Katalog > Mobily > Nokia 6 Dual sim

Nokia 6 Dual sim

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 6 799 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 6 799 Kč
Porovnat 3 obchody
Popis produktu Tento mobilní telefon podporuje všechna česká pásma LTE pro rychlé datové přenosy včetně Band 20 / 800 MHz. Chytrý telefon Nokia 6 Nové telefony Nokia navazují na dlouholetou tradici elegance, jednoduchosti, spolehlivosti a kvality. Chytrý telefon Nokia 6 vás okouzlí minimalistickým designem hliníkového těla, podpoří solidním výkonem, kvalitním Full HD displejem, skvělým zvu...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 6 799 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Všechny nabídky pro Nokia 6 Dual sim

Doprava: zdarma
= 6 799 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Nokia 6 Dual sim

Popis produktu
Tento mobilní telefon podporuje všechna česká pásma LTE pro rychlé datové přenosy včetně Band 20 / 800 MHz.
Chytrý telefon Nokia 6
Nové telefony Nokia navazují na dlouholetou tradici elegance, jednoduchosti, spolehlivosti a kvality. Chytrý telefon Nokia 6 vás okouzlí minimalistickým designem hliníkového těla, podpoří solidním výkonem, kvalitním Full HD displejem, skvělým zvukem Dolby Atmos i výdrží baterie. Oceníte nejnovější systém Android bez zbytečných doplňků, který zůstane bezpečný a stabilní díky pravidelným softwarovým aktualizacím. S telefonem Nokia 6 je komunikace i zábava opravdovým potěšením.
Precizně vypracovaný design
Krása z telefonu Nokia 6 vyzařuje díky uhlazenému, minimalistickému tělu, které je vyfrézováno z jednoho kusu hliníku a dodává telefonu nejen eleganci, ale také zvýšenou odolnost. V kombinaci se zaobleným krycím sklem displeje, Corning Gorilla Glass, se o svůj telefon nemusíte obávat.
Jasný 5.5" Full HD d...

Parametry Nokia 6 Dual sim

Výrobce Nokia

Podobné produkty

Podobné fráze: