Katalog > 3D tiskárny > Forever 3D PP-100

Forever 3D PP-100

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 599 Kč
Dostupnost: Skladem
Tužka tiskový materiál PLA/ABS, USB napájení, držák 3D pera Rozvíjejte svou kreativitu a talent. 3D pero Forever vám poskytne možnost realizace všech fantazií. Vytlačováním roztaveného filamentu můžete snadno tvořit nejrůznější tvary se značnou precizností. Můžete si připravit šablony, 3D perem je snadno obkreslíte, a pak jednotlivé díly spojíte. S Forever PP-100 za pár chvil uskuteční...

Všechny nabídky pro Forever 3D PP-100

Popis Forever 3D PP-100

MADER computer píše:

Forever 3D pero simply PP-100
Chcete rozvinout Vaši kreativitu a talent? Posuňte své hranice a kreslete ve 3D! Možnosti jsou omezeny pouze Vaší fantazií.
3D pero FOREVER je nejlepší pero pro 3D kreslení, jež Vám umožní tvořit ve 3D vytlačováním ohřátého plastového vlákna, které chladem utváří téměř okamžitě pevnou a stabilní strukturu.
Vlastnosti:
*Barva: šedá
*Rozměry: 150 x 18 x 27 mm
*Tloušťka vlákna: ABS / PLA 1,75 mm
*Součástí balení jsou 3 ks vlákna (3m)
*Hlava: keramika
*Vstupní napětí: 5V DC
*Váha: 50g
Obsah balení:
*3D kreslící pero
*USB kabel
*stojánek
*Sada vláken (červená, zelená, modrá)

ONLINESHOP.cz píše:

Chcete rozvinout Vaši kreativitu a talent? Posuňte své hranice a kreslete ve 3D! Možnosti jsou omezeny pouze Vaší fantazií. 3D pero FOREVER je nejlepší pero pro 3D kreslení, jež Vám umožní tvořit ve 3D vytlačováním ohřátého plastového vlákna, které chlade

Electro World s.r.o. píše:

3D pero FOREVER SIMPLY PP-100 v bílém provedení poslouží k vytváření 3D modelů a výrobků. Postup spočívá ve vytlačování ohřátého plastového vlákna, které následně rychle ochladne a vytvoří pevnou a stabilní strukturu. Zařízení pracuje s plastovou strunou typu ABS a PLA o tloušťce 1,75 mm. Díky nízké hmotnosti jen 45 g a tvaru se s perem snadno manipuluje, a proto je určeno tak pro malé jako i dospělé. 3D pero disponuje keramickou hlavou s možností nastavení rychlosti tisku, o stavu čeho vás budou informovat zelené diody nacházející se spolu s tlačítky na přední straně zařízení.

Parametry Forever 3D PP-100

Výrobce Forever
Spotřební materiál Materiál struny pro tisk PLA
3D pero Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: