Katalog > 3D tiskárny > Sunen 3DOODLER Create

Sunen 3DOODLER Create

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 2 607 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
od 2 607 Kč
Porovnat 6 obchodů
3D pero 3Doodler Create3Doodler Create je první a nejlepší pero pro 3D kreslení. Pomocí pera 3Doodler můžete vytvářet nejrůznější 3D objekty vytlačováním ohřátého plastového vlákna, které téměř okamžitě ztuhne a vytvoří pevnou a stabilní konstrukci.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Sunen 3DOODLER Create

Popis Sunen 3DOODLER Create

Patro.cz píše:

Výrobce:
Sunen

Třída produktu:
Ostatní tiskárny

Typ sestavy:  
Připraven k práci

Typ tiskové struny:  
ABS

PLA

FLEXY

Požadovaný výrobce tiskové struny:  
3Doodler

Technologie

MADER computer píše:

Výrobce: Sunen; Třída produktu: 3D tiskárna; Typ sestavy: Připraven k práci ; Typ tiskové struny: ABS, PLA, FLEXY; Doporučený výrobce tiskové struny: 3Doodler; Technologie tisku: Termální; Rychlost tisku: 10 mm/s; Nastavitelná rychlost provozu zařízení: Ano; Průměr tiskové struny: 3 mm; Průměr trysky: 2.2 mm; Nastavitelná teplota tiskové trysky: Ano; Označení horkých ploch: Ne; Ochrana proti přehřátí: Ano; Konstrukční prvky vytištěné na 3D tiskárně: Ne; Dodatečné kryty: Ne; Vyhřívaný pracovní prostor: Ne; Vyhřívání pracovní platformy: Ne; Příkon: 6 Watt; Napájení: 5V DC Adaptér; Doplňující informace: In the box: 3Doodler Create Pen x1, Power Adapter x1, Unblocking Tool x1, Nozzle Removal Tool x1, Mini Screwdriver x1, Quick Start and User Guide x1, 3Doodler Plastic Strands x50 (ABS x25, FLEXY x25); Rozměry zařízení - šířka (x): 19 mm; Rozměry zařízení - hloubka (y): 17 mm; Rozměry zařízení - výška (z): 160 mm; Rozměry zařízení v balení - šířka (x): 132 mm; Rozměry zařízení v balení - h...

KASA.cz píše:

3D pero 3Doodler Create
3Doodler je první a skutečně nejlepší pero pro 3D kreslení, jež vám umožní tvořit ve 3D vytlačováním ohřátého plastového vlákna, které chladem utváří téměř okamžitě pevnou a stabilní strukturu.
Chcete být originální? Vytvořte si působivé bytové doplňky, originální šperky nebo vlastní modely čehokoli, co vás napadne. Zajímá vás technologie 3D tisku, ale nemáte dost finančních prostředků, abyste si pořídili 3D tiskárnu? Nabízíme vám ekonomičtější řešení v podobě 3D pera, které je vhodné jak pro praváky, tak i leváky.
Hlavní přednosti:
Kreslení ve 3D
Lehké pero pro pohodlné kreslení
Dvě rychlosti vytlačování vlákna
Funkce dvojkliku pro automatické vytlačování vlákna
Vhodné pro praváky i leváky
Vlákna v mnoha barevných provedeních
Jak pero funguje:
3D pero vytlačuje vyhřívaný plast, který se rychle ochlazuje a tuhne do stabilní struktury. Pero lze používat pro vytváření plochých tvarů na papíře, ...

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Stejně jako ostatní 3D tisková pera z řady Doodler a jako běžná 3D tiskárna pracuje Create metodou FDM (Fused Deposition Modeling - natavování tenkého vlákna a jeho vrstvení). Uvnitř dotykového pera zahřívá topné těleso vloženou plastovou náplň. Po stisknutí tlačítka vytlačí trysky pera tenké vlákno náplně, které na vzduchu vytvrdne. 3D kreslení s až 3 různými materiály náplně Pero zpracovává 3mm náplně z ABS, PLA a FLEXY. Pomocí spínače nastavíte dvě teploty extrudéru: pro náplně z ABS a FLEXY zapněte do polohy HI, pro náplně z PLA nastavte do polohy LO. Snadné kreslení objektů ve vzduchu·Tenké pero, dobře padne do ruky·Zpracovává náplně z ABS, PLA a FLEXY·Vhodné pro náplně s Ø 2,85 - 3 mm 3D pero 3Doodler·Napájecí zdroj do 230V zásuvky·Čisticí nástroj ·Mini šroubovák·Náhradní krytka·Balení s 50 náplněmi - vlákny AB-MIX4 + PL-MIX6·Uživatelská příručka.

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! 3Doodler Create 3D Pero od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. 3DOOD-V3-EU - 3D pero 3Doodler Create 3Doodler Create je první a nejlepší pero pro 3D kreslení. Pomocí pera 3Doodler můžete vytvářet nejrůznější 3D objekty vytlačováním ohřátého plastového vlákna, které téměř okamžitě tuhne a vytváří pevnou a stabilní strukturu. Hlavní přednosti: Kreslení ve 3D Lehké pero pro pohodlné kreslení Dvě rychlosti vytlačování vlákna Automatické...

MALL.CZ píše:

Chcete rozvinout vaši kreativitu a talent? Posuňte své hranice a kreslete ve 3D! Možnosti jsou omezeny pouze vaší fantazií. 3Doodler je první a skutečně nejlepší pero pro 3D kreslení, jež vám umožní tvořit ve 3D vytlačováním ohřátého plastového vlákna, které chladem utváří téměř okamžitě pevnou a stabilní strukturu. Kreslete do prostoru a tvořte cokoliv vás napadne, ať už je to stínítko lampy, architektonický model, dekorace nebo dokonce šperky.

Parametry Sunen 3DOODLER Create

Výrobce Sunen
3D pero Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: