Katalog > 3D tiskárny > XYZprinting da Vinci Nano

XYZprinting da Vinci Nano

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Jednoduché ovládání Da Vinci Nano je nejkompaktnější 3D tiskárna značky XYZprinting, díky čemuž se vejde na běžný počítačový stůl doma, ve škole nebo v kanceláři. Pro zjednodušení tisku se nabízí snadno použitelná aplikace XYZmaker Mobile, kterou si nainstalujete na telefon nebo tablet (Android a iOS). Čeká na vás sbírka připravených návrhů ke stažení, jako jsou jednoduché modely hraček a tvary,...

Všechny nabídky pro XYZprinting da Vinci Nano

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis XYZprinting da Vinci Nano

Jednoduché ovládání
Da Vinci Nano je nejkompaktnější 3D tiskárna značky XYZprinting, díky čemuž se vejde na běžný počítačový stůl doma, ve škole nebo v kanceláři. Pro zjednodušení tisku se nabízí snadno použitelná aplikace XYZmaker Mobile, kterou si nainstalujete na telefon nebo tablet (Android a iOS). Čeká na vás sbírka připravených návrhů ke stažení, jako jsou jednoduché modely hraček a tvary, i nástroje pro přizpůsobení, abyste mohli zhmotnit vlastní představy.
Přátelský k životnímu prostředí
Elegantní 3D tiskárna XYZprinting da Vinci Nano podporuje 3 různé druhy materiálů pro tisk výrobků s různými vlastnostmi. Nabízí se velmi pevný filament PETG a Tough PLA i oblíbený PET, který je vyrobený z kukuřičného škrobu, biologicky odbouratelný, a proto bezpečný k životnímu prostředí.
Technická specifikace
Rozměry výrobku (Š x V x H): 378 x 280 x 355 mm
Hmotnost výrobku: 4,7 kg
Rozměry balení (Š x V x H): 406 x 338 x 386 mm
Podpora 3D Buil...

Parametry XYZprinting da Vinci Nano

Výrobce XYZ printing
Spotřební materiál Materiál struny pro tisk PLA
Tiskový prostor Určuje maximální rozměry tisknutelných předmětů. 378x280x355mm
Rychlost tisku 170mm/s

Podobné produkty

Podobné fráze: