Katalog > Encyklopedie pro děti > Těšíme se do školy

Těšíme se do školy

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 86 Kč
Dostupnost: Skladem
Těšíme se do školy Hádanky, hry, úkoly, doplňovačky Počítej do deseti..., nauč se první písmena..., nakresli nebo obtáhni obrázek..., dokonči nebo vybarvi správnou barvou... To vše tě připraví do školy, pomůže ti zábavnou formou rozvíjet schopnosti, fantazii i logické myšlení. Pusť se do toho!

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Těšíme se do školy

Popis Těšíme se do školy

Megaknihy.cz píše:

Publikace Těšíme se do školy je určena předškolákům, jež čeká nástup do 1. ročníku ZŠ. Kniha popisuje zkušenosti prvňáka Vítka, který je plný radostného očekávání, ale i pochybností z nového prostředí

NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY píše:

Publikace Těšíme se do školy je určena předškolákům, jež čeká nástup do 1. ročníku ZŠ. Kniha popisuje zkušenosti prvňáka Vítka, který je plný radostného očekávání, ale i pochybností z nového prostředí. Vítek se tak dozvídá, na co si musí dávat pozor při cestě do školy, proč jsou na silnicích dopravní značky a jak se podle nich chovat, a také mnoho dalších užitečných informací, například co dělají ředitel, učitelka, uklízečka nebo pan školník. V titulu je mnoho hravých úkolů, které procvičují pozornost a jemnou motoriku dítěte.
Ilustrátorka Vendula Hegerová na klopy obálky doplnila rozvrh a praktické pravítko, které si děti mohou vystřihnout.
Titul je určen pro děti od 6 let.

KNIHCENTRUM.CZ píše:

Autor : Ljuba Štíplová,
Pracovní sešit Těšíme se do školy oblíbené autorské dvojice Ljuby Štíplové a ilustrátorky Edity Plickové umožní všem budoucím prvňáčkům úspěšně vykročit do světa školáků.
Zábavnou formou si děti vyzkoušejí různé úkoly, hádanky, vytvoří si mnoho výrobků a přesvědčí se, že všechny povinnosti, které na ně v první třídě čekají, nakonec hravě zvládnou. Děti spontánně rozvinou svou paměť, představivost, fantazii a jemnou i hrubou motoriku.
Úspěchy při plnění zajímavých úloh v tomto pracovním sešitě zvednou předškoláčkům sebevědomí, přestanou se školy bát, ba naopak se do ní budou moc těšit.
Druh sortimentu : Kniha, Těšíme se do školy, Jazyk : Čeština, Počet stran : 160

Levneucebnice.cz píše:

Vaše dítě již brzy půjde do školy. Chcete zjistit, jak je na tento
důležitý krok připraveno? Pak je tato kniha určena právě vám! Jde o
nejúplnější sbírku testovacích cvičení, vypracovanou
profesionálními pedagogy a psychology. S pomocí tohoto uceleného
souboru testů stanovíte úroveň rozvoje vašeho dítěte a připravíte
ho na školu. Přejeme všem hodně úspěchů!

Parametry Těšíme se do školy

Výrobce Fragment

Podobné produkty

Podobné fráze: