Katalog > Klávesnice > Apple Wired Keyboard

Apple Wired Keyboard

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 368 Kč
Dostupnost: Do 10 dnů
od 1 368 Kč
Porovnat 8 obchodů
Klávesnice Apple Keyboard s číselnou klávesnicí se vyznačuje elegantním ultratenkým tělem z eloxovaného hliníku s nízkými klávesami, které poskytují příjemně svižnou odezvu. Obsahuje také funkční klávesy pro přístup jedním stisknutím k různým funkcím počítače Mac včetně jasu displeje, hlasitosti, vysunutí disku, přehrávání a pozastavení, přechodu na další a předchozí skladbu a funkcí Mission Cont...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Apple Wired Keyboard

Popis Apple Wired Keyboard

CZC.cz píše:

Klávesnice Apple s číselnou klávesnicí s elegantním ultra tenkým tělem z eloxovaného hliníku s nízkými klávesami se svižnou odezvou. Obsahuje řadu funkčních kláves a dva USB porty typu 2.0. Klávesnice obsahuje US popisky kláves. Pro použití na počítačích Mac.

SOFTCOM.cz píše:

Ultratenká klávesnice Apple zaujme nízkým zdvihem tlačítek zaručujícím velmi pohodlné psaní.
Vyrobena je z kombinace luxusně vyhlížejícího eloxovaného hliníku a bílého plastu.
Pyšní se klávesami pro usnadnění ovládání systému Mac OS X 10.4.10 a vyššího.
Budete tak mít okamžitě přístupné funkce vysunutí mechaniky, Exposé, Dashboard, regulace jasu, multimediální klávesy, navigace v dokumentech, numerický blok a další.
K počítači se klávesnice připojuje pomocí běžného USB a navíc sama další dva nab

Digiboss.cz píše:

Apple mb110z/b Wired Keyboard, US najdte na Digiboss.cz. Apple mb110z/b Wired Keyboard, US nabízíme i na splátky. Klávesnice Apple Wired s číselnou klávesnicíElegantní a ultratenká klávesnice společnosti Apple, kterou jistě ocení každý „jablíčkář“. Tato kabelová klávesnice je pohodlným řešením pro vaši každodenní práci s počítačem u vás doma nebo i v kanceláři. Klávesnice je klasického provedení s numerickou částí a navíc i s dvěma USB sloty pro připojení různých periferií a to dokonce i vysokorychlostních. Samozřejmostí jsou tiché klávesy s nízkým profilem, které jsou příjemné na dotek, mají svižnou odezvu a jsou téměř nehlučné, zajišťují tak větší pohodlí při práci.
Tiché, citlivé...

VychytanéCeny.cz píše:

Klávesnice Apple Keyboard s číselnou klávesnicí - slovenská
Klávesnice Apple Keyboard s číselnou klávesnicí se vyznačuje elegantním ultratenkým tělem z eloxovaného hliníku s nízkými klávesami, které poskytují příjemně svižnou odezvu. Obsahuje také funkční klávesy pro přístup jedním stisknutím k různým funkcím počítače Mac včetně jasu displeje, hlasitosti, vysunutí disku, přehrávání a pozastavení, přechodu na další a předchozí skladbu a funkcí Mission Control a Launchpad. Její rozšířené rozvržení zahrnuj

Electro World s.r.o. píše:

Ultratenká klávesnice Apple v českém provedení s nízkým zdvihem pro počítače Macintosh. Má typický elegantní vzhled laděný do bílé barvy, je vyrobena z hliníku a plastu. Pyšní se klávesami pro usnadnění ovládání systému Mac OS X 10.4.10 a vyššího jako je vysunutí mechaniky, Exposé, Dashboard, regulace jasu, multimediální klávesy, navigace v dokumentech, numerický blok a další. Připojuje se pomocí USB portu, přičemž sama klávesnice další dva USB porty nabízí. Do nich jde zapojit např. myš, iPod, digitální kamera apod.

Parametry Apple Wired Keyboard

Výrobce Apple
Připojení Drátové

Podobné produkty

Podobné fráze: