Katalog > Videokamery > Xiaomi Yi 4K Action Camera

Xiaomi Yi 4K Action Camera

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 5 443 Kč
Dostupnost: Skladem
od 5 443 Kč
Porovnat 3 obchody
Popis produktu Xiaomi Yi 4K Action Camera Kit Chcete zdokumentovat své zážitky z oslav, výletů, dovolené či zážitky z každodenního života? Rádi byste vytvářeli kvalitní fotografie? Pak si pořiďte akční kameru Ye 4K Action Camera v balení se selfie stickem a dálkovou spouští s Bluetooth značky Xiaomi. Výhody Tento fotoaparát nabízí nejmodernější technologie, podporu 4K rozlišení, dotykový ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Xiaomi Yi 4K Action Camera

Popis Xiaomi Yi 4K Action Camera

Popis produktu
Xiaomi Yi 4K Action Camera Kit
Chcete zdokumentovat své zážitky z oslav, výletů, dovolené či zážitky z každodenního života? Rádi byste vytvářeli kvalitní fotografie? Pak si pořiďte akční kameru Ye 4K Action Camera v balení se selfie stickem a dálkovou spouští s Bluetooth značky Xiaomi.
Výhody
Tento fotoaparát nabízí nejmodernější technologie, podporu 4K rozlišení, dotykový displej a mnohem více. Pořizuje fotografie a natáčí videa ve 4K kvalitě s rychlostí 30 sn./s, čímž zaručí maximální možnou kvalitu vašich fotografií i videí.
Kompaktní provedení
Xiaomi Yi 4K Action Camera nabízí kompaktní a lehké tělo, díky tomu lze přístroj neustále mít při sobě a zachytit momentky. K dispozici máte barevný dotykový displej pro snadné a rychlé ovládání. Displej je navíc opatřen tvrzeným sklem Gorilla Glass pro ochranu před poškrábáním a poškozením.
Bezdrátová konektivita
Disponuje také Bluetooth a WiFi rozhraním, díky čemuž budete m...

Parametry Xiaomi Yi 4K Action Camera

Výrobce Xiaomi
Stabilizátor obrazu Stabilizátor obrazu je zařízení, které eliminuje roztřesení, respektive rozmazání, ke kterému dochází při velkém přiblížení (použití zoomu). Stabilizátor může být vesměs dvojí konstrukce a to buď optický či elektronický. Ano
Slot na paměťovou kartu Ano
Zabudovaný fotoaparát Ano
Rozlišení snímače 12Mpix
4K Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: