Katalog > Tablety > Markeeta LTE 10 XL

Markeeta LTE 10 XL

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Tablet Markeeta LTE 10 XL Získejte stylový tablet s rychlým připojením LTE. Tablet Markeeta LTE 10 XL využijete pro práci na internetu, ke čtení e-mailů, pro poslouchání muziky a sledování videa, prohlížení fotografií nebo používání různých aplikací. Jedná se o skutečně velmi efektivní zařízení, které upotřebíte libovolně - ať už v pohodlí domova nebo na cestách do práce, do školy nebo na dovole...

Všechny nabídky pro Markeeta LTE 10 XL

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Markeeta LTE 10 XL

Tablet Markeeta LTE 10 XL
Získejte stylový tablet s rychlým připojením LTE. Tablet Markeeta LTE 10 XL využijete pro práci na internetu, ke čtení e-mailů, pro poslouchání muziky a sledování videa, prohlížení fotografií nebo používání různých aplikací. Jedná se o skutečně velmi efektivní zařízení, které upotřebíte libovolně - ať už v pohodlí domova nebo na cestách do práce, do školy nebo na dovolené.
Solidní základ pro zábavu
Tablet Markeeta LTE 10 XL je samozřejmě využitelný pro mobilní zábavu. Je totiž vybaven 4jádrovým procesorem MTK8735, díky kterému si hravě poradí s běžnými herními tituly, přehráváním videa ve vysokém rozlišení a veškerým dalším obsahem z oblasti multimediální zábavy.
Bleskurychlé připojení
Získejte rychlý datový přenos prostřednictvím sítě LTE pásma 1, 3, 7 a 20, která vám umožní okamžitě streamovat hudbu a videa s vysokou rychlostí. Nejen doma, ale i na cestách tak máte možnost zažívat zábavu na plný plyn.
Dvě kamery
...

Parametry Markeeta LTE 10 XL

Výrobce Markeeta

Podobné produkty

Podobné fráze: