objemových, tak do redukčních programů.   Stěžejní je však užívání BCAA ve vztahu k tréninku, a zde je klíčovým momentem rychlost dodání BCAA, neboli doba, za kterou se větvené aminokyseliny dostanou od okamžiku požití ...

Všechny nabídky pro Extrifit BCAA Liquid FreeForm 1000ml

Popis Extrifit BCAA Liquid FreeForm 1000ml

Extrifit BCAA Liquid FreeForm 1000ml
 
Větvené aminokyseliny (BCAA) patří v kulturistice k tradičním doplňkům výživy a o jejich účincích není sporu. Jsou vhodné jak do objemových, tak do redukčních programů.
 
Stěžejní je však užívání BCAA ve vztahu k tréninku, a zde je klíčovým momentem rychlost dodání BCAA, neboli doba, za kterou se větvené aminokyseliny dostanou od okamžiku požití ke svalům. Tato doba je nejvíce ovlivněna formou, v jaké větvené aminokyseliny přijmete. Ideální jsou pro tyto účely rozhodně BCAA v tekuté formě. Naše firma Vám nabízí dva takové výrobky: BCAA Free Form Liquid 80000 mg, což jsou větvené aminokyseliny v jejich volné formě v tekuté podobě vhodné k přímé konzumaci, anebo jeden z našich nejúspěšnějších produktů BCAA Instant, čili rozpustná BCAA.
 
Co jsou větvené aminokyseliny a proč je užívat:
 
BCAA - volné větvené aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin se řadí mezi esenciální (nepostradatelné)...

Parametry Extrifit BCAA Liquid FreeForm 1000ml

Výrobce Extrifit
Objem 1000ml
Forma Tekutý

Podobné produkty

Podobné fráze: