Katalog > 3D tiskárny > XYZprinting da Vinci 1.0 AiO

XYZprinting da Vinci 1.0 AiO

Načítám galerii...
Předchozí
Další
XYZprinting da Vinci 1.0 AiO Všestranné zařízení XYZprinting da Vinci 1.0 AiO umožňuje nízkonákladový 3D tisk, kopírování i skenování. Ve spojení s rozsáhlou cloudovou knihovnou modelů, ke které získáte s touto 3D tiskárnou přístup, tak objevíte nové horizonty kreativity a efektivity tvorby. Nic pro vás nebude nemožné. Vysoká přesnost tisku 3D tiskárna XYZprinting da Vinci 1.0 AiO využív...

Všechny nabídky pro XYZprinting da Vinci 1.0 AiO

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis XYZprinting da Vinci 1.0 AiO

XYZprinting da Vinci 1.0 AiO
Všestranné zařízení XYZprinting da Vinci 1.0 AiO umožňuje nízkonákladový 3D tisk, kopírování i skenování. Ve spojení s rozsáhlou cloudovou knihovnou modelů, ke které získáte s touto 3D tiskárnou přístup, tak objevíte nové horizonty kreativity a efektivity tvorby. Nic pro vás nebude nemožné.
Vysoká přesnost tisku
3D tiskárna XYZprinting da Vinci 1.0 AiO využívá technologii FDM. Díky postupnému nanášení jednotlivých vrstev hmoty je tak možné získat výsledný objekt bez zbytečných ztrát materiálu. Tryska s průměrem 0,4 mm zaručuje vysokou přesnost a ostrost detailů.
Online galerie vzorků
Pokud budete potřebovat inspiraci, můžete využít XYZ cloudovou knihovnu modelů, ve které najdete stovky zajímavých položek s originálním designem. Tuto galerii můžete i vy sami obohatit o vaše vlastní návrhy, přičemž vaše modely můžete dát ostatním k dispozici ke stažení zdarma, nebo za poplatek.
Precizní skener a snadná editace objekt...

Parametry XYZprinting da Vinci 1.0 AiO

Výrobce XYZ printing
Tiskový prostor Určuje maximální rozměry tisknutelných předmětů. 200x200x190mm

Podobné produkty

Podobné fráze: