Katalog > 3D tiskárny > XYZprinting da Vinci 1.0

XYZprinting da Vinci 1.0

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Da Vinci 1.0. je 3D tiskárna s výbornými jakostními charakteristikami, která je velmi žádaná a se těší velké oblibě mezi zákazníky. Tento model nabízí vynikající kvalitu a spolehlivost. Kromě toho umožňuje rychle vytvářet 3D objekty, přesně odpovídající digitálnímu modelu objektu. Činnost této 3D tiskárny je založena na technologii vrstveného natavování. Tato technologie se v současné době ...

Všechny nabídky pro XYZprinting da Vinci 1.0

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis XYZprinting da Vinci 1.0

Da Vinci 1.0. je 3D tiskárna s výbornými jakostními charakteristikami, která je velmi žádaná a se těší velké oblibě mezi zákazníky. Tento model nabízí vynikající kvalitu a spolehlivost.
Kromě toho umožňuje rychle vytvářet 3D objekty, přesně odpovídající digitálnímu modelu objektu.
Činnost této 3D tiskárny je založena na technologii vrstveného natavování.
Tato technologie se v současné době úspěšně používá k výrobě 3D tiskáren, které se stávají více a více populárnější. Podstata tohoto způsobu je poměrně jednoduchá: 3D objekty se vytvářejí postupným vrstvením materiálu. Přitom 3D tiskárna zcela kopíruje kontury požadovaného digitálního3D modelu, proto je výstupem náhradní díl či objekt, plně kopírující digitální model.
V první fázi tisku 3D objektu se připravuje digitální model, který se rozdělí na jednotlivé vrstvy. V případě potřeby se model doplní o podpůrné prvky.
Objekt se vytváří díky vytlačování mikroskopických kapek roztaveného termoplastu a jeh...

Parametry XYZprinting da Vinci 1.0

Výrobce XYZ printing
Tiskový prostor Určuje maximální rozměry tisknutelných předmětů. 200x200x200mm

Podobné produkty

Podobné fráze: