Katalog > 3D tiskárny > Makerbot MP07825EU

Makerbot MP07825EU

Načítám galerii...
Předchozí
Další
MakerBot Replicator+ klade důraz na snadné použití. Jádrem 3D tiskárny Replicator+ je Smart Extruder+, který byl během svého vývoje testován po dobu přesahující 160 000 hodin. V této fázi se vývojáři zaměřili v první řadě na optimalizaci výsledků tisku s PLA vláknem značky MakerBot. Z jejich testů vzešla originální součást výbavy tiskárny v podobě flexibilní konstrukční desky s povrchem Grip Bui...

Všechny nabídky pro Makerbot MP07825EU

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Makerbot MP07825EU

MakerBot Replicator+ klade důraz na snadné použití.
Jádrem 3D tiskárny Replicator+ je Smart Extruder+, který byl během svého vývoje testován po dobu přesahující 160 000 hodin. V této fázi se vývojáři zaměřili v první řadě na optimalizaci výsledků tisku s PLA vláknem značky MakerBot. Z jejich testů vzešla originální součást výbavy tiskárny v podobě flexibilní konstrukční desky s povrchem Grip Build Surface. Ten kromě lepší přilnavosti také usnadňuje odebírání výtisků z tiskové desky. Vestavěná kamera umožňuje trvalé monitorování procesu tisku. Další výhodou modelu Replicator+ je pohodlné procházení menu díky LCD displeji a otočnému knoflíku.
Vestavěná kamera
Nezáleží na tom, zda využijete software MakerBot Print nebo aplikaci MakerBot Mobile. Vestavěná kamera tiskárny Replicator+ umožňuje nepřetržité monitorování procesu tisku.
LCD displej
LCD displej umožňuje přehledné a intuitivní procházení menu. Otočný knoflík s funkcí stisknutí zaručuje rychlé a pře...

Parametry Makerbot MP07825EU

Výrobce Makerbot
Spotřební materiál Materiál struny pro tisk PLA
Tiskový prostor Určuje maximální rozměry tisknutelných předmětů. 295x195x165mm

Podobné produkty