Katalog > 3D tiskárny > FUTUR3D DWARF+

FUTUR3D DWARF+

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Unikátní 3D tiskárna s technologií DLP (Podobně jako SLA). Vytvrzování fotopolymeru světlem. Oproti standartním tiskárnám FDM je výhodou mnohonásobná jemnost detailů a rychlost  a přesnost tisku, oproti 3DWARF je 3DWARF+ ještě přesnější, s ještě těsnějšími tolerancemi. DLP tiskárna 3DWARF+ je v současné době novinkou v oblasti stereolitografie.  Pro výrobu přesných a detailních prototypů a jemný...

Všechny nabídky pro FUTUR3D DWARF+

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis FUTUR3D DWARF+

Unikátní 3D tiskárna s technologií DLP (Podobně jako SLA). Vytvrzování fotopolymeru světlem. Oproti standartním tiskárnám FDM je výhodou mnohonásobná jemnost detailů a rychlost  a přesnost tisku, oproti 3DWARF je 3DWARF+ ještě přesnější, s ještě těsnějšími tolerancemi.
DLP tiskárna 3DWARF+ je v současné době novinkou v oblasti stereolitografie.  Pro výrobu přesných a detailních prototypů a jemných modelů je DLP tiskárna tou nejlepší volbou.
DLP tiskárna zvládá i složité a křehké tisky, během jejichž realizace se používají podpůrné a doplňkové konstrukce.
3DWARF+ vás také nadchne širokou škálou použitelných materiálů a možností vytvářet v tištěných modelech i velmi drobné otvory a detaily. Vhodné i pro prototypy šperků, modelů železnic, vojáčků a postaviček a podobných výrobků. 
Potřebujete li pro své 3D realizace přesného, rychlého a schopného pomocníka je 3D tiskárna 3DWARF+ tou nejlepší volbou. 
Objem tiskového prostoru 105 x 155 x 210 mm
Toleranc...

Parametry FUTUR3D DWARF+

Výrobce Futur3D
Spotřební materiál Materiál struny pro tisk FDM
Tiskový prostor Určuje maximální rozměry tisknutelných předmětů. 105x155x210mm

Podobné produkty