Katalog > Chytré hodinky a náramky > Sony SmartWatch 2 SW2

Sony SmartWatch 2 SW2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 275 Kč
Dostupnost: Skladem
Inteligentní hodinky nejen pro určování času, NFC technologie, voděodolnost, diskrétní ovládání funkcí smartphone se systémem Android, dotykový displej, kontrola času, SMS zpráv, emailů, Facebooku, hudby, volání; hliníkové voděodolné tělo, 1.6" obrazovka, Bluetooth 3.0, 3 až 4 dny provozu. Sony SmartWatch 2 jsou extrémně inteligentní hodinky, které zvládnou více než je určování času. Jedná se ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Sony SmartWatch 2 SW2

Popis Sony SmartWatch 2 SW2

Inteligentní hodinky nejen pro určování času, NFC technologie, voděodolnost, diskrétní ovládání funkcí smartphone se systémem Android, dotykový displej, kontrola času, SMS zpráv, emailů, Facebooku, hudby, volání; hliníkové voděodolné tělo, 1.6" obrazovka, Bluetooth 3.0, 3 až 4 dny provozu.
Sony SmartWatch 2 jsou extrémně inteligentní hodinky, které zvládnou více než je určování času. Jedná se o SmartWatch pro mobilní telefony se systémem Android, pomocí kterých lze diskrétně ovládat Váš smartphone s technologií bluetooth. Druhá verze SmartWatch 2 navíc umí používat funkci NFC a jsou voděodolné.
Bohaté funkce
Tyto jedinečné hodinky s dotykovým displejem Vám umožní rychlou kontrolu SMS zpráv, emailů, Facebooku, Twitteru, gmailu, kalendáře nebo hudby. Snadno a rychle zjistíte, kdo se Vám snaží dovolat, ještě než vyndáte telefon z kapsy.
Snadné volání
Pokud používáte bezdrátový Bluetooth headset pro poslouchání hudby, můžete SmartWatch 2 použít jako prostř...

Parametry Sony SmartWatch 2 SW2

Výrobce SONY
Kompatibilní s Android Ano
Typ Hodinky
Pohotovostní doba Výdrž zařízení na jedno nabití. 4dní

Podobné produkty

Podobné fráze: